×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Рибарите от Царево гневни, паламудът се срина до 4 лева за килограм


Рибарите от Царево гневни, паламудът се срина до 4 лева за килограм
Това е подигравка с нашия труд. Дават ни по 4 лв. за килограм, а по магазините цената на паламуда стига до 12 лв, гневят се царевските рибари
27 Октомври 2022, Четвъртък, 20:00 ч.
Автор: Флагман, снимка: Дарик

Тази година има голям улов 

Рибарите в Царево заплашват да спрат да влизат с лодките в морето, ако не се вдигне изкупната цена на паламуда. От 10 години насам морските вълци споделят, че е нямало толкова много от вкусната риба в нашето море, но заради големия улов изкупната цената на паламуда рязко е спаднала през последните дни. Първоначално търговците са я изкупували по 6 лв. за килограм, а ден след Димитровден цената е паднала до 4 лeва.

„Това е подигравка с нашия труд. Дават ни по 4 лв. за килограм, а по магазините цената на паламуда стига до 12 лв., в София се продава даже за 14 лв. Ако не се вдигне изкупната цена ще спрем да влизаме в морето и да вадим пресен паламуд. Само така ще принудим търговците да вдигнат изкупната цена. Ако трябва ще я подаряваме, но няма да я продаваме на тази цена”, заяви за DarikNews.bg потомственият рибар Васил Георгиев.

Ако решите да си купите паламуд от пристанището в Царево рибарите ще ви го продадат между 8 и 10 лв. за бройка. Васил разказва, че на ден с лодките вадят по 400- 500 кг., а преди седмица за една вечер в мрежите е уловил 2 тона и 900 кг. паламуд.

„Толкова много риба имаше, че за малко да се обърне лодката”, разказва Васил.


В категории: Царево


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
58
Коментара
Тервел ИЛИЕВ 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа 27/06/2026, Събота 21:50 0
Тервел ИЛИЕВ Почина бивш депутат Почина бивш депутат 27/06/2026, Събота 21:42 0
Тервел ИЛИЕВ Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас 27/06/2026, Събота 19:32 0
58
Коментара по темата
58.
Koko
09.11.2022 16:48:40
0
0
Може ли някой да сподели....какво стана с ония умници където си караха колите с безакцизно гориво..... сигурно им се е разминало
57.
тариката
29.10.2022 14:54:10
3
1
Скумрията норвежката на борсата е 5.5 - 5.70. Паламуд под цена на скумрията е смешно, тия на Краснодар прехвърлят през лев, два. Купувайте фризери, зимата ше и вземете 10-12.
56.
Стела Георгиева до Офф
28.10.2022 21:47:16
6
3
Оффчооо, отивай на морето, че Васил излиза с много риба. Отивай да се гърчиш от злоба и да цъкаш с език от завист. Отивай да му броиш рибите и да държиш ръцете в съдраните си джобове. Отивай днес, ще идеш и утре. И така до края на риболова. Напук на теб, напук на всички завистници в прекрасния ни град. Набарам ли те кой си, ще ти напълня мръсната уста с паламуд до повръщане.
Отивай на морето да гледаш Васил и да се гърчиш с ред сълзи, ред хЪрле.
Слагай маската на лицемерната си мутра и ходи да злобееш.
55.
До Пейчев свинята
28.10.2022 21:25:50
1
6
Двойната ти гуша ще се спука от злоба и завист бе, нещастник
Цялото семейство СВИНЕВИ сте такива- злобни, гадове мръсни
Часовника тик-така скоро ще се гърчиш
54.
Петър
28.10.2022 17:34:39
3
5
Има лесно,
Не я продавайте на търговци!
53.
Иван
28.10.2022 17:25:03
7
12
Много коментари, много нещо. Някой замисля ли се, че като влезеш с лодката, може да не се върнеш? Също, че може да те хване така наречената "морска болест" и т.н. ?! На фона на това, трябва да ловиш риба. Всяка професия е достойна за уважение.
52.
Стела Георгиева до Офф
28.10.2022 16:11:38
6
7
Ето затова ще се пишеш с Офф, защото си НИКОЙ. Изливай си помията и се храни с нея. Стой си заврян в мишата дупка и си оффффкай вечно скрит. На Васил не можеш да му стъпнеш и на малкия пръст. Васил не се прави на никакъв. Работи ЧЕСТНО. Получава това, което заслужава. МНОГО Е, ТАКИВА СА МУ ЗАСЛУГИТЕ. Пръскай се от яд, разцепи се, съдери се, но няма да го стигнеш. Прочети за ефекта на бумеранга. Трябва доста да се страхуваш. Цялата жлъч, която бълваш, я превърни в енергия. Купи си лодка, мрежи, хващай си риба, продавай, раздавай, НО НЯМА ДА ТИ СЕ ПОЛУЧИ, ЗАЩОТО СИ ЗЛОБЕН. Такъв и ще си останеш. Дано не си му в обкръжението на Васил, че горкият.
Пожелавам ти да ядеш с двете шепи това, което ти се полага!
51.
Офф
28.10.2022 14:35:49
4
5
Да си трае тогава и да не се прави на такъв какъвто не е затова става дума Ротшилд щял да е подари никога толкова са алчни
50.
ванката
28.10.2022 14:06:19
0
9
А защо тези мързели не го правят на буркани. Рецепти има достатъчно, после ще продават цяла година
49.
Ротшилд
28.10.2022 13:44:07
6
13
Може ли да сте такива прости селяни, заради едната риба и започнахте да обиждате човека, дори и семейството му намесвате?!?Тя и на мен цената на Паламуда ми е скъпа, но като не ми отърва отивам и си купувам от Краснодар примерно, където е по - евтина,дори може и да не си купя, защото лично на мен Паламуда не ми харесва като вкус спрямо чернокоп, лефер или калкан, но да падам ниско и да обиждам хората, които с честен труд си вадят хляба?!?!И какво очаквате да каже Васко (него са питали, който и рибар да питат ще каже същото), че рибата е много скъпа ли?!? Яжте си русенското варено, чоплете носове по кафенетата, безделници! Царево града на безделниците!
48.
*********
28.10.2022 12:22:57
1
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
47.
Име
28.10.2022 09:51:44
0
16
Когато пазарите се пренаситят от дадена стока, цената и пада. Когато е нетрайна пада още повече. Това са основни механизми на търговията. Пазара е залят с паламуд, търсенето вече пада. За да се продаде наличното, а да не се изхвърли е логично зената му да пада.

Защо лефера е на 30лв. кг? Не знам да се лови по различен от паламуда начин.
46.
Krasi
28.10.2022 09:40:19
0
18
Aми то е много просто.Продавайте на хората по4 лви и тогава изедниците прекупвачи ще ви дават повече
45.
Krasi
28.10.2022 09:39:17
0
13
Aми то е много просто.Продавайте на хората по4 лви и тогава изедниците прекупвачи ще ви дават повече
44.
Ееееее
28.10.2022 09:32:50
4
16
Няма и да си купя паламуд. Как може да го сравнявате изобщо с чернокопа, нищо общо на вкус. Миналата седмица на Краснодар, паламуда беше по 8 лв., но аз си взех чернокоп на същата цена. После ще хапнем и леферче, а селяците да се тъпчат с тричавия паламуд.
43.
Me
28.10.2022 09:11:10
0
11
Ами като няма, скъпо, като има - пак скъпо. Като ловят по 2 тона, как няма да падне. Трябва да бият през ръцете магазините и прекупвачите - не може да изкупуват на 4 лв а да продават на 10 лв най-големите. А рибарите печелят от количеството, какво си мислят, че ще ловят по два тона и ще печелят все едно няма...
42.
До 40
28.10.2022 09:06:21
7
5
Храни си свинете с помия и яж сланина. Рибарите не ги мисли. По рибата няма свински грип и чума.Колкото до селски не съм защото Поморие винаги е било град. За женка ти колкото и да е грозна ще се намери някой закъсал да я клати
41.
Стела Георгиева
28.10.2022 08:24:49
6
9
Колко удобен сайт!
Мишоците пишат под псевдоними. Не могат в очите дума да обелят. Избиват си комплексите, пукат се от злоба, бездействат, а после се сърдят на нямането си и завиждат на имането на другите.
40.
ха ха ха
28.10.2022 08:16:52
2
13
Аз пък съм гневен,че паламуда не е 2 лв. а е 4 лв.
39.
Freedom fighter
28.10.2022 07:35:44
2
22
Това си е нормалния пазарен принцип, когато предлагането е повече от търсенето цената пада, на всяко пристанище вече имате условия за директна продажба, продавайте си я и на 20 лв. ако можете. Търговците не са ви виновни.
38.
Рибар от Поморие
28.10.2022 07:26:28
18
26
На рибарите ли завидяхте ? Който е ял рибарски хляб знае колко е кървав..Никой не гледа когато се връщаме с празни лодки..Казват че сме пияници.Нима доктори и инженери не пият? Ние сме волни хора,, деца на морето. На колегите , успешен улов и св. Николай да ни пази. А на тези които ни плюят да го туря на женка им.
37.
Златко Лодкаря
28.10.2022 07:25:30
3
9
Селски бекове от промяната с психични отклонения, лапат голи шарани с едно око.
Дебели прасета , палячовци, смешници олигофрени.
36.
И оъ европрограми щипнаха
28.10.2022 06:15:30
0
27
В Царево нали уж направиха някакво заведение за хранене по европрограма за аквакултури, за да могат рибарите директно да си продават рибата там? Преди 5-6 години бях ходил и видял хвалебствената табела, че са усвоили евросредства. Питах за някаква рибена супа или рибено ястие, обаче нъцки... имало пици, панирани пилешки хапки и т.н.
35.
Бургас
28.10.2022 05:55:12
4
39
Лефера, чернокопа, попчета, врана- това са вкусни риби, тоя тричав паламуд да го ядът шопите
34.
Haha
28.10.2022 01:52:29
1
25
Имаше приказка..Че като фойде оная че като и дадох паламуда хаха.Тез рибари до един са пияници и пропаднали.Нищо не плащат само искат да дърпат.Ами 500 кг са 2000 лева на ден бе.Що ревете.Да не сте министри че да искате повече.Е отивайте да правите магистрали.Там има милиони.Бойко ги обикаля там.Те са неговият паламуд
33.
Abc
27.10.2022 22:46:26
0
30
Скоро и брокерите ще са гневни като се сринат едни друг цени .
32.
Бачкер
27.10.2022 22:35:19
0
78
Събота излязохме да си починем от седмичния стрес и работата с приятел и на майтап се прибрахме с 60 парчета, едри. Вечерта изпеках 2 на барбекюто, замразих 6 и си отворих телефона. След 15-тина разговора с приятели раздадох целия улов. Изобщо не съм смятал колко стотинки ми е горивото, пускането на лодката, такъмите или поддръжката. Важното е, че си направих зареждаща почивка и имам приятели!
31.
Bibion
27.10.2022 22:20:15
6
49
99 % oт тез рицари са пропадняци и алкохолици. Искат за 1 неделя да си оправят живота. Аиде да ви видим направете бизнес назначете хора плаштаите осигуровки .счетоводство. платете за трудова медицина микро климат. Ддс на цената ви. На ван сте крагла 0 нали ви познавам до един . Само авантата чакате . Само ревете апък всичките имате по 4 / 5 лодки и нови членове не допускате да не делите от авантата. Нищо мн скоро държаната ще ве надуши и ще ве приключи. БЕЗПЛАТЕН ОБЯД НЯМА.
30.
Атлиман
27.10.2022 22:17:46
0
25
Като видим на магазина калкан или лефтер по 14 лева, тогава ще се притесня за паламуда, дето уж го изкупували по 4 лева.
29.
Кифлата на племето до 20
27.10.2022 22:16:28
1
8
Амчи тъй кат са замисла......
ИНФЛУЕНСЪР!!!!
Ама ся уча втори семестър специалност- ХОСТЕСА пък кат завърша.....и натрупам социален опит....живот и здраве....мой ма гледате по ютубата или у тик-тока.......как са мятам.....как са джаскам.....как си акам!!!
Ей туй мий мечтата!!!
28.
Българина
27.10.2022 22:13:12
0
15
Кеф ти риба, кеф ти паламуд!
27.
Василеви
27.10.2022 22:09:00
10
6
В Приморско сме най-големите! Тея само дрънкат глупости
26.
fakundo montoq
27.10.2022 21:58:11
0
15
Балсам ти майката , миналата година го давахте скъпо ... нали маека ти дее*а...
25.
Васко- лъжеца
27.10.2022 21:57:10
3
29
Кой му вярва на Тико- Лико! По голям измамник от него и баща му, няма. Вечно реве, а винаги е пръв да взема зем. земя от общината, неговата цена на рибата е винаги най- висока, а съпругата му е нещо като начален учител, но е много далече от образованието и преподаването. Не му вярвайте на Васил- истината!
24.
Паламуда е кофти риба. Какво го хвалят само
27.10.2022 21:55:31
1
48
Те: Дават ни по 4 лв. за килограм, а по магазините цената на паламуда стига до 12 лв., в София се продава даже за 14 лв.
Аз: Направете си магазини и продавайте и вие на 12-14 лв за кг
Те: Ако не се вдигне изкупната цена ще спрем да влизаме в морето и да вадим пресен паламуд.
Аз: Правилно! Щом няма сметка, си търсете друго поприще
Те: Само така ще принудим търговците да вдигнат изкупната цена.
Аз: Няма да можете да ги принудите
Те: Ако трябва ще я подаряваме, но няма да я продаваме на тази цена
Аз: Дообре! Ама нали уж нямаше да влизате?
23.
Koic
27.10.2022 21:55:00
3
53
Тез в царево рибарите са на големите мекерета. На готово сурнете от това море . Хранихге ли фирма ли имате за тази дейности. Осигуровки ли платих те. Касов апарат ли имате. Данък ли платих те да таз риба на бг.
22.
Макак Такабе
27.10.2022 21:40:20
4
68
Алчно и просто племе. Неандерталци. Сега ловят на юруш с тонове и хвърлят, догодина ще се дерат да реват сополи, що няма риба! По принцип ИАРА трябва да регулират улова, но там са назначени корумпирани депесарско-герберастки заплатаджии, на които първата им грижа е да дойде датата за надника, а последната е да свършат някаква работа.
21.
малкия бат зору
27.10.2022 21:21:53
7
12
в малко търново един наш мангал го даваше в една гореща баничарка по 12 лева
20.
Хахахахахахахах
27.10.2022 21:18:02
12
43
Бахти племето сме,от години следя коментарите и за никоя професия не съм видял българина да харесва,то бакшишите боклуци,рибарите боклуци,полицаите боклуци,политиците боклуци абе коя професия е хубава??племе чакам отговор
19.
Златин Димов
27.10.2022 21:04:03
3
35
Закупих паламуд от Бургас,за осем лева килото от един истински МЪЖ-РИБАР!
Донесе го момчето... сутринта уловен...
Жив и здрав да е....
Скапан беше!
Домъчня ми,за него!
Мама Ви да..е... селяндурска...
Много алчни сте станали...
Щото сте КЮВЛИИ...
Селяни с пари- селяндури по душа и ъкъл...
Стария ергенин ще си умре в самота, старата не мой прежали дъртия...
ДАНО МЛАДИТЕ ЖИВЕЯТ ПО ДОБРЕ...
PS:....без никой да им "свети",меси и нарежда ...
18.
Пешо кура от Поморие
27.10.2022 20:56:00
56
25
До 6 Купи си лодка ,оплети си мрежи и влез да изкараш 10 к да видиш как се вадят.Яжте кучешка радост за 12 лева и мълчете да ва еба и будалите.
17.
Трол
27.10.2022 20:48:31
2
37
Има ли контрол на надценката на търговците? На полето чушките 1 лв на борсата 2 лв.
16.
ОЛЕЛЕ
27.10.2022 20:37:08
1
71
Че е тежко тежко е,но защо не го продавате на хората по 6 лева,ами го давате по 4 на
матрапазите.Явно така ви е по изгодно.
За това не е нужно да се оплаквате.
В Турция падна до 3 лева на пазара,пазарна икономика.
15.
Marinero
27.10.2022 20:36:32
42
16
На който му е скъпо, да ходи да си хваща сам паламуда.
14.
Някой
27.10.2022 20:34:57
4
68
Алчни долни пияници,продават без до отчитат нищо,имали лиценз ама лиценза е за риболов не за продаване,като продаваш трябва и да даваш,икономическа полиция да не спи!!!
13.
хах
27.10.2022 20:33:12
3
51
Вкусна риба паламуда? Две риби взехме, и стига! На Краснодар пълно с риба, хора няма, магазините затворени в 17:00.
12.
Не се наядоха
27.10.2022 20:31:33
1
56
Това на едро,те какво искат,пазарът се засити,стига се оплакваха.И в Созопол парчето е 6-7 лева,ама ден два никой да не купува да видим какво ще го правят.
11.
Офф
27.10.2022 20:29:43
3
70
Василе ти и баща ти Тико лико сте най алчните гадини в Царево дай е на хората по четири лева бастун а не да пълниш гушите на изкупвачите не се прави на светия днеска е даваше по 8 лева
10.
Q
27.10.2022 20:25:59
9
27
Абе Купех си и аз на 10 лв ,първия път на фурна я направех и не ми хареса,после я пържех пак не ми хареса остана да видя на опти грила как ще е
9.
До 6
27.10.2022 20:24:06
0
36
Абе кърговски труд е и ако върви през сезона вадят много повече от 10к
8.
Еее
27.10.2022 20:23:06
3
59
Е вие много взехте да наглеете Бах ВА в рибарите
7.
Голям цирк
27.10.2022 20:22:10
2
83
Ония дето са арендатори на язовири , купуват зарибителен материал ,после хранят рибата да стигне определен размер и тегло, че да изкарат някой лев. Вие в морето ни храните ,ни давате лев за материали. Чакате пасажи и ако даде улов искате да станете богати за ден. Ами няма как да се случи. Напълнихте фризерите с паламуд и сега като няма къде да го прибирате , търговците ви извиват ръцете. Ами целувайте рибките и ги пускайте обратно в морето.
6.
Diyan
27.10.2022 20:20:30
12
69
Че да не би да я гледате в развъдник,че реагирате така? Какво инвестирахте? 20лв бензин на лодката която струва 1000лв и мрежите където си ги плетете само за сезон един нормален рибар от паламуд вади до 10 000лв лесно
5.
недоволна
27.10.2022 20:18:38
2
32
миналата седмица беше 10 лева,за 5 лева не съм чула , но утре ще разбера
4.
?
27.10.2022 20:18:12
2
73
Алчни...нагли...
3.
Като
27.10.2022 20:12:48
3
67
няма какво до го правят да го дарят наДом майка и дете
2.
ОФ
27.10.2022 20:11:34
3
93
Като не ти харесва цената от 4лв.,наври си я там където слънце не огрява. Да не си я пасал,че искаш 10лв.за бройка?
1.
Алооо
27.10.2022 20:08:54
1
83
На краснодар е 5 лв , кви 12 сънуват тия , като не им изнася да седят в кръчмата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Почина бивш депутат Почина бивш депутат Последното сбогом с Юлий Славов ще бъде утре, 28 юни, от 12:00 часа в църквата на Централните пловдивски гробища Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Екссъпругата опитала тайно да изнесе оборудването на салона, а после да го продаде  Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Братя Диневи подходиха мъдро - пуснаха нисък наем и впериха всички погледи към хотела, сега ще имат възможността да проведат търг, да изберат наемател и осигурят пазарен наем за емблематичния обект Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Според прокуратурата има опасност обвиняемият да се укрие Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Николай Попов от движение „Сияние“ взриви мрежата с разкрития за тежък конфликт на интереси и опит за замитане на истината на пътя Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Собственикът на фирмата-доставчик чистосърдечно обяви, че модерните леки коли са твърде тежки за родните предпазни огради Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно 
80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Споразумение за мир между САЩ, Израел и Ливан бе подписано на 26 юни във Вашингтон   С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация  Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори