Сигнал до Флагман.бг: Така ли се паркира?
Снимката е направена около 16 часа днес, когато молът е пълен
"Явно така се паркира, когато имаш скъп Мерцедес", сигнализира нашата читателка Красимира Куманова, която ни изпрати и снимка, заснета днес на паркинга на препълнения мол "Галерия" в Бургас.
Кадърът показва как лъскавият автомобил е заел две от най-хубавите паркоместа до ескалаторите. Снимката е направена около 16 часа днес, а поведението на водача буди недоумение. Дали пази място за някого или просто така си спира, питат се очевидци.
Пишете ни на [email protected] или чрез платформата "Вашият сигнал до Флагман.бг"
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

А тоя 16 годишен кошник го пишете лъскав Мерцедес.
Много сте сбъркани флегман чесТно
Верно е обаче това, че нисана до него е по-скъп.
Леле леле..... какво ви става бе хора?
Видим някой по-голям мерц и хайде, скъп бил.
Едната ми кола е хибрид и сравнена в момента в сайта мобиле е с 14 Хил по скъпа от тази стара S-ка.
Но, моята е премиума за модела. Същата справка в мобиле, показва, че модел с необходимите екстри е 2000 лв по евтин от тази щайга.
Що за идиот трябва да си, за да си купиш 15 г таралясник, пред 1 г модел?
Личен приятел на боко Митров!
Затова е такъв Наглец!
Не боя а стружки от пирон имаше по земята