Обвиниха Меган, че крещяла на придворните и се оплаквала
Кралски биограф пише в книгата си, че Меган редовно подлагала служителите си на "емоционален тормоз"
Отново забъркаха името на херцогинята на Съсекс - Меган Маркъл, в скандал, след като беше обвинена, че е крещяла на кралския персонал и се е оплаквала за пари, пише „Daily Mail”.
Твърденията са част от книгата на автора Валентин Лоу „Придворни: Скритата сила зад короната“, която предстои да излезе на пазара. В откъси от нея, които бяха публикувани в британските медии, се твърди, че по време на посещение в Австралия през октомври 2018 г. Меган се оплакала, че не ѝ плащат да се „ръкува с хора и да обикаля“.
Писателят Валентин Лоу, който се изхранва главно от това да разказва за живота на кралските особи, също описва отношението на херцогинята на Съсекс към нейния персонал. По думите му тя се държала толкова зле със служителите си, че те буквално се страхували от нея и били подлагани на емоционален тормоз. Човек от персонала разказва пред Лоу, че е преживял ситуация, при която „Меган и Хари ме караха да излизам на всеки 10 минути, за да ми крещят“.
В книгата се твърди още, че Хари и Меган се опитали да огънат правилата на монархията, за да се сдобият с диамантена тиара за сватбата им. След като не успял да издейства украшението за любимата си, Хари се обърнал към баба си кралица Елизабет II, която обаче му отказала и „го поставила на мястото му“.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

От това по-ясно....здраве му кажи
Пък ТЯХ не ги мисли,цял свят ги знае и не им пука
до 1 пфф