Куриозна случка в Бургас! Жена избяга с разписката от машината
Дойде, направи своя вот, след това видя, че не е това, което е искала, взе си бележката и си тръгна, обясниха от СИК
В секцията в бургаския квартал "Победа" е имало куриозна ситуация. Жена е избягала с разписката си, след като е гласувала.
"Дойде, направи своя вот, след това видя, че не е това, което е искала, взе си бележката и си тръгна. Зачетохме вота като невалиден заради погрешно гласуване", обясни Стефан Георгиев, председател на СИК по БНТ.
Заради тежката катастрофа край Малко Търново, член на СИК не е могъл да стигне навреме и изборният ден е започнал с 15-20 минути закъснение.
"В община Малко Търново е имало автомобилен инцидент, което не позволи да се отвори точно навреме секцията в село Калово. Всичко е уредено, така че всички секции работят. Има отсъстващи членове, което е нормално, но всички секции са предвидени с голям брой членове, така че да може да протече един спокоен изборен ден", каза Михаил Хаджиянев, председател на РИК-Бургас.
Четири са подадените жалби към момента като едно е установеното нарушение в Бургаско. Действащият кмет на село Черноград е бил в местната секция като застъпник.
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир
Лекуват в Бургасмед дама след катастрофа в „Меден рудник“
Делян Добрев официално напусна Народното събрание

После пак да няма,ама..
Бай мангал пак ще е на манго феста !!
Има и читави и познавам такива … ама им и много измет …