Борис Джонсън е на меден месец в Словения
В края на юли Джонсън и половинката му Кари отпразнуваха сватбата си с роднини и приятели
Британският премиер в оставка Борис Джонсън е на кратко частно посещение в Словения, съобщи кабинетът на словенския премиер Роберт Голоб, потвърждавайки за словенската агенция СТА информации в британските медии.
От кабинета на Голоб уточниха, че не е планирана среща между премиерите. Докато Даунинг стрийт отказа да разкрие къде е на почивка Джонсън тази седмица, британските медии съобщиха, че той е в Словения със съпругата си Кари за меден месец.
Британският „Индипендънт“ пише, че Борис и Кари Джонсън са избрали словенския петзвездния бутиков хотел "Вила Планинка", който обещава на гостите си, че ще „забавят темпото, хармонизирайки ритъма с вашия вътрешен баланс“.
В края на юли Джонсън и половинката му Кари отпразнуваха сватбата си с роднини и приятели на парти в имот на милиардера и спонсор на британската Консервативна партия лорд Банфорд. Тържеството се състоя в голяма бяла шатра в пределите на имението Дейлъсфорд хауз, датиращо от 18-и век.
Медведев: Зеленски иска да провали мирното споразумението, ще му се наложи да се скрие
Изплащането на първите пенсии в евро ще започне от 7 януари
Носете пари в брой в новогодишната нощ
Цената на картофите скочи с 52%
Дежурен детски кабинет ще работи в УМБАЛ Бургас през всички празнични дни
Разтърсващи подробности за катастрофата с Антъни Джошуа
На Йордановден в Бургас 15 градуса, а ето как да се включите в ритуала по спасяването на Светия кръст
19-годишен бургазлия сгафи пред закона
Тридневна почивка в Българи се превърнала в кошмар за британски турист
34-годишен българин "счупи глупомера" зад волана
Гърция тръгва на „лов за съкровище“ под морето
Как изглеждаше дезинформацията през 2025 г.
