Сигнал до Флагман.бг: Така ли се паркира?
Снимката е направена около 16 часа днес, когато молът е пълен
"Явно така се паркира, когато имаш скъп Мерцедес", сигнализира нашата читателка Красимира Куманова, която ни изпрати и снимка, заснета днес на паркинга на препълнения мол "Галерия" в Бургас.
Кадърът показва как лъскавият автомобил е заел две от най-хубавите паркоместа до ескалаторите. Снимката е направена около 16 часа днес, а поведението на водача буди недоумение. Дали пази място за някого или просто така си спира, питат се очевидци.
Пишете ни на [email protected] или чрез платформата "Вашият сигнал до Флагман.бг"
САЩ изпращат спасители в Каракас
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн

А тоя 16 годишен кошник го пишете лъскав Мерцедес.
Много сте сбъркани флегман чесТно
Верно е обаче това, че нисана до него е по-скъп.
Леле леле..... какво ви става бе хора?
Видим някой по-голям мерц и хайде, скъп бил.
Едната ми кола е хибрид и сравнена в момента в сайта мобиле е с 14 Хил по скъпа от тази стара S-ка.
Но, моята е премиума за модела. Същата справка в мобиле, показва, че модел с необходимите екстри е 2000 лв по евтин от тази щайга.
Що за идиот трябва да си, за да си купиш 15 г таралясник, пред 1 г модел?
Личен приятел на боко Митров!
Затова е такъв Наглец!
Не боя а стружки от пирон имаше по земята