„Акулите“ сразиха и Атлетик, Долапчиев вече е с 10 попадения
Бургаския Черноморец е лидер със 17 точки след 5 победи и 2 равенства до момента и голова разлика 19:0
Футболистите от бургаския „Черноморец“ постигнаха много ценна победа и оглавиха временното класиране във „В“ югоизточна група. Те сразиха като гост Атлетик (Куклен) с класическото 3:0.
Новото попълнение на „акулите“ Григор Долапчиев закръгли сметката си от началото на сезона на 10 попадения. 28-годишният нападател, който е юноша на ЦСКА, блесна с 2 гола и при победата, съобщава БЛИЦ.
Долапчиев пристигна в състава на Георги Чиликов с амбициите да поведе тима към професионалния футбол и го прави много успешно.
Срещата между Черноморец и Атлетик от седмия кръг на Югоизточната трета лига на стадиона в Куклен.
Момчетата на Георги Чиликов решиха всичко в своя полза още през първото полувреме. Долапчиев се разписа на два пъти за 2:0. Класиката в резултата пък бе оформена от Милен Танев.
Черноморец е лидер със 17 точки след 5 победи и 2 равенства до момента и голова разлика 19:0.
Започва се: Зрелищна бойна гала нажежава Бургас
Семейство изкара 11 дни на ол инклузив и "забрави" да плати 2500 евро! Стигна се до късен арест на летището
Кошмарно престъпление: Младежи подпалиха ресторант с клиентите вътре
5-годишен с костюм на Батман спаси живота на възрастен мъж
Никола Цолов с нова голяма крачка към титлата във Формула 2
Брутално домашно насилие: Българин изби зъб на приятелката си и я изхвърли на улицата
Отиде си легенда на българския баскетбол
Тежка катастрофа на пътя Варна - София, три деца в болница
Ценно признание: Родните плажове сред отличниците в ЕС
Извънредно! Огромни пламъци лумнаха до голям хипермаркет, пет пожарни са на терен
Изпитана рецепта за пържени картофи: Златни правила за перфектна хрупкавост
Започва се: Зрелищна бойна гала нажежава Бургас
18/07/2026, Събота 15:18
17
Снимачна площадка с питони и варан се превърна в кървава баня, рапър с доживотна присъда
