Защо Дичо влезе в болница
COVID имаше и хубави страни, благодарение на него се върнах при семейството си, казва музикантът
Възпален нерв става причина Дичо от Д-2 да постъпи в болница в края на миналия месец. Музикантът стресна почитателите си, след като публикува видео от лечебно заведение. Тогава Дичо не не уточни какво точно му има. Каза само, че отлага планирано свое участие.
"Имах силна болка в краката. Трудно се движех - каза вчера пред "България Днес" Дичо. - Направиха ми скенер. Оказа, че имам възпален нерв. Вече съм добре. На линия съм за предстоящите изяви", успокои феновете си изпълнителят.
В момента той е много ангажиран, но си спомня моментите, когато е стоял без работа заради пандемията. Въпреки всичко Дичо намира и положителните страни на затварянето
"Благодарение на COVID-19 аз, а и мои колеги отгледахме децата си" - откровен е музикантът. Бившият вокал на хитовата група "Д2" стана баща за втори път в разгара на пандемията - лятото на 2020 година. Дичо и половинката му Карина имат още едно дете - Ариел. Първородната щерка на музиканта вече е на седем години.
"Принудителната пауза ме върна при семейството ми. Видях как децата ми растат. Обърнах внимание на близките си", казва Дичо.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“
