×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Природният газ продължава да поскъпва в Европа, войната нарушава енергийните доставки
  • F-15 на Катар унищожи руски Су-24 над база на САЩ в региона
  • Франция и Великобритания разполагат Rafale и Eurofighter за операции срещу Иран
  • Затвориха небето над Израел: Българският авиопревозвач анулира полети от София до Тел Авив и обратно
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Христо Иванов: Идва ред всички да платим цената на политическата недалновидност


Христо Иванов: Идва ред всички да платим цената на политическата недалновидност
"Пътят ни може да е труден, може да е фрустриращ, но е важно да бъде извървян"
02 Октомври 2022, Понеделник, 00:06 ч.
Автор: Флагман, снимка: фейсбук

Пропусната е възможността за навременно обединение на партиите на промяната, смята той

Лидерът на партия „Да, България“ Христо Иванов излезе с първи коментар по повод преминалите парламентарни избори.

Той написа във фейсбук:

Ще изчакаме окончателните резултати да дойдат утре, преди от “Демократична България” да коментираме изборите по същество. Днес обаче искам да благодаря на всички, които не останаха безразлични към съдбата на България и отидоха до урните. Още по-голяма е благодарността ми към онези, гласували с разум и грижа за страната ни и избрали да ѝ дадат шанс да излезе по-силна от кризите.

Благодаря на всеки, надмогнал страховете и притесненията си, за да гласува с мисъл за бъдещето и развитието на България, без да има гаранцията, че избраниците му ще бъдат сред големите победители. И тук е моментът да кажа, че след тези избори, до които многократно предупреждавахме, че не бива да се стига, получаваме още по-фрагментиран парламент. И, за съжаление, идва ред всички да платим цената за политическата недалновидност, тласнала страната ни към поредните предсрочни избори и пропуснала възможността за навременно обединение на партиите на промяната.

Искам да благодаря и на партньорите ни в “Демократична България” - ДСБ и Зелено движение - за съвместната ни работа в тази четвърта поредна кампания в рамките на 18 месеца. Зад резултатите на коалицията стои трудът на щабове и местни организации навсякъде в страната.

Благодарност и към онези от кандидатите, борили се за доверие в четвърта поредна кампания. Благодаря и за смелостта на влезлите в редиците ни за първи път в този толкова труден за страната момент. Тази човешка устойчивост, тази смелост - това е истинският капитал на България. Докато има почтени и добросъвестни хора, готови да минат през месомелачката на българската политика, страната ни ще има шанс да скъса с порочния модел, задушаващ развитието ѝ от години.

Специална признателност искам да изкажа и на дарителите, които припознаха в работата ни насъщни за България политики и ги подкрепиха както финансово, така и с времето, експертизата и уменията си. Без всички Вас сме заникъде! Благодаря Ви!

Благодаря и на нашите представители в секционните избирателни комисии, както и на всички, включили се в Операция “Турция”, организирана от платформата ни за честни избори “Ти броиш”. Нашите пазители на вота в Турция успешно възпрепятстваха множество опити за избирателни измами в секциите там. Благодаря Ви за смелостта! Благодаря от сърце и на правния щит на “Ти броиш!”, който неуморно обработва сигнали за нередности и оказва подкрепа на представителите ни в секциите.

Благодаря на местните организации на “Да, България!”, дали душа, сърце и, разбира се, разум в тази кампания.

На целия ни предизборен щаб и специално на екипа на “Да, България!” - няма в езика думи, които да поберат благодарността ми към вас.

И отново - благодаря на всички Ви, че днес участвахте в определянето на българската съдба. Пътят ни може да е труден, може да е фрустриращ, но е важно да бъде извървян. Няма кой да изведе България напред, ако сами не се погрижим да го направим.

 




7
Коментара
7
Коментара по темата
7.
Коко и Софка
03.10.2022 12:40:17
0
2
Баща ми казваше : "Умиране има, отърване няма"
ДЯ ПЯ СЕ и ГРОБ така са се окопали и овладяли всички държавни институции, включително и едрия бизнес, че вече не знам какво трябва да стане
6.
Великият реформатор
03.10.2022 03:12:05
3
13
Първо с ГЕРБ, после с Кирчовците, сега пак ли с ГЕРБ?
На бардак мяза положението...Сърбеж в интимната област.
Дайре, пикочите на Сандов и Костовистите - другия път навън!
5.
Българина
03.10.2022 02:43:09
2
10
Каква е тази червена вратовръзка, Ристе?..
4.
Великият реформатор
03.10.2022 02:05:50
2
9
Цената ще я плати народа .
Кой ще си жертва стола и партията и да си сложи главата в торбата за хората?
3.
Имаш човек
03.10.2022 01:36:43
6
3
Да те подпира отзад.Вуйче,според теб защо гробарите се отглеждат в ДБ за коалиция?Дали не са наясно кой ги държи за ушите и че може да се разберат с тях? Явно на Ристьо и компания им се носи славата за леконравието, където трябва.Все пак не трябва да се забравя,че те винаги се готови да се жертват за благото на България, първо,за да я декомунизират заедно с ГЕРБ като част от ДСБ,а после и да я дегерберизират с БСП.Сега като нищо ще се жертват да спасят страната от страшната Копейка.Нищо чудно ГЕРБ и ДПС да жертват Гешев в името на това спасение,за да измият отчасти срама на ДоБрата труженичка.
2.
Имам човек
03.10.2022 00:28:18
16
8
Христо е най-големия кошмар на ГЕРБ. На банкянската мутра пяна му излиза от устата на всяко интервю да го споменава!
1.
1
03.10.2022 00:17:45
9
20
Помияр. Цялата им банда са шибани ненаядни нарцисисти. Той, Мирчев, онзи дебил от Бургас, на който викат Дървото.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Законови промени улесняват отказа от договори за финансови услуги без неустойки Законови промени улесняват отказа от договори за финансови услуги без неустойки Нови разпоредби ще позволят на потребителите да се отказват от кредити и застраховки без допълнителни таксиите права. Изграждат нов социален комплекс в с. Русокастро за над 6 млн. евро Изграждат нов социален комплекс в с. Русокастро за над 6 млн. евро Проектът предвижда изграждането на четири едноетажни сгради с общ капацитет за 120 потребители Цветан Пировски назначен за нов директор на Областната дирекция на МВР във Варна Цветан Пировски назначен за нов директор на Областната дирекция на МВР във Варна Старши комисар Пировски поема ръководството на Варненската полиция със специален фокус върху прозрачността на изборите Празничен неделен брънч за 8 март в La Ferme в Central Park - просеко, коктейли и специално меню Празничен неделен брънч за 8 март в La Ferme в Central Park - просеко, коктейли и специално меню Куверт няма – просто избирате компанията и настроението, а от ресторанта се грижат за останалото ЦИК отказа регистрация на коалиция, имитираща партията на Румен Радев ЦИК отказа регистрация на коалиция, имитираща партията на Румен Радев Централната избирателна комисия спря участие на коалицията "Подкрепи Радев", която се опита да създаде имитация на политическа формация, свързана с президента След листването на XRP ETF: Как инвеститорите в XRP могат лесно да печелят до 3000 XRP на ден След листването на XRP ETF: Как инвеститорите в XRP могат лесно да печелят до 3000 XRP на ден Нови възможности за пасивен доход се появяват за притежателите на XRP, тъй като облачният добив и DeFi решенията предлагат алтернатива на печалбата само от покачване на цената Украинци окупираха главния вход на Първо РУ в Бургас Украинци окупираха главния вход на Първо РУ в Бургас Десетки, а дори и стотици, се редят на опашки от сутринта, за да подадат документи за удължаване на визите им за "временно пребиваване" у нас Прокуратурата поиска 15 години за Христо Димитров, който уби футболиста Цецо в Слънчев бряг Прокуратурата поиска 15 години за Христо Димитров, който уби футболиста Цецо в Слънчев бряг „Той няма елементарна ценностна система“, изтъкна в съдебна зала наблюдаващият прокурор Ангел Георгиев Може ли България да стане косвена мишена на Иран и с каква ПВО разполагаме Може ли България да стане косвена мишена на Иран и с каква ПВО разполагаме Експерти обсъждат рисковете за сигурността на България на фона на напрежението в Близкия изток и възможността за военни заплахи   Ако педиатърът ви изчезне, търсете го в Бургас Ако педиатърът ви изчезне, търсете го в Бургас Появата на МБАЛДБ "Света Анастасия" предизвика голямо преселение на кадри от цялата страна към морето
Турция заяви, че си запазва правото на отговор на изстреляната иранска ракета Турция заяви, че си запазва правото на отговор на изстреляната иранска ракета След инцидента с ракетата, Турция подчерта правото си на отговор и поиска по-голяма яснота от международната общност САЩ ще купуват дронове от Украйна за борба с иранските шахеди САЩ ще купуват дронове от Украйна за борба с иранските шахеди Те са нужни на държавите от Персийския залив, които най-много страдат от ударите на Техеран Четири държави с ядрени оръжия се включват във войната с Иран: НАТО разширява участието си в операциите Четири държави с ядрени оръжия се включват във войната с Иран: НАТО разширява участието си в операциите Според информацията още в първите часове на конфликта Саудитска Арабия, Катар, Кувейт, Обединени арабски емирства и Бахрейн са активирали свои изтребители и системи за противовъздушна отбрана Иран: Не сме нападали Турция, уважаваме суверенитета на тази държава Иран: Не сме нападали Турция, уважаваме суверенитета на тази държава Изявлението на Ислямската република в четвъртък идва, след като Министерството на националната отбрана на Турция заяви в сряда, че балистична ракета, изстреляна от Иран към турското въздушно пространство Защо САЩ и Израел не заглушават иранската телевизия? Защо САЩ и Израел не заглушават иранската телевизия? През 1999 г. в Белград американците удариха бързо сръбската РТС, а сега щадят държавния рупор ИРИБ в Техеран  Войната стигна и до Азербайджан, три ирански дрона удариха летището Войната стигна и до Азербайджан, три ирански дрона удариха летището Близо до удареното летище преминава новият газопровод Игдир-Нахчиван, който беше пуснат в експлоатация през 2025 г. Иран показа видео на подземен град с огромен арсенал ракети и дронове Иран показа видео на подземен град с огромен арсенал ракети и дронове Дроновете "Шахед", които са се превърнали в централен елемент от военната стратегия на Иран Външният министър на Иран: САЩ горчиво ще съжаляват Външният министър на Иран: САЩ горчиво ще съжаляват Официалните данни към момента сочат, че в Иран има над 1 000 загинали след съвместните удари на САЩ и Израел по Техеран и други градове Ученици в Австрия се отказват доброволно от социалните мрежи Ученици в Австрия се отказват доброволно от социалните мрежи В Австрия 72 000 ученици започват мащабен експеримент, в който доброволно се отказват от социалните мрежи и смартфоните за три седмици. Инициативата, стартирала в сряда, цели да изследва как животът без постоянен достъп до дигиталния свят влияе на съня, концентрацията и психичното здраве на младите хора. В експеримента участват ученици на възраст от 10 до 18 години, като някои от тях напълно ще се откажат от телефоните си, а други ще ги използват само за обаждания. Проектът е иницииран от австрийската обществена телевизия и има за цел да предостави данни, които да покажат как дигиталните технологии влияят на ежедневието на учениците. В допълнение към основния експеримент, вече е проведен малък тест с контролна група ученици, които временно не използвали своите телефони. Първоначалните резултати показват, че нивата на стрес сред тези деца са значително по-ниски, а сънят им е значително по-спокоен, съобщава БНТ. Целта на експеримента е да се даде възможност на младите хора да осъзнаят как прекомерното използване на дигитални технологии може да се отрази на психичното им състояние. Много ученици и родители споделят, че предизвикателствата на съвременния свят, като натискът за постоянно онлайн присъствие и социални мрежи, могат да водят до проблеми със съня и концентрацията в училище. Знаете ли какво правят толкова дълго децата ви на телефона? По време на експеримента, учениците ще бъдат помолени да записват своите усещания и промени в ежедневието, като целта е да се съберат точни данни за влиянието на социалните мрежи и дигиталните технологии върху младото поколение. Според учените, подобни инициативи ще помогнат за по-доброто разбиране на въздействието на технологиите върху психичното и физическото здраве на младите хора. Новият тренд за създаване на лична учебна програма обещава да ни върне към нас   Сабаленка, каза заветното "Да" на бразилския бизнесмен Георгиос Франгулис Сабаленка, каза заветното "Да" на бразилския бизнесмен Георгиос Франгулис Първата ракета в женския тенис показа в социалните мрежи годежния пръстен с диамант
Благой ГЕОРГИЕВ Благой ГЕОРГИЕВ В Дубай беше БОМБАстично Виц на деня Виц на деня - Е, деца! Кой беше най-послушният тази седмица, кой направи мама най-щастлива, кой не и пречеше с нищо и кой направи всичко, което мама искаше?
- Татко...
Виц на деня Виц на деня На касата:
- Повръща ми се от обслужването Ви, и от Вашия магазин!
- Торбичка?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жените са като паркоместата - хубавите са заети, а останалите за хора с увреждания.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори