Рокада: Досегашният шеф на ТОЛ системата Иво Иванов поема Агенция „Пътна инфраструктура“
Тодор Василев е освободен
Министърът на регионалното развитие и благоустройството арх. Иван Шишков назначи Иво Иванов за председател на Управителния съвет на Агенция „Пътна инфраструктура“, съобщиха от пресцентъра на ведомството.
Иво Иванов е завършил „Международни отношения“ в Нов български университет и е специализирал в Оксфорд. Магистър инженер е по „Транспортен мениджмънт и логистика“, Висше транспортно училище „Тодор Каблешков. Работил е в екипа на Омбудсмана на Република България. След това е бил директор на дирекция „Комуникация и информация“ в АПИ. Иво Иванов беше директор на Националното тол управление.
Членове на Управителния съвет на АПИ са Теодора Василева и Николина Чапанова.
Теодора Василева е завършила „Право“ в Пловдивския университет „Паисий Хилендарски“. От завършването си до сега е управляващ съдружник в Адвокатско дружество „Йовчев, Чочеви и партньори“.
Николина Чапанова е дългогодишен служител на агенцията. Тя е юрист, завършила е „Международно право и международни отношения“ в Софийски университет „Св. Климент Охридски“. Член е на Управителния съвет на АПИ от 7 февруари 2022 г.
Досегашният председател Тодор Василев и Асен Ненчев – член на Управителния съвет на АПИ, са освободени.
Брутално домашно насилие: Българин изби зъб на приятелката си и я изхвърли на улицата
Отиде си легенда на българския баскетбол
Тежка катастрофа на пътя Варна - София, три деца в болница
Ценно признание: Родните плажове сред отличниците в ЕС
Извънредно! Огромни пламъци лумнаха до голям хипермаркет, пет пожарни са на терен
Изпитана рецепта за пържени картофи: Златни правила за перфектна хрупкавост
Снимачна площадка с питони и варан се превърна в кървава баня, рапър с доживотна присъда
Стоичков и Георги Иванов гости на Тръмп
Голям пожар в Гърция
Трансферна бомба: Салах на крачка от подпис с гранд до България
Внучката на Чарли Чаплин се влюби в България, отнесе терлици и розово масло

Пътят Каварна - Царево е буквално убийствен!
Често ми се случва да карам по него, почти всеки път съм свидетел на катастрофи.
НО за АМ Черно Море не се и говори!
То тия и Хемус спряха...
ЗАТВОР !!! За дълго!