Куриозна случка в Бургас! Жена избяга с разписката от машината
Дойде, направи своя вот, след това видя, че не е това, което е искала, взе си бележката и си тръгна, обясниха от СИК
В секцията в бургаския квартал "Победа" е имало куриозна ситуация. Жена е избягала с разписката си, след като е гласувала.
"Дойде, направи своя вот, след това видя, че не е това, което е искала, взе си бележката и си тръгна. Зачетохме вота като невалиден заради погрешно гласуване", обясни Стефан Георгиев, председател на СИК по БНТ.
Заради тежката катастрофа край Малко Търново, член на СИК не е могъл да стигне навреме и изборният ден е започнал с 15-20 минути закъснение.
"В община Малко Търново е имало автомобилен инцидент, което не позволи да се отвори точно навреме секцията в село Калово. Всичко е уредено, така че всички секции работят. Има отсъстващи членове, което е нормално, но всички секции са предвидени с голям брой членове, така че да може да протече един спокоен изборен ден", каза Михаил Хаджиянев, председател на РИК-Бургас.
Четири са подадените жалби към момента като едно е установеното нарушение в Бургаско. Действащият кмет на село Черноград е бил в местната секция като застъпник.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
3
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

После пак да няма,ама..
Бай мангал пак ще е на манго феста !!
Има и читави и познавам такива … ама им и много измет …