Става страшно! Емили с тротинетката си купува мотор
Това е поредната изцепка на бившето момче, което вече летя с тротинетката си по Околовръстното шосе и магистрала „Хемус“
Тези дни Емили Йорданова отново се озова в окото на бурята, след като фуча с над 100 км/ч по магистрала „Тракия“. Това е поредната изцепка на бившето момче, което вече летя с тротинетката си по Околовръстното шосе и магистрала „Хемус“. Любимата на културиста от „Фермата“ Тихомир-Мелиса вече не се оправда само с каската и спазването на правилата.
Тя изтъкна, че в техническите параметри на общия им с Тихомир скутер било записано, че вдига над 120 км/ч, затова няма логика тя да го кара с 20. Блондито от Плевен се държа нагло и с представител на КАТ, след като от институцията се самосезираха и я привикаха да дава обяснения.
„Има много по-опасни хора от мен на пътя. Как да карам с 25 км/ч, да се пребия ли искат?“, разгневи се Емили. Тя все пак нямаше избор и плати глобата си от 200 лева, която й беше наложена от Пътна полиция.
На излизане се закани, че щом я репресират, ще тръгне пеш по магистралите или ще си купи мотор, пише България Днес. Тихомир също я подстрекава. Той застава изцяло зад пътните безумия на своето любимо „камикадзе“.
След края на големия спортен форум efbet стартира „Лято без депозит“
Рожден ден с доза сексапил! Тита разпали страстите на плажа в Черноморец (СНИМКИ/ВИДЕО)
Двама мъртво пияни зад волана в Бургаска област
20/07/2026, Понеделник 09:49
1
На 20 юли честваме едни от най-големите празници в България
Край на лечението в социалните мрежи: Влезе в сила строгата Наредба Н-5
Никой не може да спре Испания, само концерт може да я забави
Дневен хороскоп за 20 юли 2026: Стрелецът да се пази от измами и да избягва рискови ситуации
Хиляди бургазлии се събраха на Пантеона в Морската градина
11 дни ол инклузив и бягство без плащане: Арестуваха семейство-тарикати на летището в Гран Канария
На косъм от удар край Арбанаси: Шофьор засече кола при забранено изпреварване
Небето изсипа ледени късове колкото яйца над Плетена
Иран изнесе петрол за 6 млрд. долара в краткия прозорец без санкции

Хотрата, каквото и да се опитат да напишат, вие сте винаги на първа линия да ги оплюете! Осъзнайте се малко!
флегмани, 'що не ФанИте мотиките и на къра! тцтцтцтцт