×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Крадецът, отмъкнал телефон от плажа в Бургас, излъгал спасителите, че му задигнали раницата


Крадецът, отмъкнал телефон от плажа в Бургас, излъгал спасителите, че му задигнали раницата
Началникът на водно-спасителната служба Николай Иванов разкри, че преди бодигардовете и спасителите да хванат крадеца, той твърдял, че са му задигнали раницата от плажа
15 Август 2022, Понеделник, 09:40 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

 Блъфирал, за може да се разхожда под чадърите и да оглежда чантите на летовниците във ВИП зоната

Крадецът от бургаския квартал „Победа“, който в събота отмъкна скъп телефон на англичанин във ВИП зоната на централния плаж, е излъгал спасителите, че му задигнали раницата. Той блъфирал, за да може спокойно да огледа чантите на летовниците. Това каза пред Нова телевизия началникът на водно-спасителната служба Николай Иванов, докато се нижеха кадри, снимани от репортер на Флагман.БГ.

„Спасители на централния плаж в Бургас влязоха в ролята на полицаи и успяха да заловят крадец на скъп телефон. Това се случи в събота, когато ивицата бе пълна с летовници. Крадецът използвал това, че има много хора, за да задигне скъпата вещ, без да подозира обаче, че ще го хванат. Колеги от Флагман.БГ заснеха това видео“, каза водещият на „Здравей, България“ Виктор Николаев. 

Главният редактор на Флагман.БГ Катя Касабова, която става свидетел на гражданския арест, разказа пред камерата на Нова телевизия как пред погледа й спасители и гардове тичали след мъж, облечен с дънки и тениска. 

„Беше около 13:00 часа. По това време имаше между 30 и 40 хиляди души на пясъчната ивица. Намирах се на централния плаж, който е един от най-добре уредените и с много сериозна сигурност. Това бе в единият от двата фестивални дни. Чух зад гърба си викове „спри, спри, викаме полиция“. Обърнах се и видях две момчета. Тези бодигардове преследваха млад мъж, който беше с дънки и тениска“, добавя тя. 

Спасители от Централния плаж в Бургас заловиха крадец със скъп Айфон (ВИДЕО)

„Крадецът се опитваше да намери изход през ресторанта, за да излезе от плажа. Препречиха му пътя двама спасители и помогнаха на гардовете да го повалят на земята“, каза още главният редактор на Флагман.БГ.

„Човекът, на когото бе откраднат телефона, дойде при колегата на другия пост и му сподели. Незабавно бе съобщено на служебната радиостанция за това, че крадецът отива към четвърти пост. Аз го пресрещнах и го помолих да изчакаме полицията, а той ме нападна с юмруци. С притеклите се на помощ колеги и хора от плажа го задържахме до идването на полицаите“, споделя Даниел. Той е един от двамата спасители, участвали в гражданския арест.

„Бях на пети пост и видях човек да тича с една чанта. След него бягаше собственикът й. Обадих се веднага по станцията и съобщих за кражбата. Дадох описание на крадеца и отидох да помагам на колегата“, добавя Димитър. 

„Сутринта около 7:30 часа още не беше започнало работното време и нямаше спасителите и тук беше само почистващият персона. Забелязах същият човек да обикаля и да оглежда зоната. Опитваше се да заеме стратегическо място. Около  час и половина след като го изгоних, се върна и каза, че раницата му е открадната“, разказва Николай Иванов.

„Говорих с колегите и се оказа, че не е имал чанта. Според мен това е било блъф, за да може да ходи под чадърите и да си търси уж багажа“, добавя той.

Крадецът се оказа, че е добър познайник на полицията. Направил е пълни самопризнания и е образувано бързо полицейско производство. Очаква се до края на седмицата той да получи присъда, поясни кореспондентът Цеца Алексова. 


В категории: Крими , Бургас


Михаил ДИМИТРОВ Автор
Михаил ДИМИТРОВ
4
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Веско Маринов мина на диета Веско Маринов мина на диета 18/01/2026, Неделя 21:00 0
Тервел ИЛИЕВ Мъж почина от грип в Северна Македония Мъж почина от грип в Северна Македония 18/01/2026, Неделя 19:55 3
4
Коментара по темата
4.
Хахахахах
15.08.2022 19:29:05
0
0
Само да питам, колко струва ВИП зоната. Ама ВИП ли е? Бахахахахаха искам да питам за ВИПА? Хахахахахахахаха колко струва ВИП зоната на централния? Извинете ВИП ли е ? Хахахахаха шматки
3.
*********
15.08.2022 11:24:27
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
2.
faktora
15.08.2022 10:32:39
2
5
v 7 chasa 30 hilqdi,toq spasitel trqbwashe da go testvat s dregera ..
1.
Опи
15.08.2022 10:21:35
2
15
А дали не са били 130-140 хиляди на плажната ивица :) нещо май не е видяла добре
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Дневен хороскоп за 19 януари: Близнаците намират ключа към успеха Дневен хороскоп за 19 януари: Близнаците намират ключа към успеха Денят носи важни уроци, съдбовни срещи и моменти, в които спокойствието и разумът ще са по-силни от прибързаните решения Фалшивото затопляне - след студа идва най-опасното явление Фалшивото затопляне - след студа идва най-опасното явление Това не е просто покачване на температурите, то е комбинация от няколко фактора Две от тризначките са клошарки, третата – женена за богаташ Две от тризначките са клошарки, третата – женена за богаташ Вяра и Надежда от години са клошарки в британската столица, спят в палатка по паркове, търкалят целия си живот в изпочупени куфари и всяка вечер търсят място, където поне да си заредят телефоните Волейболният "Нефтохимик" спечели Купата на България Волейболният "Нефтохимик" спечели Купата на България Поздравявам отбора, треньорския щаб и целия клуб за характера, класата и бургаския дух, който показаха, написа кметът на Бургас Димитър Николов Шишковците от екрана заприличаха на изтормозени старчета Шишковците от екрана заприличаха на изтормозени старчета Някои от тях прекалиха в стремежа си да бъдат привлекателни и заприличаха на мумии Стефан Софиянски: Оттеглих се като кмет заради боклука Стефан Софиянски: Оттеглих се като кмет заради боклука Уважавам твърдата позиция на кмета, както и при транспортната стачка, не се поддаде на популизъм, а отстоя позициите си да не натоварва софиянци с толкова тежка такса, каза Софиянски Дрифтаджии спретнаха гонка тази вечер в бургаския мол "Галерия" Дрифтаджии спретнаха гонка тази вечер в бургаския мол "Галерия" За поне един от шофьорите има сериозни доказателства за пътно хулиганство - чака го отнемане на книжката и голяма глоба Мошеници опитаха да измамят баба Донка от Камено, полицията ги закова! Мошеници опитаха да измамят баба Донка от Камено, полицията ги закова! Казаха ми да не затварям телефона и аз не го затварям, разказа Донка Атанасова Защо Ангел Джамбазки рови по контейнерите в София Защо Ангел Джамбазки рови по контейнерите в София "Често си казваме, че живеем във време и общество, в което всички са полудели и никой не си мърда пръста, за да помогне на другите", сподели той До края на годината ще може да съхраняваме книжка, лична карта и банкови карти в дигитален портфейл До края на годината ще може да съхраняваме книжка, лична карта и банкови карти в дигитален портфейл В същото време, бизнесът е ключов за разработването на приложението, защото само нормативната рамка и инфраструктурата не са достатъчни за реална полза за потребителите
Революционен пробив: Създадоха ИИ технология, която може да предупреди за инфаркт или инсулт 12 години по-рано Революционен пробив: Създадоха ИИ технология, която може да предупреди за инфаркт или инсулт 12 години по-рано Пациентите ще могат да се изследват и ако са уязвими - да вземат мерки, за да променят начина си на живот Мадам Мулти си смени лицето в Тайланд Мадам Мулти си смени лицето в Тайланд Дарина Павлова прекара дълго време в Банкок – дестинация, която от години е смятана за световна столица на луксозния разкрасителен туризъм и място, достъпно само за много богати клиенти През 2026 г.: Китайци чакат Огнен кон, славяните – Вълк! През 2026 г.: Китайци чакат Огнен кон, славяните – Вълк! Ключовото събитие е преходът на Нептун в Овен в края на месеца, отбелязвайки началото на нова ера, в която мечтите се оформят, а интуицията се превръща в инструмент за действие Веско Маринов мина на диета Веско Маринов мина на диета Мъж ограби къщата на съсед, за да купи мляко за детето си Мъж ограби къщата на съсед, за да купи мляко за детето си В дома на извършителя са намерени и наркотици Дебел и стар ли е? Даниела от Ергенът показа гаджето си Дебел и стар ли е? Даниела от Ергенът показа гаджето си Красавицата е на екзотична почивка в Танзания, а компанията й не остава незабелязана Мъж почина от грип в Северна Македония Мъж почина от грип в Северна Македония Това е вторият смъртен случай от грип в Северна Македония от началото на сезона Милионна оферта от Казахстан върна Нани във футбола Милионна оферта от Казахстан върна Нани във футбола С Манчестър Юнайтед Нани спечели Шампионската лига през 2008 г. и четири титли от Висшата лига Германия изтегли набързо военните си от Гренландия Германия изтегли набързо военните си от Гренландия Според Bild, заповедта за връщане е дошла от Германия рано тази сутрин ЧСИ продава БМВ-то, убило двама при зверска катастрофа ЧСИ продава БМВ-то, убило двама при зверска катастрофа Автомобилът беше част от разследването на един от най-трагичните пътни инциденти в региона на Пловдив през последните години
Михаил Константинов Михаил Константинов Те нашите пенсионери банкомат не са виждали, вие искате да гласуват на машини Виц на деня Виц на деня - Кой е най-прекият път към сърцето на една жена?
- Отслабнала си!
Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Баба ми казваше:
"Под 12 см, нито е токче, нито е сняг, нито е мъж!"
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори