Хванаха фаталната Сияна от Бургас мъртвопияна зад волана
Бум на пияните шофьорите в Бургаско, арестувани са за срок до 24 часа, номерата на автомобилите им са свалени
Четирима шофьори в Бургаско останаха без книжки през уикенда заради шофиране в нетрезво състояние. Те са били задържани само в рамките на 3 дни след рутинни проверки на пътищата в областта, а някои от случаите са фрапиращи.
Най-сериозно е провинението на 51-годишният Лазар Т. от Равда, който седнал зад волана на Голфа си с 2.48 промила алкохол в кръвта – количество, равняващо се на близо литър твърд алкохол. Той е задържан след проверка в селото около 1:45 ч.
Директно след него в списъка се нарежда 23-годишният Иван М. от плевенското село Рупци, който е решил, че може да седне зад волана на Аудито си след сериозен среднощен запой. Спрян е от служители на РУ-Приморско в курортния град и тестван за алкохол, като дрегерът отчел точно 2.00 промила.
В списъка с провинилите е и 24-годишната бургазлийка Сияна А., която подкарала Фолксвагена си на пътя Малко Търново-Бургас. Спряна е от служители от местното Районно управление около 1 ч. и тест с дрегер показал, че тя е шофирала автомобила с 1.71 промила.
52-годишният варненец Димитър П. също е „изгорял”. Отново на пътя Малко Търново-Бургас той е спрян от полицаи в района на КПП „Босна” да шофира пиян. Дрегерът отчел 1.73 промила.
Всички водачи са задържани за срок от 24 часа. Книжките им са отнети, а номерата на автомобилите – свалени.
Кметът на Стара Загора иска спешна среща с Гонзо
Инвестиция за милиарди евро: Румъния започна мегапроект в Черно море
Кметът на София с коментар за Джирото
Какви партньори търсят зодиите: Любовни предпочитания и съвместимост според астрологията
10/05/2026, Неделя 19:00
0
Министърът на спорта говори за Обиколката на Италия
Почина човек на културата
Кристиан Титрийски блести, на крачка е от титлата в САЩ
Бърза и лесна шкембе чорба - става за 30 минути
Перфектната любовна комбинация според астрологията
Шер откри, че има тайна внучка на 15 години
БАБХ пресече контрабанда на екзотични птици
Правят се важни промени при пробите за алкохол и дрога на пътя
Цветан Василев заговори за връщане в България

Немога да разбера какво е виновна колата ,че даи свалят номерата и да не може да се ползва от никой ?
Flagman o6te praznuvat Septemvriiskata pobeda 1944g i nesa iztrezneli