×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Георги Илиев отново ще е кмет на "Слатина", в "Искър" ще има балотаж
  • Димитър Маринов ще снима филм със Скарлет Йохансон
  • Шефът на Renault подаде оставка
  • Печки, перални и хладилници поскъпват с до 1000%
  • МВР се събира на национално съвещание
  • Над 50 хил. десетокласници се явяват на НВО по математика
  • В Източните Родопи се родиха три нови зубърчета
  • Официално: Стартират разговорите между Филипов и Зингаревич за ПФК Ботев
  • Смърт на пътя затапи движението на важен участък на магистрала Струма
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Цвети Стоянова пак се събра с Куката


25 Септември 2022, Неделя, 19:20 ч.

Свали 16 кила заради роля
 

След като приключи със спортната си кариера, бившата гимнастичка Цвети Стоянова се е ориентирала към ново поприще – киното. Тя играе една от главните роли във филма на Мариан Вълев „Чалга”, който ще излезе на екран през пролетта. Актьорът има връзка с чаровната брюнетка от 2 години. Двамата бяха разделени за кратко, но сега отново се носят на крилете на любовта.

Цвети твърди, че заради ролята си в лентата е отслабнала с 16 килограма и ще продължава да е на строга диета до края на снимките. Тя влиза в образа на „болезнено слабо” момиче и за целта се наложило да заприлича на анорексичка. В момента златното момиче съвсем се е стопило и казва, че яде по една ябълка и шепа орехи на ден. „При старта на снимките бях 51 килограма при височина 1,75 м. Трябваше да стана наистина кльощава. Свикнала съм с глада още от времето, когато бях гимнастичка, така че не ми е проблем”, коментира Стоянова.

Слуховете за интимност между Мариан и Цвети отдавна витаят в публичното пространство. Макар че не ги потвърждава категорично, стройната красавица не крие, че много се възхищава на Вълев. „От него се научих да гледам качествено кино - хубави филми, които не познавах досега. В момента подбирам какво гледам и се допитвам за всичко, което искам да видя. Вече имам и любими актьори, на които обърнах внимание благодарение на Мариан. Той е истинска кино енциклопедия”, разказва дългокраката брюнетка.

Мариан Вълев, който се прочу с ролята си на мафиота Росен Гацов - Куката в сериала „Под прикритие”, е на 53 години, а Цвети е едва на 28. Запознати издават, че голямата им възрастова разлика е шокираща за всичките им близки, но явно за двойката не представлява чак такъв проблем.

Мариан не крие, че по принцип е доста влюбчив, по Цвети също бил хлътнал до уши. Според слуховете дори режисьорският му дебют – филмът „Лошо момиче”, бил вдъхновен от нея. Лентата проследява живота на бившата шампионка по художествена гимнастика Жанета, която преживява семейна трагедия, става жертва на насилие и това я променя до неузнаваемост.

Говори се, че образът на главната героиня всъщност е прототип на Цвети, чиято съдба не е никак лека. През 2016 г. златното момиче скочи от шестия етаж на панелен блок, точно преди отборът й да излети за европейското първенство в Израел. Лекарите в болницата за спешна помощ „Пирогов” определиха оцеляването й като истинско медицинско чудо, предвид височината, от която е паднала. Възстановяването й беше продължително и трудно, но за щастие, вече е зад гърба й.

По-късно се разбра, че опитът за самоубийство е бил провокиран от паническо разстройство и депресия, характеризираща се с тежко душевно страдание. Самата Стоянова призна, че не е разсъждавала трезво в онзи момент и до ден днешен съжалява за стореното и мъката, която причинила на любимите си хора.

По време на възстановяването си Цвети разчиташе изключително много на бившия си приятел – футболиста Александър Любенов, с когото към днешна дата не са в добри отношения. Според запознати точно залитането на Цвети по Куката е причина за разлъката.

Говори се, че актьорът отдавна се възхищавал на гимнастичката, а драматичният й живот го вдъхновил за сценария на филма „Лошо момиче”. Някои от златните момичета на Илияна Раева взеха участие в лентата, ала най-близка до сърцето му била Цвети. По това време тя отказала да се включи в актьорския състав, но го поздравила за добре свършената работа и така започнали да се сближават.

Хора от обкръжението на Мариан издават, че той издирил координатите й и пожелал среща с нея под претекст, че иска да говорят по работа. Вълев й разказал за проекта си и тя останала впечатлена. Споделила, че темата на филма е интересна, но отказала да участва. Все пак двамата продължили да поддържат връзка и така постепенно станали интимни. Чак сега Стоянова се престрашила да се пробва в киното под влиянието на Куката, който не спирал да я убеждава, че има талант.

Вълев е споделял в свои интервюта, че сърцето му е разбивано многократно, но пък не е спирал да вярва в любовта. „Един приятел каза, че ме привличат само смъртоносни жени. Всеки път знам как ще завършат нещата, преживявам го тежко, но въпреки това давам газ, вървя към пропастта. Все още имам сърце за разбиране, да заповядва следващата!” разказвал е екранният Росен Куката.

Жените в живота на звездата не са една или две. Сред известните му любовници са актрисите Елена Петрова, Снежана Макавеева, певицата Белослава. Всеизвестен факт е, че той е открил Елена Петрова за киното и благодарение на него тя се е снимала във филма „Граница”. „Беше на 15 и миеше стъкла на коли с още 5-6 деца. Били от театрално училище и се забавлявали. Обаче тя ми направи впечатление и си казах: „Не може да е истина! Родена е за кино!” Това не може да се обърка! Когато видиш дадено лице, просто го знаеш. И станахме големи приятели. Заведох я при режисьорите. Хубавото при нея е, че не е само красива, но и много умна. А това е рядката комбинация", споделял е Вълев за първата си среща с Елена. Интимните им сцени от лентата се пренесли и в реалността, но връзката им продължила кратко.

В началото на 90-те Мариан закачил на куката си и певицата Белослава. С нея изживял бурна любов, когато бил студент, а тя все още не била известна изпълнителка. Чувствата им били силни, но Белослва решила да замине за Америка, а варненският мачо не издържал живота в страната на неограничените възможности. Не си намерил работа като актьор, понеже английският му не бил добър, затова безславно се завърнал в България, а отношенията му с певицата прилючили.

Една от големите любови на Куката е актрисата Снежана Макавеева. С нея се срещнаха на снимачната площадка на сериала „Под прикритие” и бързо се превърнаха в любимата светска двойка на феновете. Не се притесняваха да демонстрират публично чувствата си и изглеждаха щастливи, но изневярва от страна на блондинката сложила край на връзката им. Клюката гласи, че младата актриса редовно кръшкала на Мариан, а той преживял тежко измените й. Голямата разлика във възрастта им – цели 20 години, също оказала влияние.

Единствената жена, с която актьорът е стигал до олтара, се казва София Николова. Тя е и майка на 23-годишния му син, който носи неговото име Мариан. С нея все още са добри приятели, макар че са разделени отдавна.

Вълев е имал връзка и със сестрата на актрисата Яна Титова – Невена. Запознали се на премиерата на „Лов за дребни хищници” и няколко месеца били неразделни. Тъй като тя живеела в Лондон, Мариан пътувал често до там, за да бъдат заедно. Заради нея си направил татуировка на дясната ръка, която все още не е премахнал.

Дали връзката му с Цвети Стоянова също ще приключи или ще се задържи във времето, предстои да разберем. Доста по-възрастният актьор спечелил бившата гимнастичката с кавалерски жестове и мило отношение. Убедил я, че става за актриса и й дал една от главните роли във филма си „Чалга”.

„Не очаквах, че ще ми бъде толкова трудно. Първата сцена, която снимах, доста ме притесни. Това разказах и на Вълев - участвала съм в толкова състезания, гледали са ме толкова хора, носила съм сериозна отговорност, но никога не са ми треперели краката и ръцете така, както когато започна сцената”, разказва хубавицата за трепетите си на снимачната площадка.

След първноначалната сценична треска тя станала доста по-спокойна и сега с нетърпение очаква премиерата на лентата през пролетта, за да чуе отзивите на зрителите.


В категории: Лайфстайл


2
Коментара
Флагман.БГ Ще реставрират знакова сграда в Поморие Ще реставрират знакова сграда в Поморие 16/06/2025, Понеделник 17:20 0
2
Коментара по темата
2.
товарищ
25.09.2022 19:49:00
4
6
малка ковра
1.
Ок
25.09.2022 19:28:39
0
3
Ок
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Министър Жечо Станков в Люксембург: Сигурната и достъпна енергия за хората и индустрията остава наш приоритет Министър Жечо Станков в Люксембург: Сигурната и достъпна енергия за хората и индустрията остава наш приоритет Пред колегите си eнергийният министър подчерта важността на баланса между стратегическите цели на ЕС в областта на декарбонизацията и нуждата от сигурни и предвидими доставки на конкурентни цени Кадри от изгрев до залез вдъхновяват дарителска мисия Кадри от изгрев до залез вдъхновяват дарителска мисия Фотоизкуството е с благородна кауза – роял за младите таланти МОН публикува верните отговори от НВО по математика за 10 клас МОН публикува верните отговори от НВО по математика за 10 клас На изпита се явиха над 55 хиляди ученици Първо във Флагман.бг: Ето кой поема ръководството на РУ-Созопол Първо във Флагман.бг: Ето кой поема ръководството на РУ-Созопол Най-обичаният пътен полицай в България застава начело на районното в Царево Жега, мръсотия и без климатик! Проверка установи шокиращи условия на летище Бургас Жега, мръсотия и без климатик! Проверка установи шокиращи условия на летище Бургас Не може така! Бургаското летище с фрапиращи нарушения, подчерта транспортният министър Въоръжен екшън на пътя: Мъж извади пистолет срещу жена край Руен Въоръжен екшън на пътя: Мъж извади пистолет срещу жена край Руен Не е ясна причината за заплахата, но вероятно е заради спор на пътя  Две седмици пост от днес Две седмици пост от днес Петровият пост е по-малко строг и по-щадящ от Великденския Смърт на пътя затапи движението на важен участък на магистрала Струма Смърт на пътя затапи движението на важен участък на магистрала Струма Трафикът от Кулата към Благоевград и София се осъществява само в дясната лента на аутобана Почина един от най-богатите мъже в света Почина един от най-богатите мъже в света Той беше икона и пионер, спечелил уважението на хората по целия свят Зрелищна катастрофа край Камено! Млад шофьор направи ключова спасителна маневра Зрелищна катастрофа край Камено! Млад шофьор направи ключова спасителна маневра Бе избегнат челен удар в последния възможен момент
Ще реставрират знакова сграда в Поморие Ще реставрират знакова сграда в Поморие След преустройството, сградата на Стария съд ще се превърне в „Дом на културата и традициите“ и ще служи като културен център Самолет, прелитащ над България, се върна обратно заради бомбена заплаха Самолет, прелитащ над България, се върна обратно заради бомбена заплаха Полет LH752 е бил на път за Хайдарабад и се е върнал обратно, докато е прелитал над българското въздушно пространство Български моряци са на кораб, който се обработва на пристанище Хайфа, което е в обсега на иранските ракети Български моряци са на кораб, който се обработва на пристанище Хайфа, което е в обсега на иранските ракети От съображение за сигурност от дружеството са отказали да съобщят името на плавателния съд, както и броя на българските моряци на борда му поради опасения за сигурността им Куп звезди се пускат на турнир с благородна кауза в Бургас Куп звезди се пускат на турнир с благородна кауза в Бургас В надпреварата ще се включат 12 отбора, сред които познати футболни клубове и отбори на водещи фирми от Бургас и региона В Поморие ще бъде открито първото национално биенале „НАТЮРМОРТ“ В Поморие ще бъде открито първото национално биенале „НАТЮРМОРТ“ Тази национална изложба на изключително високо ниво слага началото на етап, който не само популяризира изобразителното изкуство, а и акцентира върху определен жанр Лято с ритъм, изкуство и емоции – Община Царево представя културната си програма за юли Лято с ритъм, изкуство и емоции – Община Царево представя културната си програма за юли Богата и пъстра програма ще събере на едно място музика, визуални изкуства, улични представления, танци и фестивали – всичко това на фона на морския бряг и вълшебните вечери под звездите Пиян шофьор от София катастрофира с БМВ край Созопол Пиян шофьор от София катастрофира с БМВ край Созопол Шофьорът е задържан за срок до 24 часа, а автомобилът е иззет по съответния ред от органите на реда бТВ я изпрати преждевременно в майчинство бТВ я изпрати преждевременно в майчинство Хубавата синоптичка, която е в очакване на първото си дете, се сбогува с телевизията миналата седмица и веднага отпраши да празнува свободата в Гърция Тя каза колко лева има в кешово обръщение, сумата е внушителна Тя каза колко лева има в кешово обръщение, сумата е внушителна Става въпрос за над 30 млрд.лева Продуцентите на Ергена го превърнаха в марионетка и направиха за смях, днес той дълбоко съжалява Продуцентите на Ергена го превърнаха в марионетка и направиха за смях, днес той дълбоко съжалява Грешката, която Алек отчете е, че не опитал да наложи мнението си и се съгласил да зареже Магдалена и Надежда с видео, за което понесе доста критика от зрителите
Никушор Дан, президент на Румъния Никушор Дан, президент на Румъния Единственият език, който Русия разбира, е този на силата Виц на деня Виц на деня - Тате, как се запознахте с мама?
- Язе тогава карах такси, а она немаше пари да си плати...
Виц на деня Виц на деня Редник подмазвач:
- Господин старшина, вие сте гений!
- Ти да не си по-хубав бе?! Два непоряда по служба...!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук За съжаление в Европа сме познати като разбойници, проститутки и рафинирани мошеници
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори