×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сигнал до Флагман.бг: Така ли се паркира?


Сигнал до Флагман.бг: Така ли се паркира?
Нормално ли е това паркиране?
22 Октомври 2022, Събота, 17:00 ч.
Автор: Флагман

Снимката е направена около 16 часа днес, когато молът е пълен

"Явно така се паркира, когато имаш скъп Мерцедес", сигнализира нашата читателка Красимира Куманова, която ни изпрати и снимка, заснета днес на паркинга на препълнения мол "Галерия" в Бургас.

Кадърът показва как лъскавият автомобил е заел две от най-хубавите паркоместа до ескалаторите. Снимката е направена около 16 часа днес, а поведението на водача буди недоумение. Дали пази място за някого или просто така си спира, питат се очевидци.

Пишете ни на [email protected] или чрез платформата "Вашият сигнал до Флагман.бг"




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
24
Коментара
Емел МАХМУД Откриха отрова за плъхове в бебешка храна Откриха отрова за плъхове в бебешка храна 19/04/2026, Неделя 22:53 0
24
Коментара по темата
24.
Хи
23.10.2022 10:33:22
0
1
Ес
23.
Яки
23.10.2022 09:38:10
0
5
Мерца не ви е виновен, и на 30 и на 16г. Мерца си е мерц задволанното устройство, лош матрял.
22.
Да
23.10.2022 09:31:14
0
5
Този варди място за другия малоумник.
21.
Конска сила
23.10.2022 06:39:46
3
1
Като е нова не значи че е по хубава. Стар Мерцедес няма.
20.
Гуню
23.10.2022 00:40:26
0
8
Това не е скъп автомобил.
19.
Авария
22.10.2022 21:38:14
0
5
Явно има проблем с хидравликата
18.
Дебилни спиране
22.10.2022 21:19:04
1
7
Рогач
17.
Jingibi
22.10.2022 20:02:13
1
9
Боклук
16.
разберача
22.10.2022 19:16:49
17
27
Първо местата са доста тесни и второ като се нахакате и отваряне вратите очуквате съседната кола,затова така е спрял човека.Никой не пази,като не си пазите дараците,пазете на хората колите
15.
Налага се
22.10.2022 18:48:31
17
24
Налага се да се спира така,защото повечето от вас са свине,които не уважават чуждата собственост и нарочно си блъскат вратите на дараците във вашата кола.
14.
Хаго
22.10.2022 18:45:53
7
5
"Никакво недоумение не буди, така се спира и се пазят най-хубавите места до ескалатора" - най- доброто от недоуменията и ограниченията на автора :)
13.
Ганьовци
22.10.2022 18:44:49
16
15
И аз ди спирам така мерца,защото ми писна некадърните Ганьовци да ми удрят колата с вратите си.На платените паркинги си плащам по 2 паркоместа и не ми дреме
12.
Поп Грую
22.10.2022 18:41:51
1
16
Ония ден на ония неофициАлен дилър дърляна го изкарахте че кара дрипав мерцедес от далечната 2016-та...
А тоя 16 годишен кошник го пишете лъскав Мерцедес.
Много сте сбъркани флегман чесТно
11.
pacho
22.10.2022 18:26:39
9
5
garancia ako beshe sprial choveka normalno sega shteshe da e usurpant celia
10.
kat
22.10.2022 18:23:01
9
7
samo prazni glavi kato vaprosnata dama koiato e izpratila signala ,yavno dosta vreme ne e e....a i vsichko ia drazni
9.
ииий
22.10.2022 17:56:05
11
7
Този е на Просто Кирчо аверче
8.
Бай Иван
22.10.2022 17:50:17
7
13
Ха-ха-ха, скъп мерц. Верно?
Верно е обаче това, че нисана до него е по-скъп.
Леле леле..... какво ви става бе хора?
Видим някой по-голям мерц и хайде, скъп бил.
Едната ми кола е хибрид и сравнена в момента в сайта мобиле е с 14 Хил по скъпа от тази стара S-ка.
Но, моята е премиума за модела. Същата справка в мобиле, показва, че модел с необходимите екстри е 2000 лв по евтин от тази щайга.
Що за идиот трябва да си, за да си купиш 15 г таралясник, пред 1 г модел?
7.
А1
22.10.2022 17:47:08
13
8
ТоА с мерцедеса е герберски Боклук,
Личен приятел на боко Митров!
Затова е такъв Наглец!
6.
Георги
22.10.2022 17:47:07
10
2
Както може, така паркира. Да не би някой да те учи как се паркира?
5.
Ами
22.10.2022 17:26:15
6
7
Ами Нисана как е спрял?
4.
Ставри
22.10.2022 17:20:06
12
22
С тия тесни паркоместа човека си пази боята по вратите,като знам кви уруди има отваря и блъска в съседната кола....
3.
Джинку ут Джамбул
22.10.2022 17:16:41
0
15
Аз веднъж така спрях и ...
Не боя а стружки от пирон имаше по земята
2.
Не е виновен човека
22.10.2022 17:14:40
2
14
Толкова може, лепнете му на прозорците актуални цени на опреснителните курсове, там паркирането е приоритет
1.
Гербераст
22.10.2022 17:12:36
2
22
Госпожа не сигнализирайте. Файда няма. Напукайте гумите. Мерцедеса не е скъп. Нисана до него е по-скъп.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
При близо 70 процента обработени бюлетини: "Прогресивна България" запазва преднината си, драма с партията на Костадинов При близо 70 процента обработени бюлетини: "Прогресивна България" запазва преднината си, драма с партията на Костадинов Формацията на Румен Радев е със солидните 44,49%, напълно възможен е 4-партиен парламент 80 % в Бургаско: Румен Радев продължава да е убедителен лидер, резултатът на ПП-ДБ започва да пада 80 % в Бургаско: Румен Радев продължава да е убедителен лидер, резултатът на ПП-ДБ започва да пада Идват гласовете на ДПС, ще спечели ли формацията още един мандат Половината гласове в Бургаско са преброени: "Прогресивна България" с 48 %, праща 8 депутати от региона в НС Половината гласове в Бургаско са преброени: "Прогресивна България" с 48 %, праща 8 депутати от региона в НС ГЕРБ имат 14,43 %, а ПП-ДБ – 11,12 % Междинни резултати от Бургас: Румен Радев гони 50 %, ще има ли изненада в листата на ГЕРБ Междинни резултати от Бургас: Румен Радев гони 50 %, ще има ли изненада в листата на ГЕРБ ГЕРБ вкарват трима, а осмият в листата Атанас Пъчков засега пренарежда листата  Румен Радев може да спечели 140 депутатски мандата Румен Радев може да спечели 140 депутатски мандата "Възраждане" вероятно ще паднат под бариерата след приемането на гласовете от чужбина Прогресивна България стигна до 134 депутатски места, ПП-ДБ измества ГЕРБ от второто място Прогресивна България стигна до 134 депутатски места, ПП-ДБ измества ГЕРБ от второто място Резултатът може да се вдигне още повече, ако "Възраждане" изпадне от парламента  Първи изборни резултати от град Бургас: ПБ - 47,4 %, ГЕРБ - 22,8 % Първи изборни резултати от град Бургас: ПБ - 47,4 %, ГЕРБ - 22,8 % Следват БСП – 6,49 %, БСП  - 5,19 %, МЕЧ – 3,9 %, ПП-ДБ – 3,9 %, „Възраждане“ – 3,25 % "Прогресивна България" печели убедително в Малко Търново "Прогресивна България" печели убедително в Малко Търново Формацията на Румен Радев е с 48,55 % в странджанската община Изненадващи данни от паралелно преброяване: Радев - 44,4 %, "Възраждане" е на ръба Изненадващи данни от паралелно преброяване: Радев - 44,4 %, "Възраждане" е на ръба Според данни от "Мяра" БСП няма да е част от следващото НС Радев може и да има и 120 мандата, чакат се гласовете от чужбина Радев може и да има и 120 мандата, чакат се гласовете от чужбина „Възраждане“ може да падне под бариерата заради масовия вот извън страната
Откриха отрова за плъхове в бебешка храна Откриха отрова за плъхове в бебешка храна Властите подозират опит за изнудване, изтеглят партиди и в Чехия, и в Словакия Рекордна избирателна активност в Париж: Опашки пред посолството и значителен интерес от българите в чужбина Рекордна избирателна активност в Париж: Опашки пред посолството и значителен интерес от българите в чужбина Изключителна активност край Сена, българите извън страната показват засилен интерес и ангажираност в гласуването Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Изборният ден започна още снощи в Оукланд и Крайстчърч и ще приключи най-късно в западната част на Съединените щати Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Фондация „Брижит Бардо“, която стана граждански ищец по делото, поиска най-тежко наказание Богатите напускат Дубай – сменят го с хитова балканска дестинация Богатите напускат Дубай – сменят го с хитова балканска дестинация Черна гора привлича с комбинацията от морски климат, планински пейзажи и по-бавен ритъм на живот Това са цветовете в които ще видим iPhone 18 Pro тази есен Това са цветовете в които ще видим iPhone 18 Pro тази есен Очаква се четири различни предложения да стигнат до крайния потребител Почина един от най-великите реализатори в историята на баскетбола Оскар Шмид Почина един от най-великите реализатори в историята на баскетбола Оскар Шмид Баскетболната легенда си отиде на 68 години след дълга битка с мозъчен тумор Алкохолизмът в Русия е в подем, мерките на Путин не помагат Алкохолизмът в Русия е в подем, мерките на Путин не помагат Диагнозите на алкохолна зависимост скачат с 30% за една година Обрат : Над половината британци искат отново да се присъединят към ЕС Обрат : Над половината британци искат отново да се присъединят към ЕС Великобритания излезе от общността окончателно през 2020 година Жесток удар по туризма в Дубай, затварят легендарен хотел Жесток удар по туризма в Дубай, затварят легендарен хотел Обединените арабски емирства са в криза, след като бяха отменени близо 20 000 полета
Бойко Борисов Бойко Борисов Хората знаят: като дойде ГЕРБ - строят. Другите само приказват Виц на деня Виц на деня - Тайната на успеха в живота е свързана с честността и принципността.
- Как по-точно?
- Ако ги нямате, успехът е гарантиран.
Виц на деня Виц на деня - Какво стана с голямата ти любов?
- Приключи.
- Разделихте ли се?
- Не, оженихме се.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато един мъж мълчи, значи е мислител. Когато една жена мълчи, значи мислителят е загазил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори