Защо Дичо влезе в болница
COVID имаше и хубави страни, благодарение на него се върнах при семейството си, казва музикантът
Възпален нерв става причина Дичо от Д-2 да постъпи в болница в края на миналия месец. Музикантът стресна почитателите си, след като публикува видео от лечебно заведение. Тогава Дичо не не уточни какво точно му има. Каза само, че отлага планирано свое участие.
"Имах силна болка в краката. Трудно се движех - каза вчера пред "България Днес" Дичо. - Направиха ми скенер. Оказа, че имам възпален нерв. Вече съм добре. На линия съм за предстоящите изяви", успокои феновете си изпълнителят.
В момента той е много ангажиран, но си спомня моментите, когато е стоял без работа заради пандемията. Въпреки всичко Дичо намира и положителните страни на затварянето
"Благодарение на COVID-19 аз, а и мои колеги отгледахме децата си" - откровен е музикантът. Бившият вокал на хитовата група "Д2" стана баща за втори път в разгара на пандемията - лятото на 2020 година. Дичо и половинката му Карина имат още едно дете - Ариел. Първородната щерка на музиканта вече е на седем години.
"Принудителната пауза ме върна при семейството ми. Видях как децата ми растат. Обърнах внимание на близките си", казва Дичо.
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
