Защо Дичо влезе в болница
COVID имаше и хубави страни, благодарение на него се върнах при семейството си, казва музикантът
Възпален нерв става причина Дичо от Д-2 да постъпи в болница в края на миналия месец. Музикантът стресна почитателите си, след като публикува видео от лечебно заведение. Тогава Дичо не не уточни какво точно му има. Каза само, че отлага планирано свое участие.
"Имах силна болка в краката. Трудно се движех - каза вчера пред "България Днес" Дичо. - Направиха ми скенер. Оказа, че имам възпален нерв. Вече съм добре. На линия съм за предстоящите изяви", успокои феновете си изпълнителят.
В момента той е много ангажиран, но си спомня моментите, когато е стоял без работа заради пандемията. Въпреки всичко Дичо намира и положителните страни на затварянето
"Благодарение на COVID-19 аз, а и мои колеги отгледахме децата си" - откровен е музикантът. Бившият вокал на хитовата група "Д2" стана баща за втори път в разгара на пандемията - лятото на 2020 година. Дичо и половинката му Карина имат още едно дете - Ариел. Първородната щерка на музиканта вече е на седем години.
"Принудителната пауза ме върна при семейството ми. Видях как децата ми растат. Обърнах внимание на близките си", казва Дичо.
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
