×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Подземната улица в Бургас и част от кръстовището между улиците „Христо Ботев“ и „Княз Борис Първи“ е затворено за движение до 18 часа на 25 април.
  • Балансът на силите се променя: Финландия влиза в ядрената игра
  • Близо 6 по Рихтер удари в района на Крит
  • До 20 градуса в неделя, очаква ни застудяване и дъжд около 1 май
  • Родители сигнализират за бити, заключвани и тормозени деца в детска градина в Павликенско
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Изгониха от секция в жк „Меден рудник“ много пияния Янчо (ВИДЕО)


Изгониха от секция в жк „Меден рудник“ много пияния Янчо (ВИДЕО)
Янчо не вярва, че дрегерът е отчел 1,95 промила, според него това било лъжа
Ключови думи: янчо, меден рудник, флагман
02 Октомври 2022, Неделя, 18:55 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимки и видео: Авторът

Той упорстваше и бе на косъм да го арестуват

Здраво подпийнал бургазлия бе изгонен с полиция от СИК 137 в СУ „Константин Петканов“ в жк „Меден рудник“, след като твърдеше, че гласът му не е зачетен, видя репортер на Флагман.бг.

Сагата започва по-рано през деня, когато Янчо застанал пред машината, гласувал, но твърди, че вотът му не е отчетен.

Очевидно той е създавал проблеми на членовете на изборната администрация и се наложило те да извикат полиция. Янчо е изведен пред вратите на училището и му е издадено разпореждане да не притеснява повече членовете на Комисията. 

Ето как той се опита повторно да влезе в училището:

Той искаше да се върне в изборната комисия, тъй като по думите му, гласът му бил „изтрит“. На входа го спря полицай от Четвърто РУ и му каза, че няма да го допусне, тъй като е във видимо нетрезвен вид. Янчо обаче твърдеше, че му няма нищо, бил изпил само „една ракия“. Наложи се да бъде извикан патрулен автомобил, който да установи дали бургазлията от жк „Меден рудник“ действително е употребил алкохол. 

Вижте какво стана при проверката:

Оказа се, че Янчо е с 1,95 промила, а според изборното законодателство до помещенията за гласуване не се допускат лица с над 0,5 промила. 

Междувременно от Комисията разказаха пред Флагман.бг, че Янчо е влязъл в стаята и първо искал да гласува с бюлетина. След като му е обяснено, че е невъзможно, той вдигнал скандал. В крайна сметка го убедили да гласува с машина. Упражнил вота си, дори пуснал контролната разписка в кутията, но се сетил, че иска да гласува и преференциално и поискал повторно да упражни правото си на вот. Това, разбира се, му било отказано. След което, по думите на членове на Комисията, Янчо направил голям панаир и се наложило да викнат полиция.

Янчо твърди, че е изпил само една ракия и нямало как да отчете 1,95 промила. Твърди, че апаратът е менте 


 




Иван КОЛЕВ Автор
Иван КОЛЕВ
23
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Тези зодии имат шесто чувство Тези зодии имат шесто чувство 24/04/2026, Петък 22:03 1
Флагман.БГ Най-ревнивите зодии Най-ревнивите зодии 24/04/2026, Петък 20:57 0
Тервел ИЛИЕВ Сочна питка със сирене - пухкава рецепта Сочна питка със сирене - пухкава рецепта 24/04/2026, Петък 20:00 0
Флагман.БГ Домашна пилешка супа като от детството Домашна пилешка супа като от детството 24/04/2026, Петък 19:34 0
Тервел ИЛИЕВ Смразяващ инцидент в НДК, момче в кома Смразяващ инцидент в НДК, момче в кома 24/04/2026, Петък 19:15 0
Тервел ИЛИЕВ ЦСКА: Браво, Карлос Насар! ЦСКА: Браво, Карлос Насар! 24/04/2026, Петък 18:18 0
23
Коментара по темата
23.
Срам
03.10.2022 11:41:53
0
1
Не трябва да се чудим защо политиците се подиграват с хората, след като са избрани от такива низши екземпляри.
22.
Габи
03.10.2022 11:36:32
0
1
На такива примати трябва да им бъде отнето правото на гласуване. Защо всички други избиратели трябва да губят време и нерви при изчакването на това човекоподобно..
21.
Излагате се, г-н Иван
02.10.2022 22:42:34
0
4
Трябваше заглавието да е друго. "ИЗГОНИХА МЪРТВОПИЯН, КОЙТО БЕ НА КОСЪМ ОТ ПРЕСТЪПЛЕНИЕ"
В статията ще стане ясно, че престъпление няма, но можеше да има. Автомобил също няма, но можеше да има.
Янчо не е в автомобила,който го няма, но е употребил алкохол и можеше да е зад волана, който го няма, защото го няма и МПС- то.
20.
Моля Ви се, ще ме обидите
02.10.2022 22:17:45
3
4
Не съм сигурна дали пък полицая не изглежда по- неадекватен от Янчо. Страшна работа! При положение, че човека не е зад волана на МПС, защо е нужно да го занимава, че това би било престъпление, ако шофира. Той може и книжка да няма, на приказка ли се намира, на компетентен ли се прави? "Вдишваш вътре"- иначе убедителен, че и му се кара, за дето не го разбира. " Ето Ви тапичката"- я се дръж сериозно г-н Полицай! Пиеш две ракии и не си допуснат до гласуване, изглеждаш в неадекватно състояние. На мен и тези, дето не могат да говорят български, за четене и дума не става, ми изглеждат неадекватно, но си гласуваха масово, та дори и с чужда помощ. Моля Ви се, ще ме обидите!
19.
Хан Курбан
02.10.2022 21:50:13
1
9
ПиЯнчо работи в НАСА, измъкнал се от работа, даже с униформата, да гласува... Между другото, в НАСА работи като “стартер” - бута ракетите да запалят.
18.
пейо яворов
02.10.2022 20:12:02
11
7
тези дрегери имат същите "помпи" като на бакшишите, така че съм склонен да повярвам че Янчо казва истината
17.
Рашко
02.10.2022 19:40:44
0
14
Браво Янчо!
Ти си моят нов идол!
16.
Славейков махала бейби
02.10.2022 19:39:55
2
6
А малко бой за изпът?
15.
Дааааа
02.10.2022 19:26:08
2
24
Селяндурите са или пияни от сутринта или дрогирани. Децата им са същите, уличници и наркомани. Всеки дошъл от село ърябва да изгрее, да изпъкне с нещо в големия град. Основно с тъпотията си
14.
*********
02.10.2022 19:15:42
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
13.
@@@
02.10.2022 19:14:30
2
9
Burgasko jivotno
12.
Iiii
02.10.2022 19:10:34
10
8
И полицаят е яко на черешата.
ГолЕм цирк
11.
*********
02.10.2022 19:10:32
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
10.
:-)))
02.10.2022 19:08:26
0
26
Като за 2 промила изглеждаше доста в час, явно има тренинг.
9.
Въй
02.10.2022 19:08:06
3
16
Пиян ама дофтасал да гласува за боцко
8.
Някой
02.10.2022 19:07:12
5
8
Първо полицая трябва да разбере какво е вдишваш и издишваш,той му казва как не трябва да то прави пахахахаххах
7.
Huy
02.10.2022 19:06:22
5
16
Типичен българин от Меден Курник
6.
Бургазлия
02.10.2022 19:06:05
4
15
И кво станало пил една ракия тоя е 50 кг нито е пиян нито нищо и върви пеша и даже не залита баба
5.
Ало
02.10.2022 19:04:56
2
9
Този циганин ли е или българин ?
Дошъл пеша ха ха хааааа
4.
Пппп
02.10.2022 19:04:06
6
5
Поотпуснал се е малко.Голяма работа
3.
ссдф
02.10.2022 19:03:36
5
0
тоя полицай денислав ли е младия
2.
Меденрудниккк
02.10.2022 19:01:23
9
26
Чист меденруднишки тъп селски мутант. Като 99% от жителите на МР-то. :)
1.
Хахаха
02.10.2022 19:00:36
1
21
Шоуто е голямо. Народа е врътнал яко. Хихихохи
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Обявиха имената на новите народни представители Обявиха имената на новите народни представители Вижте кои са новите 240 в парламента Чуждестранни студенти по медицина в БДУ представиха кулинарните традиции на четири континента Чуждестранни студенти по медицина в БДУ представиха кулинарните традиции на четири континента Събитието бе уважено лично от ректора на университета проф. д-р Сотир Сотиров Румен Радев глобен за неправилно паркиране по време на изборите Румен Радев глобен за неправилно паркиране по време на изборите Негови приятели го съветват да остави вътрешният министър Емил Дечев в Министерския съвет, а Георги Кандев да си запази поста Георги Кандев може да стане президент, прогнозира политолог Георги Кандев може да стане президент, прогнозира политолог Ако десните го издигнат, ще спечелят, но не са умни и затова ще се скарат и няма да имат свестен кандидат, коментира той Ексклузивни кадри от горящата кола край Сарафово Ексклузивни кадри от горящата кола край Сарафово В пламналото возило е имало и дете с увреждания, което също е изведено на безопасно разстояние Скандалът след заплахите срещу Кандев се разраства: Картофа е в болница, а Гюров намеси и Пепи Еврото Скандалът след заплахите срещу Кандев се разраства: Картофа е в болница, а Гюров намеси и Пепи Еврото „Вендетата се случва в Софийската градска прокуратура на Емилия Русинова – спътницата на издирвания Петьо Петров и повелителката на депутатските имунитети, поясни премиерът Румен Радев предпочете София пред Бургас, Пламен Карашев става депутат Румен Радев предпочете София пред Бургас, Пламен Карашев става депутат Бизнесменът, който бе номиниран в анкета на Флагман.БГ за личност на годината заради помощта за пострадалите от бедствието в Ливада, е сред шампионите по преференции  Депутатите, избрани от две листи, решиха от коя да влязат в 52-рия парламент Депутатите, избрани от две листи, решиха от коя да влязат в 52-рия парламент Румен Радев ще бъде депутат от 25-ти МИР – София Прокуратурата е разпитвала "Картофа" по сигнал на Антикорупционния фонд, не за натиск върху Георги Кандев Прокуратурата е разпитвала "Картофа" по сигнал на Антикорупционния фонд, не за натиск върху Георги Кандев Собственикът на „Юнит Асист“ Юлиян Янков – "Картофа" „Златният пръст“ на „Атака“ остана с пенсия от 720 евро „Златният пръст“ на „Атака“ остана с пенсия от 720 евро Волен Сидеров призна, че живее под наем, няма бизнес и разчита на пенсията си за джобни
Инфлацията не може да спре богаташите. Милиардерите трупат пачки, стават 4000 до 2031 г. Инфлацията не може да спре богаташите. Милиардерите трупат пачки, стават 4000 до 2031 г. Баровците с имане от $30 млн. от 162 191 през 2021 г. са вече 713 626 Голямо торнадо удари Оклахома, има щети във военновъздушната база „Ванс“ (ВИДЕО) Голямо торнадо удари Оклахома, има щети във военновъздушната база „Ванс“ (ВИДЕО) По първоначални данни няма загинали, а пострадалите са с леки травми. САЩ предлагат 10 милиона долара награда за информация за лидера на иракска въоръжена група САЩ предлагат 10 милиона долара награда за информация за лидера на иракска въоръжена група „Катаиб Сайид ал-Шухада“ (KSS) е определена от Вашингтон като терористична организация Епстийн и историите за настанените жертви на насилие в апартаменти в Лондон Епстийн и историите за настанените жертви на насилие в апартаменти в Лондон Много от тях са били от Русия, Източна Европа и други места  са доведени във Великобритания, след като лондонската полиция отказва да разследва твърдението от 2015 В активния сезон за изкачвания: Огромен къс от ледник блокира маршрута към Еверест В активния сезон за изкачвания: Огромен къс от ледник блокира маршрута към Еверест Шерпите не откриват безопасен обход и чакат естествено срутването Американският президент за Иран: Решихме да им дадем малко време да разрешат част от хаоса си Американският президент за Иран: Решихме да им дадем малко време да разрешат част от хаоса си Решението идва след среща във Вашингтон, водена от него Гиркин от затвора: Украйна напредва към победа Гиркин от затвора: Украйна напредва към победа Игор Стрелков, чийто отряд започна настоящата война, твърди, че „врагът“ постига „доста сериозен резултат“  Имотната криза удари града на българите в САЩ Имотната криза удари града на българите в САЩ Наемите в Чикаго растат, новото строителство изостава, а натискът върху пазара тревожи и голямата българска общност Иран отчете първи приходи от такси в Ормузкия проток при ограничен морски трафик Иран отчете първи приходи от такси в Ормузкия проток при ограничен морски трафик Техеран съобщи, че първите постъпления вече са преведени в Централната банка, докато напрежението в Близкия изток продължава да натоварва една от най-важните енергийни артерии в света Челен сблъсък между два влака в Дания рани най-малко 17 души Челен сблъсък между два влака в Дания рани най-малко 17 души Инцидентът е станал северно от Копенхаген по линията между Хилерьод и Кагеруп, а четирима от пострадалите са в критично състояние
Георги КАНДЕВ, Главсек на МВР Георги КАНДЕВ, Главсек на МВР Не съм тук, за да се подчинявам на заплахи и игри! Виц на деня Виц на деня - Защо си продаде барабаните?
- Защото комшията си купи пушка...
Виц на деня Виц на деня Полицай спира кола за проверка на документите:
- Отворете багажника. Какво е това?
- А, това ли? Човешки труп...
- Виждам, че е човешки труп... а аптечката къде е?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Смехът е най-доброто лекарство, но не и при разстройство
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори