Засилен трафик, полицейски проверки и затворени улици в цялата страна
Най-натоварено се очаква да е движението по АМ „Тракия”, „Хемус” и към границите
Очаква се интензивен трафик в цялата страна заради Деня на независимостта и сливането на почивни дни. Най-натоварено се очаква да е движението по автомагистралите „Тракия” и „Хемус”, както и към границите с Гърция, предава Нова телевизия.
Пътните полицаи ще извършват засилени проверки за шофиране с превишена скорост и водачи, седнали зад волана след употреба на алкохол и наркотици.
На този фон през днешния ден ще има затворени улици в цялата страна. Причината - Европейският ден без автомобили.
В столицата няма да е разрешено движението по „Ген. Гурко“, в участъка между бул. „Евлоги и Христо Георгиеви” и „Васил Левски". На мястото се проведе и велошествие, което започна в 10.30 ч. Колоездачите стигнаха до Южния парк и се върнаха обратно в центъра на София.
От Столичната община пък представиха пет нови електробуса, които ще се включат в мрежата на градския транспорт от началото на следващата година.
Проектират се и нови велоалеи. Една от тях ще минава по продължението на бул. "Царица Йоанна" и ще свързва квартал "Люлин" с центъра на София.
Тлъсти пачки влизат в джоба на 6 зодии през март
Взрив и ракети над Дубай след иранска атака срещу ОАЕ
Две коли се удариха на кръстовище в жк "Възражане". Свидетел: Мирише много на газ
Москва: Ударите срещу Иран са „опасна авантюра“, която може да доведе до „катастрофа“
Министърът на туризма Ирена Георгиева стартира подготовката на летния сезон
Хората, родени през тези 4 месеца, стават по-силни с възрастта
Какво трябва задължително да сложите на трапезата за Тодоровден за здраве и благословия
МВнР създаде Кризисен щаб заради ескалацията Израел–Иран
Нетаняху: Дойде времето всички прослойки на иранското общество да се освободят от тиранията на режима
Голямата любов на Слави Т. показа четирите си деца
Това са най-добрите съпрузи сред зодиите, всяка жена е щастлива с тях
Мъжът на Емилия си купи „Ферари“ за 600 000 евро
