Община Созопол ще награди талантливи деца с постижения в различни сфери
Кампанията има за цел да представи постиженията на онези деца, които са повод за гордост не само на родните им населени места, но и на цялата община
Талантливи деца с постижения в различни сфери ще бъдат наградени на 15 септември в Созопол.
На церемонията под надслов „10 причини да се гордеем с младите“ талантите ще получат призовете си от кмета на общината Тихомир Янакиев, олимпийската шампионка по гребане Румяна Нейкова, председателя на федерацията по гребане Свилен Нейков, футболния треньор Димитър Димитров – Херо, композитора Стефан Диомов, народната изпълнителка Жечка Сланинкова, художника и скулптор Иван Бахчеванов и началника на РУО-гр. Бургас Петя Петрова.
Наградени ще бъдат младежи, които са постигнали високи резултати в различни сфери като образование, изкуство, социални дейности и спорт. Кампанията има за цел да представи постиженията на онези деца, които са повод за гордост не само на родните им населени места, но и на цялата община. Събитието ще се проведе на 15.09.2022 г. от 16:00 ч. на летен театър „Аполония“. Вход свободен.
Зодии, които трудно прощават изневяра
Президентът на ФИФА Джани Инфантино категоричен за Иран
Домашен хляб без месене - лесна рецепта
Как да съхраните сиренето и кашкавала свежи по-дълго
Тайната на меките и ухаещи кърпи - лесни трикове за перфектен резултат
Хрупкави картофи с неустоим вкус
Звездна война в Реал: Скандал между Винисиус и Белингам
Министър Трайков и Френско-българската търговска камара обсъдиха ключови въпроси
Енергиен експерт: Напълно възможно е дизелът да стигне 2 евро за литър
Най-крехките свински пържоли на фурна - рецепта за сочно и топящо се месо
Звезда от "Американски пай" се развежда на 52, в изумителна форма
Тъжна вест: Загина легендарен вратар
