Сигнал до Флагман.бг: Така ли се паркира?
Снимката е направена около 16 часа днес, когато молът е пълен
"Явно така се паркира, когато имаш скъп Мерцедес", сигнализира нашата читателка Красимира Куманова, която ни изпрати и снимка, заснета днес на паркинга на препълнения мол "Галерия" в Бургас.
Кадърът показва как лъскавият автомобил е заел две от най-хубавите паркоместа до ескалаторите. Снимката е направена около 16 часа днес, а поведението на водача буди недоумение. Дали пази място за някого или просто така си спира, питат се очевидци.
Пишете ни на [email protected] или чрез платформата "Вашият сигнал до Флагман.бг"
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова

А тоя 16 годишен кошник го пишете лъскав Мерцедес.
Много сте сбъркани флегман чесТно
Верно е обаче това, че нисана до него е по-скъп.
Леле леле..... какво ви става бе хора?
Видим някой по-голям мерц и хайде, скъп бил.
Едната ми кола е хибрид и сравнена в момента в сайта мобиле е с 14 Хил по скъпа от тази стара S-ка.
Но, моята е премиума за модела. Същата справка в мобиле, показва, че модел с необходимите екстри е 2000 лв по евтин от тази щайга.
Що за идиот трябва да си, за да си купиш 15 г таралясник, пред 1 г модел?
Личен приятел на боко Митров!
Затова е такъв Наглец!
Не боя а стружки от пирон имаше по земята