МОН: Българските ученици скоро ще разполагат с „дигитална раница”
Тя ще даде възможност на родителите и учениците да се запознават с форма на уроци, направени от учителите
Надгражда се нова дигитална платформа - дигитална раница, която ще даде възможност на родителите и учениците да се запознават с форма на уроци, направени от учителите, по различните ученици, оттам нататък да използват литература и да проследяват знанията си в електронната среда.
Това обяви просветният министър проф. Сашо Пенов, който бе на посещение в Карловско, което пострада тежко от наводнения.
"Най-голямото предизвикателство е как ще се развият неща при развитието на COVID пандемията. Нашето общо становище е за максимално присъствие в училището, за да могат учениците да възстановят социалните си контакти, както и да е по-лесно за учениците да усвояват нещата", обяви още той.
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир

Целта е умните и кадърните деца, да бъдат "обезличени", посещавайки все по-безличните ни български училища и следвайки учебната програма...
Вярно е - има тука там по 1-2 учителя на училище, които се раздават, но до 5-6 години и те ще излязат в пенсия... След тях... Какво правим??? Да живее ФейсТъпук, Тики-Токи, Няма срам (Инстаграм) и всякакви други деградирали ЮТубъри, Тиктокъри, Блогъри... Тъпук до тъпук и между тях - още един тъпук...
Честит 15.09. и успех на всички деца, на които родителите им държат да станат добри и успешни хора!!!