×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Линейка блъснала пешеходеца в ж.к. "Меден рудник", пострадал е тежко


Линейка блъснала пешеходеца в ж.к. "Меден рудник", пострадал е тежко
Специалният автомобил се движел с несъобразена с конкретните условия на видимост в тъмната част на денонощието скорост
15 Септември 2022, Четвъртък, 08:51 ч.
Автор: Флагман.бг

71-годишният мъж пресичал булеварда неправилно

66-годишен шофьор на линейка блъснал пешеходеца в бургаския ж. к. "Меден рудник". Инцидентът, за който Флагман.бг съобщи, стана около 20.34 часа вчера на бул. "Захари Стоянов" срещу дом 29. 

Специалният автомобил /линейка/, със софийска регистрация, бил управляван от 66-годишен мъж от Средец, движещ се с несъобразена с конкретните условия на видимост в тъмната част на денонощието скорост.

Блъснал неправилно пресичащия платното за движение 71-годишен пешеходец от Бургас, който с "политравматизъм", е настанен за
лечение в отделение "Реанимация" на УМБАЛ – Бургас, с опасност за живота.

Извънредно! Кола помете човек до бензиностанция "Газпром" в ж. к. "Меден рудник"


В категории: Меден Рудник


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
13
Коментара
Георги РУСЧЕВ Скрит риск дебне Черноморието под земята Скрит риск дебне Черноморието под земята 21/06/2026, Неделя 19:30 0
Георги РУСЧЕВ Гръцки остров пусна първия AI туристически гид Гръцки остров пусна първия AI туристически гид 21/06/2026, Неделя 18:30 0
Димитър КИРЯКОВ Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро 21/06/2026, Неделя 16:36 1
13
Коментара по темата
13.
до 7 - чужденец
15.09.2022 13:12:22
3
6
Бягай да миеш чиниите, че шефа ти, арабинът, ще те чYка за наказание...
12.
До чужденеца
15.09.2022 12:03:17
1
7
Ми не всеки е измислен селянин като теб да бере ягоди във Сомалия там във калта помак утрепан
11.
Ем
15.09.2022 11:47:37
0
12
В България нито пешеходците спазват законите,нито шофьорите.Ето го доказателството.Дано се оправи блъснатият човек.
10.
ЕИМ
15.09.2022 11:02:37
0
14
На 20 метра по-напред е пешеходната пътека. Не, че е гаранция, но това им е предназначението по принцип, за да може шофьорите да са с повишено внимание около пешеходните пътеки, а не през цялото време.
9.
ШОФЬОРА
15.09.2022 10:18:02
3
20
Не е толкова виновен,колкото блъснатия,че е пресичал,къде му скимне.......вината е изцяло на този,който е пресичал НЕПРАВИЛНО.....
8.
до 2
15.09.2022 10:00:49
5
18
А кой да храни всичките паразити дето не работят? Това орки, укри, афгани и прочие? Радвай се че има кой да кара линейките, дори и на 66. Щото ако разчиташ на някоя безмозъчна орка, нагла укра или ленива чернилка да кара линейка по нощите, тъй ще си пукнеш вкъщи.
7.
чужденец
15.09.2022 09:51:53
24
12
как може 66 годишен да кара линейка, това ли ви е Промяната? Стоя си в чужбина на сптокойствие и ви се чудя на акъла какво правите в тая цигания там.... пълна трагедия
6.
катажия далаверажия
15.09.2022 09:43:36
3
24
Как линейка с несъобразена скорост? Пак недомислени закони. Ако е била с включена сигнализация какво е несъобразеното??? Тъпите катажийски номера нямат край.
5.
Stoqn kolev
15.09.2022 09:41:09
17
1
6ofiora e bil piqn !!!
4.
Тя работата като със спасителя!
15.09.2022 09:21:54
3
26
Пак добре, че и шофьора на линейката не е получил инфаркт, че тогава нямаше да има кой да ги закара в болницата, като се има предвид липсата на желаещи да работят в "Бърза помощ".
3.
123
15.09.2022 09:06:47
2
18
Това ако не е късмет, да те блъсне линейка!
2.
!!
15.09.2022 09:01:42
9
72
Шофьорът на 66г... На тези години човек трябва да е пенсионер от няколко години и да се радва на внуците. Само в скапаната ни държавичка на тези години се налага да работиш защото ще умреш от глад иначе.
1.
Велоездер
15.09.2022 08:52:33
15
15
Това само в тоя "град" може да стане.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Търсят нов и грижовен стопанин на емблематичната Гъбка в Бургас Търсят нов и грижовен стопанин на емблематичната Гъбка в Бургас Търгът ще започне с начална цена от 1000 евро на месец "Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син "Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син Организатор и домакин на събитието е Регионална библиотека „Пейо Яворов“, а инициативата се реализира с подкрепата на кмета Димитър Николов и в партньорство с писателя Марин Трошанов Сериозни трусове в либералната общност, всички загърбиха ПП в плановете за обща кандидатура за президент Сериозни трусове в либералната общност, всички загърбиха ПП в плановете за обща кандидатура за президент Велислав Величков от ПП се накара на Атанас Атанасов от ДБ заради това, че избързал да обяви Инициативния комитет за номинацията на Гюров Трагичен край в Пирин: Намериха мъртва издирваната жена след 400-метрово падане Трагичен край в Пирин: Намериха мъртва издирваната жена след 400-метрово падане В акцията по изтеглянето на тялото от труднодостъпния високопланински район се е включил и военен хеликоптер Кугър Напрежението в Свети Влас е парирано: Украинският свещеник подаде оставка, за да спаси мира в храма Напрежението в Свети Влас е парирано: Украинският свещеник подаде оставка, за да спаси мира в храма След намесата на митрополит Арсений протестите бяха отменени, а българи и украинци се молиха заедно „като юмрук“ Напук на спекулациите: Снимка от Черноморието показа колко реално ни струва обядът на плажа Напук на спекулациите: Снимка от Черноморието показа колко реално ни струва обядът на плажа Докато интернет бълва негативизъм, летовници изкараха черно на бяло истинските цени в Приморско Фаворитът на Делян Пеевски е новият главен мюфтия: Ахмед Бахадър овладя Изповеданието Фаворитът на Делян Пеевски е новият главен мюфтия: Ахмед Бахадър овладя Изповеданието Пълна капитулация на доганистите, след като техният фаворит Ведат Ахмед се отказа от надпреварата в последната секунда Фатална свръхдоза фентанил убила легендарния фолк певец Никсън Фатална свръхдоза фентанил убила легендарния фолк певец Никсън Майката на звездата разбила вратата на дома му, след като Никола Праматаров спрял да вдига телефона си Тотален разпад в „Промяната“! Националният младежки шеф Алекс Дорохин разкости партийния елит Тотален разпад в „Промяната“! Националният младежки шеф Алекс Дорохин разкости партийния елит Основателят на „Младежи за Промяната“ си тръгна с гръм и трясък: Използваха ни за електорална полза и ни заглушиха Рокля като за моминско парти взриви МВнР: Кой съблече родната дипломация пред Анкара Рокля като за моминско парти взриви МВнР: Кой съблече родната дипломация пред Анкара Турският сайт още пази кадъра с дръзката цепка на министър Петрова, докато у нас тихомълком замазват гафа
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Любимият сериал от прехода остана само с един жив актьор, след като трагичната участ покоси почти цялото семейство Танер   Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята Модната икона разкри отвратителните странности на 95-годишния медиен магнат, след като изтече договорът ѝ за конфиденциалност От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав Хронологията на един закъснял, но заслужен триумф Тийнейджърски банди превърнаха Нотингам в бойно поле Тийнейджърски банди превърнаха Нотингам в бойно поле   Първият град на Острова забранява „ски маските“ след кървави атаки с мачете Чуждестранни туристи се отказват от България, защото се пуши навсякъде Чуждестранни туристи се отказват от България, защото се пуши навсякъде Дори не знаем колко туристи губим от това. Докато това не започне да се променя, ние ще продължим да губим, каза Лияна Панделиева   От 20 лева на 20 евро: Магическото превалутиране, което прати плаж „Кабакум“ в историята От 20 лева на 20 евро: Магическото превалутиране, което прати плаж „Кабакум“ в историята Заради солени цени и тотална липса на хигиена, дългогодишни туристи се заричат никога повече да не стъпят там
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Двама във фитнеса.
- С колко клякаш?
- С триста.
- Килограма ли?
- Зора.
Виц на деня Виц на деня Две змии си говорят.
- Ние отровни ли сме?
- Защо?
- Прехапах се.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Спри да гледаш назад, там няма нищо за теб.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори