×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Извънредно! Заловиха голяма група мигранти в бургаския жк „Зорница” след поредната гонка


Извънредно! Заловиха голяма група мигранти в бургаския жк „Зорница” след поредната гонка
Екшънът се е разиграл преди броени минути
19 Септември 2022, Понеделник, 13:58 ч.
Автор: Флагман.БГ, Снимки: М.Д.

Полицаите извадиха от колата мъж, вероятно шофьорът, на видима възраст 40-45 години

Поредната гонка между поиция и мигранти завърши с показен арест на бежанци край подлеза между жк „Зорница” и жк „Изгрев”, съобщават читатели на Флагман, станали преки свидетели на случилото се.

Буквално преди минути ченгетата извадиха от колата мъж на видима възраст около 40-45 години. „Гонеха автомобила, когато минавахме наблизо. Изведнъж той зави в посока подлеза, изглежда без да знае, че там няма достъп за коли и полицаите го обкръжиха. Всичко стана за секунди”, разказа наш читател.

Очаквайте подробности!

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
15
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Предлагат повишаването на данък сгради Предлагат повишаването на данък сгради 02/04/2026, Четвъртък 10:13 0
Тервел ИЛИЕВ Чомлек по стара рецепта Чомлек по стара рецепта 02/04/2026, Четвъртък 10:00 0
15
Коментара по темата
15.
Питам
19.09.2022 21:18:35
1
3
Как мигрантите стигат до Бургас? Къде са пропускателната пунктове? Министърът на вътрешните работи голям го вади по телевизиите, но МЕК!!! И той е купен?!?!
14.
Ха ха
19.09.2022 18:52:34
3
6
И какво ми е извънредното, да не би да е умряла тиквата или някой друг?
13.
Тончо
19.09.2022 18:36:47
4
10
Издръжката на заловените мигранти да се плаща от конфискуваните коли и средства на семействата на трафикантите. Тогава може да поспрат. Особено за скъпите джипове на укрите участващи в трафика могат да се вземат добри пари. Да се блокират и банковите им сметки за сметка на държавата.
12.
Габи
19.09.2022 17:12:32
3
13
Какво ще направят САЩ, ако тумба българи пристигнат там без документи?За нас няма безплатно здравеопазване, а за натрапниците започваме да се грижим още с пристигането им. А "умните "гърци и испанци харчат и ресурси да ги спасяват от потъващи кораби. Както плащат на трафикантите, така да заплащат и тези грижи.
11.
Срам
19.09.2022 17:06:29
2
17
Не ни трябва такъв Европейски съюз който се грижи повече за нелегални без документи и неясно минало, а самите европейци да бъдат ограничавани и преследвани дори за малки нарушения.
10.
До 9
19.09.2022 16:54:17
6
10
Ами трябва да стане така че гранична да спре да ги пропуска до сърцето на града , и така наречените ти куки , няма да се налага да ги следват . Клавиатурен плъх , разбра ли как седят нещата с две думи , тъпан !
9.
Пагони Дачев
19.09.2022 16:48:03
11
8
Добре е тия куки кога ще спрът да правят високоскорстни преследвания в града. Какво трябва да стане някой да помете 5 10 цивилни. Толкова не професионално изчезват и зрънцата доверие което имаме в изгнилата система. Тия хора трябва да ни пазят, не да поставят живота ни в риск и да ни тормозят!
8.
Пенсионер
19.09.2022 16:31:08
4
7
Браво на номер 6! Това е точната причина за ситуацията!
7.
До втори коментар
19.09.2022 16:22:07
6
7
През комунизма границите бяха опасани с бодлива тел, огради и танкове не да спират някой да не влезе отвън, а да пречат откъм нашата страна някой да не вземе да избяга от комунистическата кочина.
6.
ot 1 do 2
19.09.2022 14:42:06
2
28
За да има такова текучество на мигранти, значи има държави, които ги приемат. Щом има такива държави, значи ще има и такива мигранти. Нека първо отседлаем каруцата от коня. Една болест не минава само с излекуване на болката, тя минава след елеминиране на причината. Иначе да, ние можем да си играем с години на стражари и апаши. Ще хвърляме сума средства и пари, но докато не се отрежат "гостоприемните", ние никога няма да се осовбодим от тези мигранти. Нещо, като в блока ти да има публичен дом и през входа ти да минават десетки ебачи на ден. Входни врати ли ще заваряш там или е по-добре публичния дом да се затвори. те така и с тези мигранти.
5.
Do 2
19.09.2022 14:34:54
3
7
Ами то нищо модерно не работи добре !
4.
Haha
19.09.2022 14:31:56
3
14
Файда иок от гранична и военни дронове и т.н. само пари на вятъра разпускайте ги !
3.
QinetiQ
19.09.2022 14:22:25
4
7
Flqgman da pusnat drona si na granicata da snimat ot kade vlizat teq bade6ti germancici lapa6ti po 300 € ot babi Merkela
2.
da
19.09.2022 14:21:06
7
25
Има 3-4 входа на Бургас. Да ги завардят, да спират всяка кола и да проверяват за мигранти. Не ги искаме да влизат в града. Отделно по границата да се върне системата от комунизма. Явно модерната не работи добре.
1.
аз
19.09.2022 14:20:43
5
27
И веднага задавам въпрос, на койт държа само мислещите да ми отговорят. И така: гоним мигрантите из цяла България, ( загинаха и полицаи дори), хвърляме човешки и материален ресурс. Хващаме ги, задържаме ги няколко часа и дни, след което ги пращаме или в лагери, или ги екстрадираме обратно. Храним ги, поим ги, хвърляме милиони по тях. И за какво ? За да ги пуснем по-късно и те след Н-ти ден пак да влязат в държавата ни ( ако са упорити ) или пък да минат през друга държава и пак да отидат там за където са се запътили. Само неми казвайте, че някой някъде ни плаща за заловен и върнат мигрант, защото не е вярно. Подписали сме си споразумението и като първа граница на ЕС си играем на стражари и апаши с тях. Впоследствие всички тези изловени у нас, пак си отиват там закъдето са тръгнали и пак задавам въпрос. Е, ако имаме граници, ако държавите, в които тези мигранти бягат им орежат социалните и политиката на интеграция, ако животът им стане ад, мислите ли, че някой ще прекрачва граници или тук иде реч за законен и незаконен трафик на мигранти.Мигранти, с които един Господ знае, какво се случва на Запад. Търговията с хора не е от вчера, но днес тя е в такива размери, че ако се замисли човек с акъл, а не с ТВ, ще разбере в колко гадно нещо е превърнат светът от самозабравили се и алчни за пари и власт хора.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Третото издание на „Солисими“ наближава, Бургас посреща три музикални вечери през май Третото издание на „Солисими“ наближава, Бургас посреща три музикални вечери през май Фестивалът залага на съчетание от класика, съвременна българска музика, премиерни произведения и филмови теми, които ще звучат в три поредни вечери на сцената в НХК Съседка твърди, че спасеното дете в Ямбол не е могло само да мине през металните пръчки Съседка твърди, че спасеното дете в Ямбол не е могло само да мине през металните пръчки Началникът социално подпомагане в града коментира, че условията в апартамента са неблагоприятни за отглеждане на деца   Бургас още не може да си даде сметка, но след 37 дни ще стане нещо невиждано (ВИДЕО) Бургас още не може да си даде сметка, но след 37 дни ще стане нещо невиждано (ВИДЕО) На 8 май ще приемем домакинството на най-голямото колоездачно състезание в света. Очакваме хиляди Бихте ли гласували за него? Вижте предизборната кампания на Рижо Мяуков Бихте ли гласували за него? Вижте предизборната кампания на Рижо Мяуков Сред обичайните политически лица, които ни гледат от билбордове и афиши, изведнъж се появява котка в костюм   Арестуваха родителите на детето, увиснало от тераса на осмия етаж Арестуваха родителите на детето, увиснало от тераса на осмия етаж 2-годишното момче било оставено без надзор в жилището заедно с по-малката си сестра Крум Зарков: Проваленото заседание на НС е атентат срещу парламентаризма Крум Зарков: Проваленото заседание на НС е атентат срещу парламентаризма Той свърза блокажа в парламента с бездействието по темата за цените, а критиките му обхванаха и кризата на доверие в съдебната власт Исторически момент: Artemis II полита към Луната след броени часове с 4-членен екипаж Исторически момент: Artemis II полита към Луната след броени часове с 4-членен екипаж Космическият кораб ще направи няколко обиколки на Земята, за да набере скорост чрез гравитацията, след това ще се изстреля към естествения ни спътник. Пътуването ще продължи 10 дни в двете посоки Зрелищна катастрофа на бул. „Тодор Александров“ в Бургас, Ауди се заби в стълб Зрелищна катастрофа на бул. „Тодор Александров“ в Бургас, Ауди се заби в стълб Причината е несъобразена скорост по един от „най-бързите“ булеварди в Бургас Най-добрите бегачи ще мерят сили на Созопол рън! Времето ще е слънчево като по поръчка, запишете се и вие!  Най-добрите бегачи ще мерят сили на Созопол рън! Времето ще е слънчево като по поръчка, запишете се и вие!  Записванията още текат, има няколко дистанции - 1 миля, 5 км, 10 км и полумаратон, а трасето е едно от най-живописните у нас Важно! Затварят частично бул. „Иван Вазов“ в Бургас от утре сутринта Важно! Затварят частично бул. „Иван Вазов“ в Бургас от утре сутринта Този булевард е в трасето на Джиро ДИталия 
Предлагат повишаването на данък сгради Предлагат повишаването на данък сгради Съветът за икономически анализи иска стимули за инвеститори на фондовата борса Защо в праймтайма на обществените медии се говори за сатанисти и съюз с Китай и Русия Защо в праймтайма на обществените медии се говори за сатанисти и съюз с Китай и Русия Изборните правила отвориха ефира за всякакви маргинални партийци Историческата мисия до Луната потегли успешно, след 53 години! И върна живата емоция на космодрума във Флорида Историческата мисия до Луната потегли успешно, след 53 години! И върна живата емоция на космодрума във Флорида И то пред очите на хиляди, дошли да видят историческия старт ЕК предава на Украйна 1,4 милиарда евро приходи от замразените руски активи ЕК предава на Украйна 1,4 милиарда евро приходи от замразените руски активи Председателката на Комисията Урсула фон дер Лайен уточни, че те ще бъдат насочени в подкрепа на основните обществени услуги и за въоръжените сили на страната Кьовеши поиска имунитета на 11 гръцки депутати Кьовеши поиска имунитета на 11 гръцки депутати Те и бивш министър са в разследване на предполагаема организирана схема за измама с пари от селскостопански еврофондове Политическа буря заради скритата нота от Иран за американските самолети на летището в София Политическа буря заради скритата нота от Иран за американските самолети на летището в София Депутати заплашиха, че аеропортът може да се превърне в мишена, но президентът отказа да свика съвета за национална сигурност НАП наложи глоби за близо милион евро на търговци, вдигнали спекулативно цените НАП наложи глоби за близо милион евро на търговци, вдигнали спекулативно цените Проверени са 13 507 търговски обекта Над 100 самоуправляващи се роботаксита спряха в движение в Ухан Над 100 самоуправляващи се роботаксита спряха в движение в Ухан Полицията в Китай посочи системна повреда като първоначална причина, а случаят отново постави въпроса за сигурността на автономните автомобили 57% от хората признават, че надничат в телефона на непознат 57% от хората признават, че надничат в телефона на непознат Иран порази център за данни на Amazon в Бахрейн Иран порази център за данни на Amazon в Бахрейн Твърди се, че под ударите са попаднали дейта центрове на AWS
Костадин КОСТАДИНОВ, лидер на Възраждане Костадин КОСТАДИНОВ, лидер на Възраждане От днес радио "Отровна Европа" вече не работи Виц на деня Виц на деня - Защо се разведохте?
- Заради с*кса.
- Рядко ли го правехте?
- Често го правехме, но не заедно!
Виц на деня Виц на деня Дядо казва на внука си:
- Бързо се скрий, че идва учителят ти, а ти днес не отиде на училище!
Внукът:
- Ти се скрий, щото му казах, че си умрял...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Що е то свестен мъж?
- Този, който дава жена си за пример на всичките си любовници!

Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори