×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Природният газ продължава да поскъпва в Европа, войната нарушава енергийните доставки
  • F-15 на Катар унищожи руски Су-24 над база на САЩ в региона
  • Франция и Великобритания разполагат Rafale и Eurofighter за операции срещу Иран
  • Затвориха небето над Израел: Българският авиопревозвач анулира полети от София до Тел Авив и обратно
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Алекса отстрани без битка бургазлията Иван Гайтанов от Игри на волята


Алекса отстрани без битка бургазлията Иван Гайтанов от Игри на волята
Той е един от най-силните играчи, най-голямата ми конкуренция тук, призна сърбинът
22 Септември 2022, Четвъртък, 11:12 ч.
Автор: Емел МАХМУД

Възпитаното бургаско момче не успя да влезе в основните отбори, феновете са разочаровани, че предаването са го превърнали в Биг Брадър

Бургазлията Иван Гайтанов, който влезе в риалити формата „Игри на волята“, снощи напусна предаването. Това се случи след битка по време на елиминационния съвет на отбора на Резервите, от който част бе Гайтанов. Отстрани го сърбинът Алекса.

Заради победата си на Арената, Алекса, който е приятел на олимпийската медалистка по борба Елица Янкова, разполагаше с имунитет и решаващ глас в номинациите. Той призна, че най-големият му конкурент от самото начало е Иван Гайтанов, който си тръгна без възможност да се впусне в истинската игра за голямата награда от 100 хиляди лева.

Иван Гайтанов, синът на „последния мохикан“ в ъндърграунда, влезе в „Игри на волята“

Иван Гайтанов е син на бургаската легенда в ъндърграунда – Диян Гайтанов-Боксьора. Въпреки краткия си престой в Игрите, бургазлията показа много силен характер и физика - изключително възпитан с висока емоционална интелигентност и неочаквана зрялост за крехката си възраст от 20 години.

Голяма част от зрителите са изключително разочаровани от напускането на Гайтанов. В социалните мрежи феновете му се надяват продуцентите по някакъв начин да го върнат във формата, дори като отшелник, какъвто имаше през сезон 3. 

„Не вярвам да се разделят с Гайтанов, не мисля, че биха били толкова глупави да изпуснат играч като него. Убедена съм, че ще го върнат в Играта“, „Гайтанов беше сред най-читавите участници и е тъпо да отпадне така. Алекса да беше предизвикал себе си и да се изправи срещу него“, „Жалко. Харесвах Гайтанов. Българско, възпитано, смело момче! Алекса като е такъв мъжкар, защо не остави за съперник мъж?!?“ – са само част от коментарите на разочарованите фенове на бургазлията.

Някои от тях се ядосват, че ревливите сцени с Елица Янкова са превърнали Игри на волята от приключенско предаване в Биг Брадър. Спортистката от самото начало превърна в голяма драма това, че любимият й мъж не е в отбора й.

Междувременно на арената Непобедими, Безстрашни и Супергерои се впуснаха в тежка номинационна битка на сушата и във водата. На щафетен принцип състезателите преминаха на ръце по стълба над басейн и плуваха до понтон на 90 метра от сушата, за да вземат ключовете за сандък с частите на финалния пъзел. След множество обрати, Непобедимите изгубиха темпо по трасето, а финалното забавяне в подреждането на фигурата ги превърна в първото номинирано племе за седмицата.

През цялото време Безстрашните се движеха като едно цяло и започнаха да редят пъзела с голяма преднина пред останалите, което им извоюва първото място. Супергероите изоставаха с цял пост в щафетата, но успяха да наваксат. Касим се реваншира за провала си на териториалната битка, като нареди парчетата изключително бързо и запази племето в безопасност поне за сега.  

В Резиденцията Непобедимите продължиха споровете си относно правилната стратегия за номинации. Елица и Мирослава се противопоставиха на съотборниците си с мнението, че на елиминационна битка трябва да се изпрати слаб играч, чието място да бъде заето от Алекса. Мъжете, от своя страна, решиха да пазят гърбовете си и да изпратят силен играч на Арената, който да съхрани племето цяло. Кого ще номинират Непобедимите и ще успеят ли да възвърнат спокойствието помежду си и кое ще бъде второто племе, което ще отиде на съвет ще стане ясно тази вечер. 
 


В категории: Лайфстайл


32
Коментара
Флагман.БГ ГДБОП разби секс ОПГ, има 8 арестувани (СНИМКИ) ГДБОП разби секс ОПГ, има 8 арестувани (СНИМКИ) 05/03/2026, Четвъртък 15:18 0
Мария АРНАУДОВА Кои зодии ги очаква нова страстна връзка през март Кои зодии ги очаква нова страстна връзка през март 05/03/2026, Четвъртък 14:40 0
32
Коментара по темата
32.
Петьо
24.09.2022 19:31:16
0
2
Докога ще спускате тези сръбско македонски л-наи боклуци в български шоу програми като това неграмотното педалче Алекса и неговата слабоумно бавноразвиваща кифла незавършила ппомощно училище на която единственото постижение в живота и бронзов медал и реване по неграмотният с-бски пендал.Дори български не може да говори кифлата
31.
иван
23.09.2022 15:45:13
3
0
Стига сте плюли Алекса!
Иван си заминаваше при всички случаи.
Дори Алекса да беше влязал в Племето, двете жени щяха да го шитнат.
Просто предварително беше ясно, че който от двамата загуби битката, си заминава.
Това е!
30.
Bank
23.09.2022 08:34:17
1
9
В Сърбия никога нямаше да позволят на българин да се покаже по телевизията в такова предаване, където трябва да се съревновават, а пък да го изгони...абсурд, щеше протести да правят по улиците, ама в България всички са "дупедавци" и гледат да унижават своите сънародници.
Жалко за момчето, жертва да тъпизма на шопите.
29.
Георги
22.09.2022 23:38:44
1
12
Аутсайдер (Алекса)отстранен справедливо от Отбора по Борба на Сърбия, видяхте ли какво направиха на турнира, фурор,умряхте да хвалите, аутсайдери,съсипахте сезона на играта с този ВЕЧНО ВТОРИ "
28.
Еее
22.09.2022 19:43:06
15
3
Убит бургаски селянин,като всички от този регион
27.
Злобари
22.09.2022 19:35:37
6
9
Познавам момчето бегло занимаваше се с машини за играчки с монети.възпирано и културно момче. И баща му познавам и Добринка защо толкова злоба незнам при положение че не ги познавате лично ами сте чели или някой ви казал... злобари
26.
Ваа
22.09.2022 19:30:25
3
14
Това момче имаше шанс да покаже възможностите си. Вместо това ще гледаме примати, лелки,силикони и други киликангери.
25.
*********
22.09.2022 17:59:44
5
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
24.
Офф
22.09.2022 17:11:46
4
3
Колко пъти да ви кажа че сърбина печели готов съм на облог който не вярва
23.
Олелеее
22.09.2022 16:49:17
0
19
Амааа моля ви се,това да не е семейна игра?! Изживяват се смешни семейни драми! Алекса+Малекса ,къв е тоя смехурко сърбин?Елица да си го вземе у тях,кво реве като вдовица за х..уй?!Ай сиктир!
22.
Бургас
22.09.2022 15:46:47
0
23
Лекенцето го изигра с типично сръбски к..венски номера - прави се на мъж, а след това забива нож в гърба. В крайна сметка сърбите винаги го духат заради това им поведение. Иначе това момче изглеждаше безлично, може би му трябваше повече време. И това предаване почна да се изтърква.
21.
До 18
22.09.2022 15:45:16
3
13
Прав си!Преживял е да гледа пред очите си родителите си и да сравнява с нормалните интелигентни преуспели хора !кой знае колко пъти са ходили службите в тях да се разправят и да търсят баща му,има комплекси от това и е подтиснат за това е мълчалив
20.
Ars
22.09.2022 15:18:14
3
1
Пипате ли си чорчиците
19.
Баба Гануш
22.09.2022 14:48:01
0
20
Сценаристите на това предаване са слабоумноинфантилни дебили.Как може постоянно да занимаваш хората с това срубсколайно и неговата бавна повлекана
18.
Кондьо
22.09.2022 14:19:49
0
21
А сега сръбско то педалче ще падне от стринка на измислена игра с баланс и ще духа гаидата с две меха
17.
Познат
22.09.2022 14:14:43
2
24
Много сте смотани. На 101% съм убеден че всички който говорите лоши неща за Иван не го знаете повече от здрасти и чао. Нито е слабо характерен нито е малоумен както казвате , момчето си е мълчаливо от малък явно е преживял нещо с което не сте запознати.
16.
Петков
22.09.2022 13:29:51
3
17
Със сигурност не е нагъл и нахален като родителите си,но наистина нито има богат речник и дар слово нито има качества да изпъкне и да е лидер,не всичко е мускули и физика!
15.
Ха
22.09.2022 13:25:53
20
9
ТОВА ЧЕ Е СЛАБОХАРАКТЕРЕН И ИМА 5 ПРИКАЗКИ В РЕЧНИКА СИ И ЗА ТОВА НЕ ГОВОРИ НЕ ГО ПРАВИ ВЪЗПИТАН И СВЕСТЕН!ПРОСТО НЯМА КАПАЦИТЕТ И ПОТЕНЦИАЛ КАКВО ДА КАЖЕ И ПОКАЖЕ…..!!!!???
14.
*********
22.09.2022 13:19:33
13
12
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
13.
До номер 8 "Дае"
22.09.2022 12:54:02
4
59
Никой не си избира родителите. Момчето се държа възпитано, прояви сила и характер. Жалко, че отпадна.
12.
....
22.09.2022 12:44:16
18
32
Големи мизерници и страхливци сте! Плюете доброто момче, под претекст баща му, а последния като го видите разтрепервате колене...
11.
мачо свалячо
22.09.2022 12:27:51
2
23
Звезделина я трия от фейса . Уби ми либидото с тази мъжка глава
10.
111
22.09.2022 12:00:23
6
48
В българско риалити са допуснали чужди граждани, сръбски комунистически отрепки ,заедно с курвата си да създават интриги.
Все едно това предаване се върти около сръбски шматарок и варненска пачавра, свършиха се българските момчета тръгнала да се чекне на чужди чепове.
9.
До 4 и 7
22.09.2022 11:46:49
18
47
Момчето е дисциплинирано и интелигентно. Баща му е старата школа ама пич
8.
*********
22.09.2022 11:17:01
32
35
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
7.
Защото
22.09.2022 11:12:34
7
10
Е страхливец
6.
Що
22.09.2022 11:08:37
5
24
Статията е написана манипулативно. За да се стигне до тази опция Алекса си го би като стой та гледай в решаваща битка. Въпреки преднината, която беше взел Гайтанов. Това е смисълът на битките - тежко на победените.
5.
*********
22.09.2022 11:06:26
24
48
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
4.
Z
22.09.2022 10:34:14
4
31
Много възпитано момче,на тая възраст в момента са рядкост такива
3.
пръдни на волята
22.09.2022 10:26:52
7
61
доста тъпо предаване
2.
Нова ТВ
22.09.2022 10:22:36
3
60
Нова ТВ и Фродо си гледат рейтинга, да има интриги, караници, гледаемост, дреме им кой е Гайтанов, какви качества има, заслужава ли и т.н. На кастинга за предаването такива нинджи са отрязали от участие, за да гледаме въздухари и интриганти, че Гайтанов няма да отрежат.
1.
Марина
22.09.2022 10:12:28
16
65
Наистина свестен младеж! Дано го върнат в играта! Успех!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Всички българи в Ирак са изтеглени, Азербайджан е задържал на границата си с Иран десетима нашенци Всички българи в Ирак са изтеглени, Азербайджан е задържал на границата си с Иран десетима нашенци Водят се преговори с Турция за овладяването на евентуална нова мигрантска вълна Ангелина Бонева отказва да подаде оставка, върна се в кабинета си в МРРБ Ангелина Бонева отказва да подаде оставка, върна се в кабинета си в МРРБ Към момента институциите не са дали официално обяснение за възникналата ситуация Намира ли се България във фактически фалит Намира ли се България във фактически фалит Изчезнали милиарди, растящ дълг и „отлични“ доклади – финансовата картина на България поражда опасни паралели с гръцката дългова криза  Баба Ванга предсказва Трета световна война и глобални сътресения през 2026 г. Баба Ванга предсказва Трета световна война и глобални сътресения през 2026 г. Пророчествата включват политическа нестабилност и глобален конфликт, който ще обхване всички континенти Законови промени улесняват отказа от договори за финансови услуги без неустойки Законови промени улесняват отказа от договори за финансови услуги без неустойки Нови разпоредби ще позволят на потребителите да се отказват от кредити и застраховки без допълнителни таксиите права. Изграждат нов социален комплекс в с. Русокастро за над 6 млн. евро Изграждат нов социален комплекс в с. Русокастро за над 6 млн. евро Проектът предвижда изграждането на четири едноетажни сгради с общ капацитет за 120 потребители Цветан Пировски назначен за нов директор на Областната дирекция на МВР във Варна Цветан Пировски назначен за нов директор на Областната дирекция на МВР във Варна Старши комисар Пировски поема ръководството на Варненската полиция със специален фокус върху прозрачността на изборите Празничен неделен брънч за 8 март в La Ferme в Central Park - просеко, коктейли и специално меню Празничен неделен брънч за 8 март в La Ferme в Central Park - просеко, коктейли и специално меню Куверт няма – просто избирате компанията и настроението, а от ресторанта се грижат за останалото ЦИК отказа регистрация на коалиция, имитираща партията на Румен Радев ЦИК отказа регистрация на коалиция, имитираща партията на Румен Радев Централната избирателна комисия спря участие на коалицията "Подкрепи Радев", която се опита да създаде имитация на политическа формация, свързана с президента След листването на XRP ETF: Как инвеститорите в XRP могат лесно да печелят до 3000 XRP на ден След листването на XRP ETF: Как инвеститорите в XRP могат лесно да печелят до 3000 XRP на ден Нови възможности за пасивен доход се появяват за притежателите на XRP, тъй като облачният добив и DeFi решенията предлагат алтернатива на печалбата само от покачване на цената
Анджелина Джоли не е имала романтична връзка след развода с Брад Пит Анджелина Джоли не е имала романтична връзка след развода с Брад Пит Актрисата поставя на първо място децата и кариерата си след официалната раздяла през 2024 г. Турция заяви, че си запазва правото на отговор на изстреляната иранска ракета Турция заяви, че си запазва правото на отговор на изстреляната иранска ракета След инцидента с ракетата, Турция подчерта правото си на отговор и поиска по-голяма яснота от международната общност САЩ ще купуват дронове от Украйна за борба с иранските шахеди САЩ ще купуват дронове от Украйна за борба с иранските шахеди Те са нужни на държавите от Персийския залив, които най-много страдат от ударите на Техеран Четири държави с ядрени оръжия се включват във войната с Иран: НАТО разширява участието си в операциите Четири държави с ядрени оръжия се включват във войната с Иран: НАТО разширява участието си в операциите Според информацията още в първите часове на конфликта Саудитска Арабия, Катар, Кувейт, Обединени арабски емирства и Бахрейн са активирали свои изтребители и системи за противовъздушна отбрана Иран: Не сме нападали Турция, уважаваме суверенитета на тази държава Иран: Не сме нападали Турция, уважаваме суверенитета на тази държава Изявлението на Ислямската република в четвъртък идва, след като Министерството на националната отбрана на Турция заяви в сряда, че балистична ракета, изстреляна от Иран към турското въздушно пространство Защо САЩ и Израел не заглушават иранската телевизия? Защо САЩ и Израел не заглушават иранската телевизия? През 1999 г. в Белград американците удариха бързо сръбската РТС, а сега щадят държавния рупор ИРИБ в Техеран  Войната стигна и до Азербайджан, три ирански дрона удариха летището Войната стигна и до Азербайджан, три ирански дрона удариха летището Близо до удареното летище преминава новият газопровод Игдир-Нахчиван, който беше пуснат в експлоатация през 2025 г. Иран показа видео на подземен град с огромен арсенал ракети и дронове Иран показа видео на подземен град с огромен арсенал ракети и дронове Дроновете "Шахед", които са се превърнали в централен елемент от военната стратегия на Иран Външният министър на Иран: САЩ горчиво ще съжаляват Външният министър на Иран: САЩ горчиво ще съжаляват Официалните данни към момента сочат, че в Иран има над 1 000 загинали след съвместните удари на САЩ и Израел по Техеран и други градове Ученици в Австрия се отказват доброволно от социалните мрежи Ученици в Австрия се отказват доброволно от социалните мрежи В Австрия 72 000 ученици започват мащабен експеримент, в който доброволно се отказват от социалните мрежи и смартфоните за три седмици. Инициативата, стартирала в сряда, цели да изследва как животът без постоянен достъп до дигиталния свят влияе на съня, концентрацията и психичното здраве на младите хора. В експеримента участват ученици на възраст от 10 до 18 години, като някои от тях напълно ще се откажат от телефоните си, а други ще ги използват само за обаждания. Проектът е иницииран от австрийската обществена телевизия и има за цел да предостави данни, които да покажат как дигиталните технологии влияят на ежедневието на учениците. В допълнение към основния експеримент, вече е проведен малък тест с контролна група ученици, които временно не използвали своите телефони. Първоначалните резултати показват, че нивата на стрес сред тези деца са значително по-ниски, а сънят им е значително по-спокоен, съобщава БНТ. Целта на експеримента е да се даде възможност на младите хора да осъзнаят как прекомерното използване на дигитални технологии може да се отрази на психичното им състояние. Много ученици и родители споделят, че предизвикателствата на съвременния свят, като натискът за постоянно онлайн присъствие и социални мрежи, могат да водят до проблеми със съня и концентрацията в училище. Знаете ли какво правят толкова дълго децата ви на телефона? По време на експеримента, учениците ще бъдат помолени да записват своите усещания и промени в ежедневието, като целта е да се съберат точни данни за влиянието на социалните мрежи и дигиталните технологии върху младото поколение. Според учените, подобни инициативи ще помогнат за по-доброто разбиране на въздействието на технологиите върху психичното и физическото здраве на младите хора. Новият тренд за създаване на лична учебна програма обещава да ни върне към нас  
Благой ГЕОРГИЕВ Благой ГЕОРГИЕВ В Дубай беше БОМБАстично Виц на деня Виц на деня - Е, деца! Кой беше най-послушният тази седмица, кой направи мама най-щастлива, кой не и пречеше с нищо и кой направи всичко, което мама искаше?
- Татко...
Виц на деня Виц на деня На касата:
- Повръща ми се от обслужването Ви, и от Вашия магазин!
- Торбичка?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жените са като паркоместата - хубавите са заети, а останалите за хора с увреждания.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори