Мастурбиращ извратеняк от Поморие подгони млада жена на крайбрежната алея
Сбърканякът тръгнал по петите на млада украинка със свалени гащи
Краен извратеняк от Поморие се е опитал да блудства с млада жена на крайбрежната алея, научи Флагман.бг. Случаят е отпреди няколко дни, но за него до този момент бе известно само на тесен кръг от хора.
В петък, сбърканият онанист, се самозадоволявал на една от пейките на алеята, докато около него не преминала млада жена от украински произход. Тя изглежда е подействала като афродизиак на маструбатора, който мигом тръгнал след нея. За ужас - със свалени гащи.
Момичето едва успяло да избяга и стигнало до Районното управление на МВР в Поморие.
След подаването на жалбата ексхибиционистът незабавно е бил задържан. Оказало се, че е млад мъж от града, българин, работил в сферата на туризма. Той първоначално е отрекъл да е извършвал мръснишките действия, но за зла негова участ бил заснет от охранителните камери.
Въпреки това отричал и твърдя, че не е той, независимо, че бил със същите дрехи, а и веднага бил разпознат от жената – жертва на сексуалните му мераци.
Света Анастасия се превръща в „Остров на хвърчилата“ на 28 август
Николай Димитров: В Несебър обновяване образователната инфраструктура и създаваме по-добри условия за децата
Детска градина от бъдещето: новият корпус на „Ален мак“ в Сарафово ще бъде с интелигентно управление в реално време
23-годишен посече баща си с брадва в Берковица, мъжът е в болница
Небето се отвори над София: Градушка като орех, потопени улици и десетки паднали дървета
Трима българи срещу над 20 грузинци: Масов бой избухна край Кавала
Първият учебен ден поскъпна с до 40%: Трябват поне 300 евро за един ученик
Касова бележка от Гърция подпали мрежата: 78,30 евро за морска вечеря с огромни порции
„Ауди“ пламна в движение край Равда и изгоря напълно
Стотици българи между 35 и 55 години в болница с инфаркт само за три месеца
СОЦ Парти по БДС в Бургас: NAKED Beach закрива сезона на 12 септември
Цанко Цанков покори Ламанша за 9:21 часа - медузи разраниха бургазлията по пътя към Франция

Абе всичките Бургаски чукундури сте много отворени, ама като дойдете в градове като Поморие и Несебър бързо си уаквате калниците.
Поморие като е бил град, твоето село още не е било планирано. Във Бургас малко извратеняци ли има от лудницата дето вечер ги пускате и си свалят гащите по центъра?
Те хубаво казват стъпи ли Страндженският селски чипик по асфалта и гледай му сиира.
Преди пак го бяха хванали да закача едни ученички.
Всички в Пм го знаем
... до последно си мислех, че ще ми пусне младата дама ама... ама...
... сега по-сериозно, да Ви го напиша:
.... тази статия явно показва изключително ниво на разследваща журналистика и грамотност... хаха.. Случката е битова и обикновена, самият аз съм ставал свидетел на поне една такава дневно, понякога и 3 или 4, просто докато се разходя из Бургас за 2-3 часа...
.
Моля другият път, ангажирайте, Нас - аудиторията Ви, с нещо истински значимо.
Бъдете живи и здрави... и малко по-сериозно , моля.
Правилно би било да напишете: Сбърканякът тръгнал със свалени гащи по петите на млада украинка.
Как се бяга със свалени гащи, че нещо не схващам?!
Навсякъде, където там се сетиш у Бегето има такива сбърканяци,пълно е.....
Народа тотално е изтрещял.......
Сега у панделата ша му скъсат халката,щото такива извратеняци,пандизчиите много ги тачат....
до 6
Дай Боже по-малко сбърканяци.