Сигнал до Флагман.бг: Така ли се паркира?
Снимката е направена около 16 часа днес, когато молът е пълен
"Явно така се паркира, когато имаш скъп Мерцедес", сигнализира нашата читателка Красимира Куманова, която ни изпрати и снимка, заснета днес на паркинга на препълнения мол "Галерия" в Бургас.
Кадърът показва как лъскавият автомобил е заел две от най-хубавите паркоместа до ескалаторите. Снимката е направена около 16 часа днес, а поведението на водача буди недоумение. Дали пази място за някого или просто така си спира, питат се очевидци.
Пишете ни на [email protected] или чрез платформата "Вашият сигнал до Флагман.бг"
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

А тоя 16 годишен кошник го пишете лъскав Мерцедес.
Много сте сбъркани флегман чесТно
Верно е обаче това, че нисана до него е по-скъп.
Леле леле..... какво ви става бе хора?
Видим някой по-голям мерц и хайде, скъп бил.
Едната ми кола е хибрид и сравнена в момента в сайта мобиле е с 14 Хил по скъпа от тази стара S-ка.
Но, моята е премиума за модела. Същата справка в мобиле, показва, че модел с необходимите екстри е 2000 лв по евтин от тази щайга.
Що за идиот трябва да си, за да си купиш 15 г таралясник, пред 1 г модел?
Личен приятел на боко Митров!
Затова е такъв Наглец!
Не боя а стружки от пирон имаше по земята