Гаджето на Денис Теофиков се залюби с негов адаш
Гримьорката е на романтична почивка с новия си
Приятелката на загиналия млад певец Денис Теофиков – Алекса, която се представя като инфлуенсър и певица вече е обвързано момиче, пише „Галерия“. Очевидно младата дама е загърбила драмата от смъртта на 20-годишното си гадже, на която стана и пряк свидетел.
Това обаче не й пречи от месеци насам да споделя съдържание в социалните мрежи, обвързано с изпълнителя, което провокира стотици, дори хиляди гледания. Явно й върви на името Денис, защото и новият й възлюбен се казват по този начин. Той се занимава със спорт, по-точно гради кариера на боксовия ринг.
Схемите на Алекса, която безскрупулно опита да добие слава след смъртта на Денис, неговите близки приятели заподозряха седмици след погребението.
До този момент в социалните мрежи липсваха техни снимки. След загубата обаче брюнетката ежедневно бълваше стари фотоси, издаващи голямата любов помежду им, след което се сдоби с близо 80 хиляди последователи. В действителност Алекса не е нито певица, нито модел, нито инфлуенсър.
Тя работи като гримьор и то не особено успешен, тъй като името й не влиза в неофициалния списък с известни имена на познати майстори на макиажа.
Любопитна подробност е, че тя все още прикрива връзката с новото си гадже, за да трупа последователи. Той обаче не се притеснява да споделя снимки, като от последните кадри става ясно, че влюбените гълъбчета са на романтична почивка.
Как бизнеса в Бургас да се възползва от Giro d Italia
Гръцката звезда Деспина Ванди кацна с 30 души екип в София
Челен сблъсък между два влака в Дания рани най-малко 17 души
17-годишният Бисер се застреля пред очите на приятелите си в Италия
Турция забрани използването на социални мрежи от деца под 15 години
Пазарът на краткосрочни наеми в Гърция забавя темпото на фона на ръст на цените
Кремъл предлага на Китай до 30% по-ниска цена за руския газ до края на десетилетието
"Котешки скандал" провокира реститутки да се барикадират в дома си в Пловдив
Традиционна баница със сирене - лесна рецепта
Две огнища на антракс са открити и изолирани в България
Героят Ивелин Арабаджиев разказа за ужаса с автобуса-убиец
Спортната звезда Кирил Милов: Тези шест минути ми се сториха цял век
