Константин Бачийски гласува за една променена България
Днес гласувах, за да продължим започнатото.За да продължим да освобождаваме България от корупцията и от онези партии, които продават страната ни по сергиите в чужди посолства, каза водачът на листата на Продължаваме промяната
Малко след като гласува, Константин Бачийски, водач на листата на „Продължаваме Промяната“ с кандидати за народни представители от Бургаски избирателен район, заяви:
"Гласувах за една променена България От „Продължаваме Промяната“ показахме по време на нашето правителство, че за пръв път има хора, които не отстъпват, не се предават и не се продават, щом е в името на България и на българите.
Затова днес гласувах, за да продължим започнатото.За да продължим да освобождаваме България от корупцията и от онези партии, които продават страната ни по сергиите в чужди посолства.
Гласувах за смела и силна България, който отстоява своите интереси и е готова да се изправи срещу всичко и всеки, който заплаши тези интереси. Дори това да са Великите сили.
За нас не е най-важно да ни галят царе, папи, патриарси по главите или световни лидери да ни казват „Конграчулейшънс“.
За нас е най-важно българите да намират смисъл да остават в България, да работят, да създават семейства и да бъдат щастливи тук.
Всичко това е промяната, за която гласувах."
Почина Ойо IV - кралят, който се възкачи на трона едва на 3 години
БАБХ спря близо 38 тона фъстъци с опасни нива на афлатоксини
Русия пуска в серия нова система срещу Starlink, Москва твърди, че може да заглушава мрежата
Бик едва не уби 51-годишен край Вакарел, мъжът е в реанимация с тежки травми
Ангел Димитриев продължава дейността си във ФМИ след приключването на проверката на СУ
Тръмп прекръсти езерото Онтарио на езерото Америка и отвори нов фронт срещу Канада
23-годишен остава в ареста след наркоудар в Пловдив: Откриха килограм марихуана и 42 пакета бонбони с HHC
От 136 кг до сцената на Мис САЩ: 41-годишна майка свали 77 кг и преобърна живота си
Заради таксата на Урсула от 3 евро, пратките от Temu и AliExpress се свиха с до 40%
Френската TF1 откри Слънчев бряг: Българското море е новият хит за туристите
Немислимите обрати: 5-те най-величествени момента в историята на US Open
Потребители направиха интерактивна карта на "бизнесите с нормални цени в България"
