×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Насъщният скочи от 89 на 95 цента
  • Петно от мазут на варненски плаж, Басейновата дирекция се самосезира
  • НСИ: Населението на България е намаляло с над 14 хиляди души през 2025 г.
  • КЗК настоява за спешна координация между властите за пазарите на храни и горива
  • Разбиха печатница за фалшиви пари в София, арестуваха двама
  • България е в топ 4 на страните от ЕС с най-голямо поскъпване на дизела
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Азис: Сам съм отдавна, забравих какво е да се целуваш


11 Август 2022, Четвъртък, 20:19 ч.
Автор: Флагман.БГ

Най-красивата жена според певеца е 65-годишната му майка

Устните на Азис не са усещали друг човек толкова дълго, че той вече не помни какво е чувството да се целуваш. Кралят на попфолка прави това признание в отговор на въпрос на фен, след като предизвика последователите си в инстаграм да го питат каквото им е на душа и сърце.
 

"Целувката може ли да те накара да заобичаш душата, а не тялото?", интересува се фен. "Толкова отдавна не съм се целувал, че нищо не помня", гласи лаконичният отговор на Азис, който потвърждава, че отдавна не е имал половинка, с която да разменя подобни страсти.
 

Вероятно и заради това на въпроса дали обича самотата, певецът посочва, че постоянно е сам и това никога не му е пречило. За сметка на това му пречат глупавите и простодушни хора, семплостта и простотата, които ужасно много го дразнят. Не понася и мъже с тесни дънки и скубани вежди. Ако някой иска да привлече вниманието му, трябва да покаже ум, става ясно още от отговорите на Азис. А най-красивата жена на света е неговата 65-годишна майка, като тя е единствената важна жена в живота му.

Азис не се притеснява да признае, че редовно забравя текстовете на песните си, когато е на участия. Певецът обаче отдавна си е изработил успешен начин за справяне с подобни ситуации. "Подавам микрофона на публиката и тя знае текстовете по-добре от мен самия", разкрива фолкаджията. Причината за забравянето може да е и голямото натоварване на Азис. В края на юли той показа клипче от болницата, където е на системи заради преумора. Въпреки неприятната случка попфолк кралят посочва, че лекарите трябва да го вдигнат на крака за броени часове, за да може вечерта да изпълни ангажимента си за участие в дискотека в Студентски град.
 

Няколко дни след неприятната случка певецът публикува снимки как разпуска край басейна, посочвайки, че вече е човек на възраст, цели 44 години, и има нужда от повече почивка. В същото време певецът непрекъснато пътува, подготвя и прави шоупрограми и не му остава достатъчно време за релакс. За щастие Азис вече се чувства добре и продължава да радва феновете си с медения си глас. Въпреки това, ако му се отдаде възможност за цял месец да си почива, певецът би избрал да отиде във Флорида, и то сам, за да е истински пълноценна почивката. И докато слънчевият американски щат му е фаворит, Азис споделя, че най-ужасният за него град е Лондон.
 

Кралят на попфолка не пропуска да похвали за пореден път жанра, посочвайки, че никога не би го заменил с някой друг. Доказателство за това са "милиардите гледания" на парчетата му, посочва изпълнителят. Най-новото от тях е стара песен на нов глас. Азис пуска записаното преди 11 г. парче "Мразиш" с нов аранжимент. То е посветено на жълтите журналисти, които често пишат небивалици за него.
 

Певецът хвърля бомба, като казва, че не харесва творчеството на Фреди Меркюри, а за Бионсе се изцепва, че тя е залязваща звезда, която прави отчаяни опити с последния си албум да се върне в играта. Тийнидолът Джъстин Бийбър въобще не го интересува и остава напълно незабележим за родната звезда.


В категории: Лайфстайл


9
Коментара
Иван КОЛЕВ 70-годишен с рекорд във футбола 70-годишен с рекорд във футбола 29/04/2026, Сряда 19:10 19
9
Коментара по темата
9.
Анонимен
13.08.2022 15:45:02
0
1
Стига сте писали глупости за този дърт гаден,мазен циганин.Никой не се интересува от него.
8.
Анонимен
13.08.2022 15:41:29
0
2
Стига сте писали глупости за ти Ози дърт гаде на циганин.Никой не се интересува от него.
7.
остай
12.08.2022 10:16:06
0
4
такива самотници,които си го слагат с тоз и ония.И не знаят бройката по-добре ги избягвайте,че не се знае какво може да ви лепнат.
6.
Иван
12.08.2022 08:11:04
3
5
Мазен, потен, гурлив, вонящ, дебел, нагъл , гнусен ЦИГАНИН!
5.
Да бе
12.08.2022 03:27:32
1
6
Сам мазните шопари от факултетя от гъзъ не му го вадят,
4.
:)))
11.08.2022 23:52:31
1
5
Последно се е целувал с Китаеца :)))
3.
Да бе
11.08.2022 22:39:04
0
2
Кой бяга от хубавото???
2.
bb
11.08.2022 20:54:25
3
13
Сред целия фалш и итересчийство в отношенията между хората, то по-добре да си сам. Няма нищо общо с егоизъм, нараняване на други. Точно самотния човек е бил нараняван от другите за да предпочете известно време самота, пък един ден може да срещне точния човек.
1.
1.
11.08.2022 20:37:59
12
8
Хората неслучайно са сами.Обикновено причината се крие в тях самите.Когато си зъл,егойст и нараняваш другите ,оставаш сам.Но по-добре сам отколкото да тровиш и друг.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
България може да генерира до 700 млн. евро годишно от медицински туризъм България може да генерира до 700 млн. евро годишно от медицински туризъм Липсата на целенасочена държавна политика ограничава развитието на сектора, но страната има потенциал да бъде водеща дестинация за медицински туризъм Giro d'Italia – празник за хората край морето и магнит за туристи, посрещаме силен сезон Giro d'Italia – празник за хората край морето и магнит за туристи, посрещаме силен сезон Резервациите отбелязват положителен тренд с ръст около 3% Двуметрова змия в жк "Възраждане" шокира бургазлии (СНИМКИ) Двуметрова змия в жк "Възраждане" шокира бургазлии (СНИМКИ) Моля институциите да вземат мерки, апелират живущите в района Уникален флашмоб посреща колоездачите на Giro d Italia в Бургас (СНИМКА) Уникален флашмоб посреща колоездачите на Giro d Italia в Бургас (СНИМКА) Техният танц ще бъде излъчен на живо по Eurosport, ще се гледа от 1-2 млн. човека Мина край Кюстендил превърната в подземен град с наркооранжерии Мина край Кюстендил превърната в подземен град с наркооранжерии Иззети са близо 600 000 евро и 600 боеприпаса за огнестрелно оръжие Жители на жк. "Лазур" зоват: Помогнете ни да се справим с това свърталище (ВИДЕО) Жители на жк. "Лазур" зоват: Помогнете ни да се справим с това свърталище (ВИДЕО) Бургазлии се страхуват да стигнат до домовете си, бездомници и алкохолици живеят буквално пред вратите им  Развод в ПП-ДБ: Ще има две парламентарни групи Развод в ПП-ДБ: Ще има две парламентарни групи Планира се и създаването на парламентарен съюз за Силна България в Силна Европа 70-годишен с рекорд във футбола 70-годишен с рекорд във футбола Влиза в официален мач Татяна Дончева: Замесените с Петьо Еврото, „джуджетата“ и Мартин Нотариуса ще последват Красьо Черния Татяна Дончева: Замесените с Петьо Еврото, „джуджетата“ и Мартин Нотариуса ще последват Красьо Черния Делян Пеевски с подходящи назначения овладя начина, по който се отпускат ресурси и хората му трябва да бъдат заменени, подчерта тя Прокуратурата се зае с изнасиленото куче Мая, ето какво наказание грози содомита Жельо от Банево Прокуратурата се зае с изнасиленото куче Мая, ето какво наказание грози содомита Жельо от Банево В българския НК няма предвидено наказание за блудство или насилване на домашно животно
Путин и Тръмп искат примирие за 9 май, а Захарова обвини Зеленски за ядрени провокации Путин и Тръмп искат примирие за 9 май, а Захарова обвини Зеленски за ядрени провокации Руският президент предложи прекратяване на огъня за Деня на победата Ислямска секта е разбита при акция за изнасилване, съвременно робство и принудителен брак Ислямска секта е разбита при акция за изнасилване, съвременно робство и принудителен брак Стотици полицаи нахлуха в строго охраняван бивш дом за сираци в Чешир Конституционен съдия поиска БНТ да смени декора си, бил му много украински Конституционен съдия поиска БНТ да смени декора си, бил му много украински Тук също телевизионните сезони са различни, всичко е възможно. На нас ни харесва, каза му водещата от БНТ Руснаците се презапасяват с презервативи заради покачване на цената Руснаците се презапасяват с презервативи заради покачване на цената Според предварителни доклади цените могат да се повишат с приблизително 30% поради геополитическото напрежение около Иран. Продават кулата на Галилей във Флоренция за 12,5 милиона евро Продават кулата на Галилей във Флоренция за 12,5 милиона евро Историческата резиденция в сърцето на Флоренция е свързана с Галилео Галилей и неговите астрономически наблюдения. Ген. Решетников: Български власти и олигарси откраднаха 700 млн. долара от Южен поток Ген. Решетников: Български власти и олигарси откраднаха 700 млн. долара от Южен поток Въпреки настойчивите въпроси кои са тези олигарси, ген. Решетников каза, че не знае и отказа да спомене каквото и да е име Сенатът блокира резолюция за ограничаване на военни действия на Тръмп в Куба Сенатът блокира резолюция за ограничаване на военни действия на Тръмп в Куба Членувете на Републиканската партия отхвърлиха опитите на Демократите да ограничат правомощията на президента Тръмп за военни действия срещу Куба България е в топ 4 на страните от ЕС с най-голямо поскъпване на дизела България е в топ 4 на страните от ЕС с най-голямо поскъпване на дизела Пред нас са само държави като Естония, Люксембург и Белгия Ислямисти на коне тормозят жените във Великобритания, искат ги с покрити лица Ислямисти на коне тормозят жените във Великобритания, искат ги с покрити лица Патрулите казват, че са морални пазители на законите на исляма, всички те са мигранти Целувки в Белия дом: Чарлз III и Камила посрещнати с топовни салюти и военни почести Целувки в Белия дом: Чарлз III и Камила посрещнати с топовни салюти и военни почести Тръмп разкри, че майка му била влюбена в краля
Антон КУТЕВ, съветник на президента Антон КУТЕВ, съветник на президента Правителството не е готово.Тепърва ще гърмят бомби в парламента. Идват трудни времена Виц на деня Виц на деня Мъж в магазин за дрехи пита продавача:
- Жена ми е много капризна! Ще можем ли да сменим тази рокля, ако не и хареса?
- Разбира се.
- Колко пъти?
Виц на деня Виц на деня На опашката в супермаркета мъж казва на този пред него:
- Тази жена Ви пререди. Защо не и кажете нещо?
- Не виждате ли, че е взела вино, шоколад и... превръзки. Да не съм луд да се разправям с нея?!
- Ааа, тогава няма да ходя!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Обява:
"Наемаме само женени мъже, защото те са свикнали да приемат заповеди!"
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори