МОН: Българските ученици скоро ще разполагат с „дигитална раница”
Тя ще даде възможност на родителите и учениците да се запознават с форма на уроци, направени от учителите
Надгражда се нова дигитална платформа - дигитална раница, която ще даде възможност на родителите и учениците да се запознават с форма на уроци, направени от учителите, по различните ученици, оттам нататък да използват литература и да проследяват знанията си в електронната среда.
Това обяви просветният министър проф. Сашо Пенов, който бе на посещение в Карловско, което пострада тежко от наводнения.
"Най-голямото предизвикателство е как ще се развият неща при развитието на COVID пандемията. Нашето общо становище е за максимално присъствие в училището, за да могат учениците да възстановят социалните си контакти, както и да е по-лесно за учениците да усвояват нещата", обяви още той.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Целта е умните и кадърните деца, да бъдат "обезличени", посещавайки все по-безличните ни български училища и следвайки учебната програма...
Вярно е - има тука там по 1-2 учителя на училище, които се раздават, но до 5-6 години и те ще излязат в пенсия... След тях... Какво правим??? Да живее ФейсТъпук, Тики-Токи, Няма срам (Инстаграм) и всякакви други деградирали ЮТубъри, Тиктокъри, Блогъри... Тъпук до тъпук и между тях - още един тъпук...
Честит 15.09. и успех на всички деца, на които родителите им държат да станат добри и успешни хора!!!