Задържаха медик, изхвърлял документи и предмети от кабинет в пловдивска болница
По оборудването и офис техниката в кабинета са нанесени щети
Задържаха медик, изхвърлял документи и предмети от кабинет в лечебно заведение в Пловдив, съобщиха от полицията.
На 29 август екип се отзовал на сигнал от охраната на пловдивска болница.
През прозорец на един от лекарските кабинети се изхвърлят документи и предмети, а по оборудването и офис техниката вътре са нанесени материални щети.
Като заподозрян за увреждането е арестуван медик, срещу когото се води разследване.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

и ненормални колеги! В крайна сметка всеки си има граница на търпимост!
Какво ще ги прави? Рецептите на лястовички и през прозореца- изпращане на прелетните птици по направления.
Те някои "пациенти с пенсии" не оставят никой ни да работи, ни да почива.
Гостуват виртуално и се настаняват гласово къде ли не!
Един бил "съгласна", втори бил в "пералнята", трети "оставал в коридора", четвърти щял да ги вкарва "в багажника", пети "Господ здраве да ти дава", шести - "търсете държавния лекар"... да ни даде "Медико идеал"?
Увреждане на офис-техника- къдрене на листи при печат- за опашките на непрелетните оригами.