МОН: Българските ученици скоро ще разполагат с „дигитална раница”
Тя ще даде възможност на родителите и учениците да се запознават с форма на уроци, направени от учителите
Надгражда се нова дигитална платформа - дигитална раница, която ще даде възможност на родителите и учениците да се запознават с форма на уроци, направени от учителите, по различните ученици, оттам нататък да използват литература и да проследяват знанията си в електронната среда.
Това обяви просветният министър проф. Сашо Пенов, който бе на посещение в Карловско, което пострада тежко от наводнения.
"Най-голямото предизвикателство е как ще се развият неща при развитието на COVID пандемията. Нашето общо становище е за максимално присъствие в училището, за да могат учениците да възстановят социалните си контакти, както и да е по-лесно за учениците да усвояват нещата", обяви още той.
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента

Целта е умните и кадърните деца, да бъдат "обезличени", посещавайки все по-безличните ни български училища и следвайки учебната програма...
Вярно е - има тука там по 1-2 учителя на училище, които се раздават, но до 5-6 години и те ще излязат в пенсия... След тях... Какво правим??? Да живее ФейсТъпук, Тики-Токи, Няма срам (Инстаграм) и всякакви други деградирали ЮТубъри, Тиктокъри, Блогъри... Тъпук до тъпук и между тях - още един тъпук...
Честит 15.09. и успех на всички деца, на които родителите им държат да станат добри и успешни хора!!!