Футболен клуб Созопол се включва в спортна инициатива в морския град
Начало ще бъде дадено точно в 15:00 ч. пред сградата на Общинска администрация
За пореден път в Созопол ще се проведе спортно мероприятие в подкрепа на здравословния начин на живот. На 21 септември, когато отбелязваме световния ден на мира, малки и големи ще облекат спортни екипи и ще се включат в крос в стария град на Созопол, който ще завърши на емблематичния слънчев часовник, дело на почетния гражданин Иван Бахчеванов. Заявка за своето участие вече дадоха небесносините футболисти от детска юношеска школа, които ще бъдат водени лично от техния треньор Петър Кюмюрджиев.
На алеята до яхтеното пристанище спортните активности ще продължат. На обособена сцена детски танцов състав „Черноморче“ с ръководител Михо Михов ще ви потопи в неповторимата атмосфера на българския фолклор. Ако искате да научите нови хороводни стъпки, това ще бъде вашето танцово обучение на открито.
Веднага след тях ще започне лека табата тренировка с Цани Карафизова. Ако сте почитатели на този вид групова тренировка, заповядайте на безплатен урок по табата с прекрасната Цани и бъдете със спортно облекло.
Не пропускайте да се включите в инициативата „Нестле за живей активно!2022“ Созопол на 21 септември. Начало ще бъде дадено точно в 15:00 ч. пред сградата на Общинска администрация.
Вашингтон и Техеран продължават преговорите, блокадата в Ормузкия проток остава
Александър Везенков и Олимпиакос триумфираха с титлата в Евролигата
Двама задържани в Благоевград: Как се е стигнало до фаталния инцидент с падналите младежи
Връчиха Наградите „Аскеер”
Внимание, шофьори: възможни затруднения с винетки и маршрутни карти
Виждали ли сте я? Полицията издирва изчезнала жена
Tермометърът скача до 27 градуса днес
Дневен хороскоп за 25 май: Водолеят признава грешките си, а Рибите бягат от сериозните разговори
Който не харесва „Бангаранга“, да възроди соцконкурса „Ален мак“
Доналд Тръмп-младши се ожени, но булката остана разочарована
Армията променя правилата за командироване на военни зад граница, вдигат им парите
Гришо останал без книжка след превишена скорост в Монако
