Защо Дичо влезе в болница
COVID имаше и хубави страни, благодарение на него се върнах при семейството си, казва музикантът
Възпален нерв става причина Дичо от Д-2 да постъпи в болница в края на миналия месец. Музикантът стресна почитателите си, след като публикува видео от лечебно заведение. Тогава Дичо не не уточни какво точно му има. Каза само, че отлага планирано свое участие.
"Имах силна болка в краката. Трудно се движех - каза вчера пред "България Днес" Дичо. - Направиха ми скенер. Оказа, че имам възпален нерв. Вече съм добре. На линия съм за предстоящите изяви", успокои феновете си изпълнителят.
В момента той е много ангажиран, но си спомня моментите, когато е стоял без работа заради пандемията. Въпреки всичко Дичо намира и положителните страни на затварянето
"Благодарение на COVID-19 аз, а и мои колеги отгледахме децата си" - откровен е музикантът. Бившият вокал на хитовата група "Д2" стана баща за втори път в разгара на пандемията - лятото на 2020 година. Дичо и половинката му Карина имат още едно дете - Ариел. Първородната щерка на музиканта вече е на седем години.
"Принудителната пауза ме върна при семейството ми. Видях как децата ми растат. Обърнах внимание на близките си", казва Дичо.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
