Кампанията на Yettel „Смело напред“ се пренася на морето
Горещи спортни събития на 6 и 7 август ни вдъхновяват да се движим повече
Този уикенд гостите и жителите на Варна и Приморско ще бъдат предизвикани да се движат повече и да направят първите крачки към по-здравословен и активен начин на живот. На 6 август на Централния плаж на морската ни столица и на 7 август на плаж Перла до Приморско от 11.00 до 17.00 ч. всички могат да се включат в разнообразни спортни занимания, да получат страхотни награди и да изпробват как технологиите помагат за постигането на спортните цели и баланса в живота. Летните събития се организират в рамките на кампанията на Yettel „Смело напред“, която мотивира хората да се движат повече.
Популярният фитнес инструктор Сами Хосни ще подгрява публиката с групови тренировки. Във Варна специални гости ще бъдат рапърът Боро Първи и златната олимпийска медалистка по художествена гимнастика Симона Дянкова, които ще вдъхновят присъстващите с личния си пример да спортуват активно. В Приморско Мария Андреева, известна със своите влогове за пътешествия и здравословен начин на живот, ще сподели с присъстващите за ползата и удовлетворението, които носят спортът и движението.
По време на събитията хората ще могат да се включат в серия от спортни активности с тежести, ластици и гири, и ще следят своите показатели със смарт часовници. Правилната техника на упражненията, както и ценни съвети за физическа активност и ползите от това да изберем подходящите технологии, докато се движим, ще споделят и професионални треньори. Желаещите да се включат ще избират между тренировки с продължителност 3, 5 или 7 минути и при успешното им завършване, ще получават разнообразни награди: спортни аксесоари, бутилки за вода, постелки за спорт, раници и др.

Всички, приели спортните предизвикателства, ще участват в допълнителна томбола за големите награди - смарт часовници Apple Watch и Samsung Galaxy Watch, безжични слушалки HAMA Earphones и везна за телесно тегло с множество функции Scale Huawei (TBC). Независимо дали са спортували или не, по време на събитието всички посетители ще могат да разгледат и изпробват смарт часовниците, които предлага телекомът, и да открият най-подходящия за тях.
Повече информация можете да откриете във Facebook страниците на събитията за Варна и Приморско.
489 машини обработват републиканските пътища, трасетата се третират против заледяване
Плащаме 9 милиона евро за борба с тютюнопушенето и алкохолизма
Ако намерите бяло перо, не го подминавайте, носи важни послания
С тази класическа рецепта за свинска кавърма по селски впечатлявам всички гости
Жената убита от имиграционни служби в Минеаполис е майка на 3 деца и поетеса
Нови ваксини стават задължителни: Ето всичко, което трябва да знаем!
Задържаха поляк със 740 кг дрога на ГКПП Капитан Андреево
През тези 4 месеца се раждат хора с мощно влияние върху другите
Романтична мечта или не, и как да си купиш къща за 1 евро в Италия?
"К*Р за еврото" - БНБ конфискува надрасканите банкноти, но не ви обезщетяват
Ирак поема контрола над едно от най-големите петролни находища на "Лукойл"
Перуански шамани предрекоха падането на Мадуро, второто им предсказание - Тръмп ще се разболее
