Сигнал до Флагман.бг: Няма ли кой да разкара тази таратайка от бул."Мария Луиза" в Бургас
Ладата стои там от няколко месеца
Стар ВАЗ 2103, без номера, бяла на цвят, от няколко месеца е зарязан на бул."Мария Луиза" срещу ул."Пробуда", сигнализира нашият читател Руси Василев. Той изпраща и няколко снимки на автомобила и настоява да се вземат мерки, да се репатрира, защото пречи на движението и създава предпоставки за ПТП.
"Тази стара лада се появи преди няколко месеца. Изглежда като изоставена. Няма номера, двигател, седалки. Колата пречи на движението- при ляв завой от бул. "Мария Луиза" към ул."Пробуда", колите които се движат направо трябва да намалят или спрат, защото това МПС пречи. Помолих пътните полицаи дежурещи наблизо да подадат сигнал до общината, но те казаха че не е тяхна работа. Подадох сигнал и на общинския паяк, но те не вдигали коли без регистрационни табели. Нямало кой да плати разхода, обясниха ми те. Оказва се, че реално няма как тази кола да се махне от там", пише Руси Василев.
В първия работен ден Флагман.бг ще провери кой е отговорникът за премахването на този автомобил и защо служби си прехвърлят взаимно отговорността.
Пишете ни на [email protected] или "Вашият сигнал до Флагман.бг"
Пустеещите оранжерии показват другата истина за българското земеделие
Осъдиха Тръмп да плати над 5 млн. долара по дело на Е. Джийн Каръл за сексуално посегателство
Знаков бизнесмен изчезна - колата му е паркирана, вещите му са вътре, а него го няма
Край на банкетите и тиймбилдингите за чиновници с пари от бюджета
Двойно повече деца влизат „по болест“ в елитните гимназии
Нова измама с онлайн ивестиции ужили пенсионерка с близо 17 000 евро
Радев: Наследихме плячкосана хазна, но социалните плащания са гарантирани
Калин Стоянов сезира прокуратурата от Страсбург за „PNR-гейт“
Българи подпалиха храсти край Кавала с електрическа машина, глобиха ги 2000 евро
ГЕРБ иска да спре социалните мрежи за деца под 16 години
Тръмп дава на Украйна правото сама да произвежда ракети Пейтриът

Толкова струваше един апартамент панелка от 66 кв.м. през соца около 5400 лв. Толкова стуваше и Москвича. А ВАЗ 2003 с което се объркаха от Флагман, беше 9300 лв, А ВАЗ 2107 струваше 21 000 лв, т.е. цели 3 апартамента от 66 кв от панелките и чакаш 15 години и не можеш да го вземе бащати. Вземаха от Кореком за тези пари. Аде пикльо и много позграви от бай Ви Драгой.
Трябва ли да стане катастрофа , за да се премести контейнера зад дървото за да не пречи на видимостта от кръстовището/
Какви 20 бона бълнуваш за лада 7 по времето на соца? Апартамент ли ще купуваш или вила на морето. Тази кола струваше между 10 и 12 бона през 80-те години.