Бесен бургазлия проговори за двойния аршин при репатрирането
Eдно МПС е санкционирано, а друго за същото нарушение - не
Бесен бургазлия изпрати сигнал до Флагман.бг с твърдения за смущаващо затваряне на очи за неправилно паркирано МПС в ж.к.“Славейков“.
Ето какво ни написа Кирил Вълчев:
Преди около две седмици автомобила ми беше репатриран поради новопоставен знак в района на бл.56 в ж.к.Славейков.Като причина наказателния паркинг написаха на фиша "пречка".
Вчера сутринта друг автомобил е паркирал на абсолютно същото място от където беше репатриран моя автомобил, като цял ден автомобила е "пречка" на движението, а след 2 сигнала вечерта към наказателния паркинг, така и репатрак не се появи, а след сигнал на 112 пристигнаха служители на МВР според който автомобила не е "пречка".
И знаете ли защо? Защото на таблото на автомобила има полицейски пагони?! Докога държавните служители ще могат да си правят ,какво то си искат и ще нарушават законите, който всички останали трябва да спазваме?!
Пишете ни на [email protected] или чрез платформата "Вашият сигнал до Флагман.бг"



Кой не трябва да консумира тиква и какви рискове крие прекомерната ѝ употреба
Иран заплаши да изпрати на дъното на морето американските кораби
Детски записки, ритуали и страх, ето какво извадиха новите ръкописи от „Петрохан“
Ремонтът на бул. „Иван Вазов“ продължава от 14 април, вижте как се променя маршрутът на градския транспорт
Джей Ди Ванс: Натъжава ме, че Орбан загуби, но съм сигурен - ще работим много добре с Мадяр
Тръмп: Ще се справим с Иран и след това може да се отбием в Куба
Китайски танкер премина през Ормузкия пролив въпреки американската блокада
Шофьорът на спрелия тир в тунел „Витиня“ остава в ареста след отказ за съдействие
В Германия намалява акцизите върху горивата за два месеца, а при нас кога?
БСП-ОЛ: Държавата трябва да се върне при хората - здравето не може да е търговия
Мъж е отрит мъртъв с прободни рани във Варна
Бум на пияни шофьори в Бургаско по Великден

И все пак освен държавните служители, остава въпроса и с луксозните возила, които същош доста често избирателно закачат и вдигат, за тях предполагам също законите и правилата НЕ ВАЖАТ.
Като е нарушил, да го вдигат! Точка! Дайте малко по-интелигентно!