МОН: Българските ученици скоро ще разполагат с „дигитална раница”
Тя ще даде възможност на родителите и учениците да се запознават с форма на уроци, направени от учителите
Надгражда се нова дигитална платформа - дигитална раница, която ще даде възможност на родителите и учениците да се запознават с форма на уроци, направени от учителите, по различните ученици, оттам нататък да използват литература и да проследяват знанията си в електронната среда.
Това обяви просветният министър проф. Сашо Пенов, който бе на посещение в Карловско, което пострада тежко от наводнения.
"Най-голямото предизвикателство е как ще се развият неща при развитието на COVID пандемията. Нашето общо становище е за максимално присъствие в училището, за да могат учениците да възстановят социалните си контакти, както и да е по-лесно за учениците да усвояват нещата", обяви още той.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Целта е умните и кадърните деца, да бъдат "обезличени", посещавайки все по-безличните ни български училища и следвайки учебната програма...
Вярно е - има тука там по 1-2 учителя на училище, които се раздават, но до 5-6 години и те ще излязат в пенсия... След тях... Какво правим??? Да живее ФейсТъпук, Тики-Токи, Няма срам (Инстаграм) и всякакви други деградирали ЮТубъри, Тиктокъри, Блогъри... Тъпук до тъпук и между тях - още един тъпук...
Честит 15.09. и успех на всички деца, на които родителите им държат да станат добри и успешни хора!!!