Секция в област Бургас отворена със закъснение заради жестоката катастрофа край Младежко
Имало е отсъстващи членове, но изборния ден тече спокойно, уверява председателят на РИК – Бургас Михаил Хаджиянев
Само една секция в област Бургас е била отворена с малко закъснение. Във всички останали изборният ден е започнал спокойно и без проблеми. Това каза пред БНТ председателят на РИК – Бургас Михаил Хаджиянев.
„В община Малко Търново е имало пътен инцидент, заради който е закъсняло отварянето на секцията в село Калово. Вече обаче всичко е уредено. Всички секции в този час работят без проблеми“, добави той.
„Нямаме сигнали за нарушения. Политическите сили в нашата област винаги показват най-добра култура. Надявам се, че и този път ще е така. Има отсъстващи членове, което е нормално, но всички секции са предвидени така, че да протече спокойно изборния ден“, коментира Хаджиянев.
Извънредно! Тежка катастрофа край Младежко, петима откарани в болница
Кореспондентът на националната телевизия Давид Сукнаров пък изтъкна, че единствено в Бургас има разкрита секция и на кораб, който в момента е в открито море.
„За трети пореден път става това. В петък капитанът на кораба дойде и получи документите си и вече са в открито море. Там ще гласуват и ще получим протокола по факс или по e-mail, за да бъдат нанесени данните в нашия протокол“, каза още шефът на РИК – Бургас
Ресторантьор към недоволните: Скъпо ви е кафето за 2,50 евро - вземете си от машината
Взривове разтърсиха завод за боеприпаси край Трявна, задействаха BG-ALERT
Виртуози в музиката и в рисуването ще се представят в НЧ „Просвета 1888“
Поскъпване за една нощ: Моркови от 1,39 лв. вече са 1,39 евро
Евростат: България е най-евтината в ЕС за хотели и ресторанти
Пиян и дрогиран се преби с тротинетка в Слънчев бряг
Д-р Елевтеров привлече медицински специалисти в новия център на Царево
Царево удължава лято 2026 с богат септемврийски календар
Демографското чудо Бургас - говори проф. Георги Бърдаров
Бургазлия със "Сузуки" пострада тежко край Приморско, блъснато е и 9-годишно дете
МВР отваря лаборатории в Бургас и Пловдив, край на месеците чакане за резултати
Пияни зад волана в Слънчев бряг и на пътя за Созопол: Моторист хванат с 2,21 промила
