Жена се хвърли под товарен влак на жп линията в Пловдив
Самоличността й не е установена
Жена се е хвърлила под товарен влак на жп линията в Пловдив. Сигналът за инцидента е бил подаден вчера около 10:00 часа сутринта, като на място са пристигнали екипи на полицията. Влакът е пътувал от Пловдив към София.
По първоначална информация жената е била легнала на релсите. Тя е починала на място. Самоличността й все още не е установена, но видимо е била на възраст около 65-70 години, твърди Трафикнюз.
Извършен е оглед на местопроизшествието. Предприети са действия за установяване на самоличността на жертвата. Пробите за употреба на алкохол и наркотици на машиниста са отрицателни.
Как се прави съвършена домашна баница: Тайните
Кметове от Бургаско получават достъп до хидранти и дронове с термокамери
Анхиало Classic cars & Jazz fest ви очаква на 11 юли с новия български джаз и старите вечни возила
Как се прави съвършена домашна баница: Тайните
06/07/2026, Понеделник 19:33
0
ТФ "Петлите" открива летния си концертен сезон в Поморие
Григор Димитров се завърна от "Ада", по-опасен от всякога! Включвайте телевизорите
Ректорът на БДУ обсъди с областния управител на Одрин възможностите за развитие на международното академично сътрудничество
На 15 август Старият кей в Поморие събира стотици плувци, регистрацията вече е отворена
Матрицата стана реалност! Учени създадоха мислещо създание, което ще промени човечеството завинаги
Обвинението за завлечените пари от мащабната обществена поръчка набъбна до 300 000 евро (ВИДЕО)
Побеснял мъж разпра с нож свой авер след зрелищен екшън с таксиметрови коли
Изпуснете ли този срок, временният служител ви става вечен по закон!
Държавата закова брутален лимит на университетските такси

горката....Бог да я прости
А това,че тестват човека за наркотици или алкохол,нямам думи колко е неадекватно,но като за най-простия народ на планетата,напълно нормален неадекватен закон,сигурно ако този беше пафнал едно масе преди 1 седмица,той щеше да е виновен че поредния ненормалник решил да се саоубива