Изгоря колата на зам.-председателя на варненския Общински съвет
Вероятно пожарът е умишлен
Пет коли изгоряха до основи във Варна. При инцидента в квартал „Чайка” няма пострадали, въпреки че един от автомобилите имал газова уредба, съобщава Нова телевизия.
Огънят е тръгнал от единия от автомобилите, който се оказва собственост на зам.-председателя на общинския съвет в града Христо Атанасов. Той е категоричен, че става въпрос за палеж. От полицията на този етап не дават повече информация и разследват случая.
„100% е умишлен палежът и е свързан с работата ми в Общинския съвет”, каза в ефира на „Здравей, България” Атанасов.
„На 19-ти в 2:50 часа ми звънна телефонът и съседката от долния етаж ми каза, че автомобилът ми гори. Излязох на терасата и след като видях какво става, се обадих на тел. 112. И други хора бяха подали сигнал. За съжаление пламъците от моя автомобил се бяха пренесли и на останалите коли. Докато пристигне пожарната изгоряха и возилата на съседите“, добави той.
Костадинов: Казахме първи, че дронът край Кардам е украински
Левски излетя за Казахстан с огромния Airbus, който вози ЦСКА до Баку
1,3 тона кетамин за 100 млн. евро откриха на кораб край Индонезия
Как живее Роман Абрамович след Челси: Турция, суперяхти и край на футболните вечери
Месец преди убийството на Георги Кузев: Двама от обвиняемите заснели друг "нощен лов" в Пловдив
София 2026: Каруца се нареди първа на светофара в Красна поляна
Пламъци погълнаха легендарно училище
Xiaomi вади гигантски SUV със салон като луксозен хол
Не гледайте само извършителите на убийството на Георги Кузев, проверете кой ги е радикализирал
След повече от 25 години заедно: Ники Кънчев и Даниела се разделили тихомълком
Той вече е почти сляп
Режисьорът Тео Ушев: Не, не са садисти, а проруски неонацисти
