Тита призна: Забравих и доброто, и лошото с Недко
Тийнсензацията е категорична, че успява да забрави за някои хора в своя живот
Раздялата между Тита и състезателят по бойни изкуства Недко Николов е факт, но певицата не беше коментирала досега какво се е случило.
Това пък засили слуховете, че наистина е станала жертва на физически тормоз от страна на гаджето си. Тийнсензацията наруши мълчанието си с телевизионно интервю.
"Вече беше крайно време да бъда щастлива", намеква Тита за нова връзка в живота си. „Пазя мълчание, защото обичам да се държа на положение, както приляга на една дама, която не влиза в обяснителен режим. Но в последните години много хора се качиха на раменете ми, като им дадох поле за изява. Тя истината си я знаем, лошото е, че придобиха една слава, с която се възползваха зле… Продължавам напред и от тук нататък много ще внимавам какви хора допускам до личното си пространство“, казва тя по повод бившия си приятел.
„Забравям за хората, че са съществували, че са били в моя живот. Това не знам дали е добро или лошо, не изтривам само лошите моменти, изтривам и хубавите – все едно този човек не е бил никога в живота ми, така че дори не си спомням честно казано…“, сподели тя и с тези думи нанесе жесток удар по Недко Николов, коментира "Блиц".
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Дневен хороскоп за 27 юни 2026: Скорпионът печели с щедрост, а Лъвът да не дава празни обещания
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
