Юношите на "Черноморец" стартира с победа в Елитната група Ю17
Юношите на "Черноморец" стартира с победа в Елитната група Ю17
Отборът на "Черноморец" стартира с победа участието си в Елитната юношеска група до 17 години. Възпитаниците на старши треньора Георги Терзиев победиха с 1:0 "Етър" Велико Търново. Двубоят се игра на централния терен на стадион "Черноморец". Първото полувреме беше равностойно, с атаки към двете врати, но защитниците и вратарите не допуснаха по-сериозни ситуации пред вратите си. Така се стигна до 30 мин, когато Митко Иванов се освободи технично от защитник на "Етър", напредна отдясно и с остър удар по земя прати топката в далечния ъгъл на вратаря за 1:0. През второто полувреме играта също беше равностойна до 70 мин, когато на терена се появиха доскоро контузените Ерик Михалев и Ивайло Стаматов. Двамата развинтиха защитата на "Етър", но липсата на достатъчно тренировки си каза думата и изтърваха на три пъти сами срещу вратаря да направят резултата по-изразителен. 1:0 краен резултат и първи 3 точки за "Черноморец" в Елитната група Ю17. Състава на "Черноморец" : Обретенов, Сюлейман, Керанков, Димов, Кръстев, Дюлгеров, Стоянов, Пейчев, Адем, Иванов, Василев /Михалев, Стаматов, Манев/
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева

Браво момчета! Машини!
Успех и много здраве!