Куриозна случка в Бургас! Жена избяга с разписката от машината
Дойде, направи своя вот, след това видя, че не е това, което е искала, взе си бележката и си тръгна, обясниха от СИК
В секцията в бургаския квартал "Победа" е имало куриозна ситуация. Жена е избягала с разписката си, след като е гласувала.
"Дойде, направи своя вот, след това видя, че не е това, което е искала, взе си бележката и си тръгна. Зачетохме вота като невалиден заради погрешно гласуване", обясни Стефан Георгиев, председател на СИК по БНТ.
Заради тежката катастрофа край Малко Търново, член на СИК не е могъл да стигне навреме и изборният ден е започнал с 15-20 минути закъснение.
"В община Малко Търново е имало автомобилен инцидент, което не позволи да се отвори точно навреме секцията в село Калово. Всичко е уредено, така че всички секции работят. Има отсъстващи членове, което е нормално, но всички секции са предвидени с голям брой членове, така че да може да протече един спокоен изборен ден", каза Михаил Хаджиянев, председател на РИК-Бургас.
Четири са подадените жалби към момента като едно е установеното нарушение в Бургаско. Действащият кмет на село Черноград е бил в местната секция като застъпник.
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток

После пак да няма,ама..
Бай мангал пак ще е на манго феста !!
Има и читави и познавам такива … ама им и много измет …