×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Въздушна тревога в Румъния заради поредна атака с дронове на границата с Украйна
  • Гърция ще освободи два милиона барела горива от стратегическите си резерви
  • Цената на златото нарасна на фона на примирието между САЩ и Иран
  • БАБХ иззе над 600 тона храни без документи в Свиленград
  • Експлозии отекнаха в Бахрейн часове след обявеното спиране на огъня между САЩ и Иран
  • Продължават акциите срещу купуването на гласове в страната
  • Служебният кабинет приема мерки в помощ на транспортния бранш
  • От 12:00 ч. на 8 април ще бъде възстановено движението в платното за Бургас на АМ "Тракия" в района на Камено
  • Велика сряда е, Юда предава Христос
  • Жълт код за силен вятър в цялата страна днес
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кандидати от ГЕРБ-СДС: Царево ще има силно лоби от наша страна за обновено пристанище и четирилентов път


Кандидати от ГЕРБ-СДС: Царево ще има силно лоби от наша страна за обновено пристанище и четирилентов път
Жечо Станков, Любен Дилов – син, Галя Желязкова, Анелия Долапчиева и Цветелина Иванова бяха гости на най-голямото събитие за лятото в Царево
05 Септември 2022, Понеделник, 12:51 ч.
Автор: Флагман.БГ

Те са категорични, че ще работят усилено, за да има повече държавна помощ на местно ниво

Кандидатите за народни представители от ГЕРБ-СДС за 2 МИР-Бургас Жечо Станков, Любен Дилов – син, който бе и в журито на кулинарното състезание, Галя Желязкова, Анелия Долапчиева и Цветелина Иванова бяха гости на най-голямото събитие за лятото в Царево – Рибен фест 2022 г., който се провежда за 13-и път.

Община Царево е давана за пример като морска община, а бивши народни представители от ГЕРБ са готвили и са печелили награди именно на Рибния фест.

„Това е едно изключително приключение, което за пореден път показа, че Царево е мода. Поздравявам кмета на общината инж. Георги Лапчев и целия екип, ангажиран за мероприятието, участниците и всички жители и гости на града. Имаше кулинария, колоездачна обиколка, музика и пиротехническо шоу с фойерверки. Най-красивата заря, която съм гледала досега! Тук винаги има настроение и атмосфера. И е нормално, Царево е най-морската община в България! Адмирации, че се грижат да привличат все повече туристи“, коментира Галя Желязкова.

„Това безвремие трябва да спре – в това бяхме категорични в разговорите с жителите и гостите на Царево. През последната една година нито един човек не започна да живее по-добре – цените са високи, инфлацията расте. Хората се притесняват как ще посрещнат зимата и дали ще могат да покрият разходите си. Ще се борим да може да се случи качествено управление след 2 октомври и да върнем държавата в релси“, добави Галя Желязкова.

Кандидатите на ГЕРБ-СДС са категорични, че ще работят усилено, за да има повече държавна помощ на местно ниво. В Царево е много важно да бъде обновено със средства от европейски програми пристанището, както и изграждането на четирилентов път заради изключително натовареното движение.

Царево ще има силно лоби от наша страна, за да обновим пристанището с европейски средства“, каза още кандидатът за народен представител Галя Желязкова.






Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
Тервел ИЛИЕВ Великденски козунак с локум и стафиди Великденски козунак с локум и стафиди 08/04/2026, Сряда 19:00 0
Тервел ИЛИЕВ Коя е вашата тайна сила според зодията Коя е вашата тайна сила според зодията 08/04/2026, Сряда 18:40 0
България Всички новини
Затвориха Прохода на Републиката след брутална катастрофа, мъж е загинал Затвориха Прохода на Републиката след брутална катастрофа, мъж е загинал Има челен сблъсък между два леки автомобила Регионален туристически форум за бъдещето на Южното Черноморие организира „Прогресивна България“ в Бургас Регионален туристически форум за бъдещето на Южното Черноморие организира „Прогресивна България“ в Бургас Събитието ще се състои на 9 април, четвъртък, от 10:00 часа в зала „Петя Дубарова“ на Културен център „Морско казино“ Войната май свърши, но скоро няма да има поевтиняване на горивата Войната май свърши, но скоро няма да има поевтиняване на горивата Най-рано след два месеца ще има коригиране на цената, но тя няма да е до нивата, познати ти до 28 февруари, обявиха експерти Луда надпревара за великденски промоции в хипермаркетите в Бургас (СНИМКИ) Луда надпревара за великденски промоции в хипермаркетите в Бургас (СНИМКИ) В последните дни преди Възкресение Христово веригите цакат конкурентите с промоции за основните продукти за празничната трапеза 8 април – Международният ден на ромите: памет, идентичност и бъдеще 8 април – Международният ден на ромите: памет, идентичност и бъдеще Международният ден на ромите се чества от 1971 година, когато в Лондон се провежда Първият световен ромски конгрес Изписали Янка Рупкина от болница, за да издъхне в дома си Изписали Янка Рупкина от болница, за да издъхне в дома си Тя бе приета на 13 март в столична болница в тежко състояние, впоследствие изпадна в кома, а в края на миналата седмица изненадващо стана ясно, че е изписана да се прибире МВР стяга мрежата за Великден: Цивилни коли ще дебнат за джигити на магистралите МВР стяга мрежата за Великден: Цивилни коли ще дебнат за джигити на магистралите Въвеждат извънредна организация, с която да ограничат риска от тежки инциденти и задръствания tbi bank улеснява великденското пазаруване с отстъпки и до 10% кешбек tbi bank улеснява великденското пазаруване с отстъпки и до 10% кешбек eBag, Samsung, Shein, Sport Depot и още много търговци с ексклузивни оферти в шопинг секцията в мобилното приложение на tbi bank Полицаи свалиха униформите си, за да спасят мъж, опитал да се самоубие Полицаи свалиха униформите си, за да спасят мъж, опитал да се самоубие Мъжът е страдал от психични проблеми и се е страхувал от органите на реда „Моят свят на интереси“ събира деца и родители от Бургас и Средец в приобщаваща среда „Моят свят на интереси“ събира деца и родители от Бургас и Средец в приобщаваща среда
Световноизвестният фрийстайлър и феномен в социалните мрежи Били Уингроув идва в Бургас за "Мача на Надеждата" Световноизвестният фрийстайлър и феномен в социалните мрежи Били Уингроув идва в Бургас за "Мача на Надеждата" Били Уингроув не е просто футболист, той е артист с топка в краката Доналд Тръмп: Ще изкопаем целият дълбоко заровен ядрен прах в Иран Доналд Тръмп: Ще изкопаем целият дълбоко заровен ядрен прах в Иран От Техеран пък обявиха, че безопасното преминаване пред Ормузкия проток ще е възможно в рамките на две седмици в координация с иранските въоръжените сили Русия прати в затвора противници на войната Русия прати в затвора противници на войната Шестима руски антивоенни активисти от продемократичното младежко движение „Весна“ получиха присъди между 6 и 12 години затвор Експлозии отекнаха в Бахрейн часове след обявеното спиране на огъня между САЩ и Иран Експлозии отекнаха в Бахрейн часове след обявеното спиране на огъня между САЩ и Иран Спешните служби потушиха пожар в съоръжение, избухнал вследствие на иранска агресия Нова мода: Хора си инжектират мазнина от трупове, за да не ходят на фитнес Нова мода: Хора си инжектират мазнина от трупове, за да не ходят на фитнес Процедурата е минимално инвазивна и доста безопасна Златото пак полудя - рязък скок след срив на петрола и долара Златото пак полудя - рязък скок след срив на петрола и долара Цената скочи над 4800 долара за тройунция заради примирието между САЩ и Иран Тръмп обяви, че е постигнато споразумение с Иран за двуседмично примирие Тръмп обяви, че е постигнато споразумение с Иран за двуседмично примирие Външният министър в Техеран Абас Арагчи обеща Ормузкият проток да бъде отворен през това време Иран удря с ракети държавите от Персийския залив, докато Пакистан моли Тръмп за отсрочка Иран удря с ракети държавите от Персийския залив, докато Пакистан моли Тръмп за отсрочка Агенция „Фарс“ съобщава за експлозии в ОАЕ, Катар, Кувейт и Бахрейн Ким Кардашиян и Люис Хамилтън потвърдиха връзката си с видео от Токио Ким Кардашиян и Люис Хамилтън потвърдиха връзката си с видео от Токио Ново Reel видео в Instagram засили публично слуховете за връзка между риалити звездата и пилота от Формула 1 Установена е самоличността на терористите, стреляли по полицаи до Израелското консулство в Истанбул Установена е самоличността на терористите, стреляли по полицаи до Израелското консулство в Истанбул В консулството не е имало никаква дейност от около 2 години и половина, властите смятат, че се касае за провокация
Доналд Тръмп към Иран: Доналд Тръмп към Иран: Ще ви върна в каменната ера! Виц на деня Виц на деня Преди избори кандидат-депутати си говорят:
- Ти купуваш ли гласове?
- Не, аз съм честен, само на голи обещания ще разчитам.
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, хайде да забравим всичко лошо до сега!
- Добре! Госпожо, вие коя сте?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Лека жена, пиян поп и мъжко магаре се забелязват отдалече.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори