МОН: Българските ученици скоро ще разполагат с „дигитална раница”
Тя ще даде възможност на родителите и учениците да се запознават с форма на уроци, направени от учителите
Надгражда се нова дигитална платформа - дигитална раница, която ще даде възможност на родителите и учениците да се запознават с форма на уроци, направени от учителите, по различните ученици, оттам нататък да използват литература и да проследяват знанията си в електронната среда.
Това обяви просветният министър проф. Сашо Пенов, който бе на посещение в Карловско, което пострада тежко от наводнения.
"Най-голямото предизвикателство е как ще се развият неща при развитието на COVID пандемията. Нашето общо становище е за максимално присъствие в училището, за да могат учениците да възстановят социалните си контакти, както и да е по-лесно за учениците да усвояват нещата", обяви още той.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Целта е умните и кадърните деца, да бъдат "обезличени", посещавайки все по-безличните ни български училища и следвайки учебната програма...
Вярно е - има тука там по 1-2 учителя на училище, които се раздават, но до 5-6 години и те ще излязат в пенсия... След тях... Какво правим??? Да живее ФейсТъпук, Тики-Токи, Няма срам (Инстаграм) и всякакви други деградирали ЮТубъри, Тиктокъри, Блогъри... Тъпук до тъпук и между тях - още един тъпук...
Честит 15.09. и успех на всички деца, на които родителите им държат да станат добри и успешни хора!!!