Защо Дичо влезе в болница
COVID имаше и хубави страни, благодарение на него се върнах при семейството си, казва музикантът
Възпален нерв става причина Дичо от Д-2 да постъпи в болница в края на миналия месец. Музикантът стресна почитателите си, след като публикува видео от лечебно заведение. Тогава Дичо не не уточни какво точно му има. Каза само, че отлага планирано свое участие.
"Имах силна болка в краката. Трудно се движех - каза вчера пред "България Днес" Дичо. - Направиха ми скенер. Оказа, че имам възпален нерв. Вече съм добре. На линия съм за предстоящите изяви", успокои феновете си изпълнителят.
В момента той е много ангажиран, но си спомня моментите, когато е стоял без работа заради пандемията. Въпреки всичко Дичо намира и положителните страни на затварянето
"Благодарение на COVID-19 аз, а и мои колеги отгледахме децата си" - откровен е музикантът. Бившият вокал на хитовата група "Д2" стана баща за втори път в разгара на пандемията - лятото на 2020 година. Дичо и половинката му Карина имат още едно дете - Ариел. Първородната щерка на музиканта вече е на седем години.
"Принудителната пауза ме върна при семейството ми. Видях как децата ми растат. Обърнах внимание на близките си", казва Дичо.
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
