Дрогиран шофьор на камион блъсна кола и избяга, има загинал
Катастрофата е станала на пътя между Русе и Цар Калоян, а беглецът е хванат в Търговище
Отново тежък инцидент на пътя. Шофьорът, причинил катастрофата, е с положителен тест за наркотици. В понеделник водач на камион е блъснал с ремаркето си лек автомобил на пътя между Русе и Цар Калоян. Избягал е от местопроизшествието. Шофьорът на колата е починал.
„Водачът, причинил тежкият инцидент е издирен. „Той е установен в Търговище. Колегите са го тествали и в кръвта му е открито наличието на метамфетамин”, каза в интервю за „Здравей, България” по Нова телевизия окръжният прокурор на Разград Тихомир Тодоров.
По думите му водачът, който е на 42 години, има 30 нарушения по Закона за движение по пътищата. „Осъждан е четири пъти, включително за кражба. Залавян е няколко пъти за шофиране в нетрезво състояние. Два пъти е осъждан ефективно за по 10 месеца лишаване от свобода. Декември месец миналата година е излязъл от затвора след изтърпяно наказание”, подчерта прокурор Тодоров.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Бил дрогиран ...ама....се сеща да избяга.....що не се хвърли от моста,от високите етажи на някой блок или да се обеси,а бяга...???
Жалко е,че няма смъртно наказание за такива.....затова по бързата процедура в панделата,до живот без право на замяна ,за такива като него....