Сигнал до Флагман.бг: Така ли се паркира?
Снимката е направена около 16 часа днес, когато молът е пълен
"Явно така се паркира, когато имаш скъп Мерцедес", сигнализира нашата читателка Красимира Куманова, която ни изпрати и снимка, заснета днес на паркинга на препълнения мол "Галерия" в Бургас.
Кадърът показва как лъскавият автомобил е заел две от най-хубавите паркоместа до ескалаторите. Снимката е направена около 16 часа днес, а поведението на водача буди недоумение. Дали пази място за някого или просто така си спира, питат се очевидци.
Пишете ни на [email protected] или чрез платформата "Вашият сигнал до Флагман.бг"
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли

А тоя 16 годишен кошник го пишете лъскав Мерцедес.
Много сте сбъркани флегман чесТно
Верно е обаче това, че нисана до него е по-скъп.
Леле леле..... какво ви става бе хора?
Видим някой по-голям мерц и хайде, скъп бил.
Едната ми кола е хибрид и сравнена в момента в сайта мобиле е с 14 Хил по скъпа от тази стара S-ка.
Но, моята е премиума за модела. Същата справка в мобиле, показва, че модел с необходимите екстри е 2000 лв по евтин от тази щайга.
Що за идиот трябва да си, за да си купиш 15 г таралясник, пред 1 г модел?
Личен приятел на боко Митров!
Затова е такъв Наглец!
Не боя а стружки от пирон имаше по земята