×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Парламентът избра Пламен Тодоров за представител в новата Антикорупционна комисия
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Известният български тираджия Чироса загина в Тексас


22 Септември 2022, Четвъртък, 17:41 ч.
Автор: Флагман

Николай Видинлиев почина в катастрофа с камиона му, властите разследват две основни версии за трагедията

Българин, живеещ в Атланта, почина при тежка катастрофа с камиона си в Тексас. Причината за смъртта му обаче все още не е ясна, съобщава Бгвойс.

Камионът на 63-годишния Николай Видинлиев се обърнал, след като изглежда, че той не успял да вземе завой на магистралата I-10 между Ван Хорн и Пекос в Тексас в петък следобед.При инцидента се обръща каросерията на камиона и от него се разпиляват контейнери с токсични и взривоопасни химикали, които Видинлиев е превозвал със себе си. Това са били съставки за гориво за самолети и амоняк.

Инцидентът затваря магистралата за близо 10 часа, а първите пристигнали на мястото полицаи са обгазени и операцията се бави, докато пристигнат специални HAZMAT екипи. На мястото на инцидента работят шерифите от Кълбърсън каунти, Тексаската служба за обществена сигурност и пожарната от Ел Пасо, въпреки че районът не е в тяхната юрисдикция, но оказват помощ.

Засега обаче не е ясно каква е причината за смъртта на Видинлиев, както и има противоречива информация кога е настъпила тя. Властите разследват дали катастрофата е в резултат на медицински проблем като сърдечен удар или инсулт, настъпил преди това, или смъртта е причинена от удара и последвалото обгазяване.

Изглежда, че времето не е било фактор за инцидента, а Видинлиев е тръгнал сутринта от Сан Антонио, след като е нощувал там. В момента властите изчакват резултатите от аутопсията.

Николай Видинлиев е един от по-старите имигранти в Атланта. Роден в Пловдив, емигрира във втората половина на 90-те години със семейството си, а сънародниците ни в града го наричат Чироса. След себе си оставя съпруга и две дъщери от първия му брак.

В момента те имат нужда от подкрепа, за да пренесат тялото на Видинлиев в България, каквото е било неговото желание.

Близки и приятели ще се сбогуват с него на 1 октомври, събота, от 2 РМ в църквата St Mary of Egypt Orthodox Church (1765 Woodstock Road, Roswell, GA 30075).


В категории: Лайфстайл


Коментари
Михаил ДИМИТРОВ Овладяха огнения ад край Асеновград Овладяха огнения ад край Асеновград 23/07/2026, Четвъртък 21:30 0
Тервел ИЛИЕВ Топ модел с тройна атака по футболен ас Топ модел с тройна атака по футболен ас 23/07/2026, Четвъртък 20:00 1
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Тръмп готви невиждан удар по Иран, САЩ разследват руска следа в атаките по ЦРУ Тръмп готви невиждан удар по Иран, САЩ разследват руска следа в атаките по ЦРУ Американският президент обяви, че армията е в пълна готовност, а Израел би се включил до минути Червен флаг след бурята: Морето остава забранено за къпане Червен флаг след бурята: Морето остава забранено за къпане Ураганът отмина, но опасността остана Бургаският държавен университет отвори STEM център за учителите на бъдещето Бургаският държавен университет отвори STEM център за учителите на бъдещето  БДУ „Проф. д-р Асен Златаров“ вече обучава педагози в модерната среда Бюджет 2026 върна спомена за протестите Бюджет 2026 върна спомена за протестите Мартин Димитров от „Демократична България“ поиска свиване на разходите за издръжка и намаляване на капиталовите разходи, но и на самия него му е ясно, че това е невъзможно Доживотен затвор грози рецидивиста Асен Симеонов за отвличането на малолетната Наталия Доживотен затвор грози рецидивиста Асен Симеонов за отвличането на малолетната Наталия Пастрокът с 12 присъди заявил пред разследващите, че причината е в отношенията му с майката на детето Нов циклон връща бурите, после ни удря 40-градусова жега Нов циклон връща бурите, после ни удря 40-градусова жега НИМХ обяви жълт код за 24 юли, валежите спират след понеделник, а горещата вълна ще продължи до началото на август Верижна катастрофа на бул. "Иван Вазов" затруднява движението към центъра на Бургас Верижна катастрофа на бул. "Иван Вазов" затруднява движението към центъра на Бургас Четири автомобила са се нанизали един след друг Имотният пазар натиска спирачките: Сделките намаляват, но срив не се очаква Имотният пазар натиска спирачките: Сделките намаляват, но срив не се очаква Димитър Калайджиев очаква няколко години на слаб оборот, ограничен ценови ръст и край на лесните печалби НАТФИЗ превръща Бургас в притегателен център на сценичните и екранни изкуства НАТФИЗ превръща Бургас в притегателен център на сценичните и екранни изкуства Филиалът вече им три бакалавърски специалности, нови студенти и разширяващо се академично присъствие Проверете фактурите за ток: КЕВР определи компенсации до 49,28 лв. за MWh за юни Проверете фактурите за ток: КЕВР определи компенсации до 49,28 лв. за MWh за юни Сумите вече са отчетени в сметките на битовите клиенти на четирите крайни снабдители
Хотелите се пълнят 2 години по-рано: Дънидин чака 35 000 души за 3 минути мрак Хотелите се пълнят 2 години по-рано: Дънидин чака 35 000 души за 3 минути мрак Новозеландският град ще преживее първото си пълно слънчево затъмнение от 1163 г. насам Още едно от децата на Брад Пит поиска съдът да заличи фамилията му Още едно от децата на Брад Пит поиска съдът да заличи фамилията му 18-годишната Вивиен настоява да носи само името Джоли, а съдебното заседание е насрочено за ноември Младите умове на Бургас покориха Япония: Павел Цонев е №1, а отборът на ППМГ - шампион Младите умове на Бургас покориха Япония: Павел Цонев е №1, а отборът на ППМГ - шампион Учениците на Математическата гимназия спечелиха десет индивидуални отличия и шампионската титла в отборната надпревара на Pan-Asia Pacific International Mathematics Invitation Competition 2026 Гърция забрани тротинетките за деца под 17 г., глобите стигат 1000 евро Гърция забрани тротинетките за деца под 17 г., глобите стигат 1000 евро Парламентът прие задължителна застраховка и по-тежки санкции, а новите правила влизат в сила след обнародването им Apple готви юбилеен iPhone 20 с почти 7-инчов екран и скрит Face ID Apple готви юбилеен iPhone 20 с почти 7-инчов екран и скрит Face ID Ранните данни сочат батерия от 6000 mAh, стъклен корпус без видими рамки и сензорни бутони Петимата кметове от Ямболско срещу самолетите в Безмер: Не въвличайте България в чужди конфликти Петимата кметове от Ямболско срещу самолетите в Безмер: Не въвличайте България в чужди конфликти Местната власт предупреди за рискове и напрежение и призова държавните институции да се вслушат в тревогите на хората SPICE Music Festival 2026 наближава - Бургас отново ще се превърне в столицата на музиката SPICE Music Festival 2026 наближава - Бургас отново ще се превърне в столицата на музиката И тази година сцената на SPICE Music Festival ще събере артисти, чиито песни и до днес звучат по радиостанции, клубове и фестивали по целия свят Доживотен затвор за 35-мата пирати от „Руен“, държали седем българи в плен Доживотен затвор за 35-мата пирати от „Руен“, държали седем българи в плен Съдът в Мумбай наказа похитителите, които превзеха кораба и държаха екипажа като заложници повече от три месеца Тръмп дава 2 години на фармацевтичните компании, после ги удря с 200% мито Тръмп дава 2 години на фармацевтичните компании, после ги удря с 200% мито Вносните генерични лекарства остават без мито до август 2028 г., след което ставката скача първо на 100%, а година по-късно се удвоява Българка бе намушкана до смърт в игрална зала в Нюрнберг Българка бе намушкана до смърт в игрална зала в Нюрнберг 45-годишен иранец е задържан по подозрение за убийството, а причината за фаталния конфликт още се изяснява
Не съм забогатял от депутатската банка, години съм се трудил за тези 411 имота Виц на деня Виц на деня Срещат се двама приятели:
- Защо си целия превързан. Къде пострада?
- Натресох се в един гараж!
- Колата, сигурно е на сол?!
- Не, бях пеша...
Виц на деня Виц на деня Мъж решава кръстословица и пита съпругата си:
- Първият мъж, с четири букви?
Тя:
- Иван.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Влизам в магазина само за хляб и излизам с фактура и молба за кредит.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори