Андрей Рунчев: В София трябва да изпратим хора, които ще работят за Бургас и региона
При управлението на предишното правителство държавата беше мащеха за Бургас, категоричен е кандидат-депутатът
„Гласувах, за да спрем хаоса в държавата, да се справим с кризата и инфлацията и да продължи европейското развитие на Бургас и региона“. Това заяви кандидатът за народен представител от Коалиция ГЕРБ-СДС Андрей Рунчев.
Той упражни правото си на глас в бургаското СУ „Димчо Дебелянов“.
„При управлението на предишното правителство държавата беше мащеха за Бургас. Време е това да спре! Затова е изключително важно в София да изпратим хора, които ще работят за интересите на Бургас и областта. Има много местни проекти, които трябва да се случат. “, допълни Рунчев.
Според него по-високата избирателна активност ще даде възможност да се състави стабилно и работещо правителство и държавата да започне да функционира нормално.
Дунав край Русе почти изчезна
Кметът на София: Можем да превърнем следващите месеци в казан на ада!
Задържаният за тежкия побой над 5-годишно дете отрича: Падна от скала
Нетаняху разгневи Лондон, нарече Великобритания "ислямска република"
Внимание! Нова телефонна измама: Номерът на банка или близък вече не доказва кой ви звъни
Рокада в ГЕРБ-Варна: Иван Портних вече не е областен координатор, Стоян Петков поема временно
Черно денонощие на пътя: Трима загинаха, 34 души са ранени
Какво следва за Михаела и Виктория след потвърждаването на ареста им по случая на Младежкия хълм в Пловдив
Кои имена празнуват на Голяма Богородица и какви са традициите?
Москва отхвърля примирие, което замразява фронта в Украйна
Кармичните изпитания и предизвикателства най-накрая приключиха за 4 зодиакални знака
Жълт код за бурно море: Има риск от локални наводнения по крайбрежието
