Първи подробности за спецакцията в Бургас, има трима арестувани (СНИМКИ)
В дом на ул. „Хилендар“ са открити са множество избирателни списъци, кредитни карти и злато
Спецчастите на ОДМВР-Бургас днес са атакували дома на Красимир Стоянов от бургаския кв. Кумлука, в който бяха открити множество избирателни списъци, кредитни карти и злато, научи Флагман.бг от изключително достоверен източник.
Както по-рано писахме, от 06:30 часа тази сутрин започна мащабна акция в гетото срещу купувачите на гласове. Най-сериозни улики са открити в дома на ул."Хилендар", в която живеел Стоянов със семейството си. Той от известно време работел в Англия, но се връщал често тук.
Извънредно! Спецакция в Кумлука срещу купувачи на гласове
Преди време бил служител на БКС и като цяло бил човек, на когото ромите в квартала имали огромно доверие. Има данни, че той е участвал в лихварска схема за отпускане на кредити и опрощаването на част от тях срещу гласуване с правилната бюлетина.
Красимир днес не бе открит на адреса, но от дома му бяха извадени с белезници големият му син, дъщеря му и съпругата му. Акцията продължава и в този момент.
Техни близки твърдят, че не се е случвало нищо незаконно. Златото било за дъщерите на Красимир, които били моми за женене, а кредитните картни и списъците - намерени случайно на пътя.
Четвърти ерген в битката за женските сърца в новия сезон на "Ергенът"
Том Холанд и Зендея сключиха ли брак тайно?
Пролетта ще почака, задава се нова порция студ
Емил Дечев: Не съм се месил в разследванията около „Петрохан“, няма да има уволнения
86% от левовете вече иззети, още 4,4 млрд. лева остават обаче в гражданите
ГДБОП разби работилница за фалшиви дипломи и официални документи
Нашенка от Каблешково завъртя главата на австриец в мрежата, опразни му джобовете
Чиновниците да са спокойни, заплатите им ще нараснат с 5 %
Пешеходец загина при катастрофа в пловдивското село
Дмитриев призова Стармър да подаде оставка заради педофилски скандал
Запалиха луксозен "Мерцедес" заради неправилно паркиране
Закопчаха бившия македонски вицепремиер Артан Груби, присвоил 8 млн. евро

Мангалите винаги