×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Въздушна тревога в Румъния заради поредна атака с дронове на границата с Украйна
  • Гърция ще освободи два милиона барела горива от стратегическите си резерви
  • Цената на златото нарасна на фона на примирието между САЩ и Иран
  • БАБХ иззе над 600 тона храни без документи в Свиленград
  • Експлозии отекнаха в Бахрейн часове след обявеното спиране на огъня между САЩ и Иран
  • Продължават акциите срещу купуването на гласове в страната
  • Служебният кабинет приема мерки в помощ на транспортния бранш
  • От 12:00 ч. на 8 април ще бъде възстановено движението в платното за Бургас на АМ "Тракия" в района на Камено
  • Велика сряда е, Юда предава Христос
  • Жълт код за силен вятър в цялата страна днес
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Трагедия в Русокастро! Мъж падна от триколка и загина на място


Трагедия в Русокастро! Мъж падна от триколка и загина на място
Починалият си ударил главата, тялото му е откарано за аутопсия
05 Август 2022, Петък, 09:03 ч.
Автор: Флагман.бг

Инцидентът е станал вчера малко преди полунощ

51-годишен мъж е загинал при нелеп инцидент в каменското село Русокастро.

Около 23.45 часа вчера по ул. „Цвятко Радойнов” в с. Русокастро в посока с. Трояново, поради движение с несъобразена с релефа на пътното платно скорост и залитане и падане на пътното платно, самостоятелно катастрофирала електрическа триколка, без номер на рама.

51-годишният мъж, който я карал, починал на място вероятно вследствие на това, че при падане на земята си ударил главата. Тялото е откарано в отделение „Съдебна медицина” при УМБАЛ - Бургас за аутопсия. Работата по случая продължава.


В категории: Камено


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
12
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Великденски козунак с локум и стафиди Великденски козунак с локум и стафиди 08/04/2026, Сряда 19:00 0
Тервел ИЛИЕВ Коя е вашата тайна сила според зодията Коя е вашата тайна сила според зодията 08/04/2026, Сряда 18:40 0
12
Коментара по темата
12.
06.08.2022 00:45:25
2
3
Моля всички да се въздържат от злобни и гадни коментари…
Говорите за нечий син, баща и дядо. Проявете малко съчувствие, бъдете хора, защото на всеки може да го сполети тагава трагедия. Само ние, семейството му знаем какво ни е.
11.
Кочко
05.08.2022 20:23:57
1
1
Интересно ми е с колко км е карал тази електрическа триколка
Сигурно 120
10.
Jana
05.08.2022 18:30:42
2
0
Вие там ли бяхте че да осъждате хората
9.
Мърдокde
05.08.2022 17:20:40
0
5
Днес минах праз Слънчака, ами то пълно с Ел. Тритонетки по асфалта. Там е мода да карат по осевата линия. Само като трябва да премине на отсрещния тротоар се качва на бордюра и минава по пеш. пътека с пълна скорост. ПолуИдиоти Сър.
8.
?!
05.08.2022 14:02:08
0
6
Ама защо без каска? Нали с тези превозни средства си участник в движението? А да не говорим за междуселски път! Всички електрични тротинетки и колелета се засилват рязко. ..В България няма добри условия за каране на такива. Затова всеки да преценя според пътя и ситуацията. И наистина в Германия трафик голям, всякакви превозни средства, но и децата с колелетата носят каски...Много има да се прави по този въпрос в България и от всички!
7.
Дочо
05.08.2022 13:13:58
3
9
Има едни закони - на физиката, сигурно не ги е научил...
6.
Хор ел
05.08.2022 13:00:46
4
17
Има и един идиот който всеки ден с триколка се движи от Новоселци посока Бургас, без каска и т.н. Всеки божи ден може да вкара някой в затвора. Да се самосезират КАТ Бс. И дано е навреме.
5.
Ало Вараца?
05.08.2022 11:47:52
2
8
няма управия, всичко е голямата работа, дали е бил и пилнал в тая комбинация, май за това е триколката, а не с колата.
4.
Пак се нарича
05.08.2022 11:41:05
4
16
"инцидент" и "трагедия", а е просто дарвинизъм в действие... Как може въобще 51-годишен човек да се качи на подобно нещо?! А да го караш по тъмно, по дупки, с висока скорост и без каска е просто дефиницията на безумие! За щастие, поне няма невинни жертви.
3.
абе
05.08.2022 10:51:31
0
15
Дупки има. В тъмното нищо не се вижда и с 10км да караш пак падаш. На велоалеята на ул. ДИМитър Димов срещу Life Hоspital има огромна шахта точно на велоалеята отворена и в 9ч вечерта като се прибирах едва я видях и набих спирачки. Щях да се прекатуря по глава със забита предна гума в дупката макар да имаше листа и клони... електрическите карат по бързо и без каска и нищо чудно при падане да си удариш главата и край
2.
Лошо
05.08.2022 10:17:38
2
28
Затова тези тротинетки и триколки се карат с каска, налакътници и наколенки и по закон с не повече от 25 км/ч. Съмнява ме да е спазил дори едно от тези правила. Жалко, че е загинал.
1.
Лошо
05.08.2022 09:48:59
0
32
То в Бг няма път без релеф!
Бог да го прости човека!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Финансовият министър праща проверки по бензиностанциите, очаква цените да паднат Финансовият министър праща проверки по бензиностанциите, очаква цените да паднат След 125 млн. евро мерки заради кризата с горивата държавата засилва контрола на колонките Кой копае, кой плаща и кой носи отговорност - интерактивна карта вади пътния сектор на светло Кой копае, кой плаща и кой носи отговорност - интерактивна карта вади пътния сектор на светло Чрез roads.mrrb.bg всеки вижда активни, предстоящи и приключили ремонти, фирми изпълнители и похарчени средства Затвориха Прохода на Републиката след брутална катастрофа, мъж е загинал Затвориха Прохода на Републиката след брутална катастрофа, мъж е загинал Има челен сблъсък между два леки автомобила Регионален туристически форум за бъдещето на Южното Черноморие организира „Прогресивна България“ в Бургас Регионален туристически форум за бъдещето на Южното Черноморие организира „Прогресивна България“ в Бургас Събитието ще се състои на 9 април, четвъртък, от 10:00 часа в зала „Петя Дубарова“ на Културен център „Морско казино“ Войната май свърши, но скоро няма да има поевтиняване на горивата Войната май свърши, но скоро няма да има поевтиняване на горивата Най-рано след два месеца ще има коригиране на цената, но тя няма да е до нивата, познати ти до 28 февруари, обявиха експерти Луда надпревара за великденски промоции в хипермаркетите в Бургас (СНИМКИ) Луда надпревара за великденски промоции в хипермаркетите в Бургас (СНИМКИ) В последните дни преди Възкресение Христово веригите цакат конкурентите с промоции за основните продукти за празничната трапеза 8 април – Международният ден на ромите: памет, идентичност и бъдеще 8 април – Международният ден на ромите: памет, идентичност и бъдеще Международният ден на ромите се чества от 1971 година, когато в Лондон се провежда Първият световен ромски конгрес Изписали Янка Рупкина от болница, за да издъхне в дома си Изписали Янка Рупкина от болница, за да издъхне в дома си Тя бе приета на 13 март в столична болница в тежко състояние, впоследствие изпадна в кома, а в края на миналата седмица изненадващо стана ясно, че е изписана да се прибире МВР стяга примката за Великден: Цивилни коли ще дебнат за джигити на магистралите МВР стяга примката за Великден: Цивилни коли ще дебнат за джигити на магистралите Въвеждат извънредна организация, с която да ограничат риска от тежки инциденти и задръствания tbi bank улеснява великденското пазаруване с отстъпки и до 10% кешбек tbi bank улеснява великденското пазаруване с отстъпки и до 10% кешбек eBag, Samsung, Shein, Sport Depot и още много търговци с ексклузивни оферти в шопинг секцията в мобилното приложение на tbi bank
Иран пак затвори Ормузкия проток след ударите на Израел в Ливан, примирието увисна Иран пак затвори Ормузкия проток след ударите на Израел в Ливан, примирието увисна Техеран го блокира след агресията срещу Бейрут, а спорът дали близкоизточната държава е част от примирието заплашва да взриви крехката договореност Войната в Близкия изток се ожесточава, 254 убити при атака на Израел в Ливан Войната в Близкия изток се ожесточава, 254 убити при атака на Израел в Ливан Саудитска Арабия, ОАЕ, Кувейт и Бахрейн съобщиха за ракетни атаки и атаки с дронове от Иран въпреки обявеното примирие Световноизвестният фрийстайлър и феномен в социалните мрежи Били Уингроув идва в Бургас за "Мача на Надеждата" Световноизвестният фрийстайлър и феномен в социалните мрежи Били Уингроув идва в Бургас за "Мача на Надеждата" Били Уингроув не е просто футболист, той е артист с топка в краката Доналд Тръмп: Ще изкопаем целият дълбоко заровен ядрен прах в Иран Доналд Тръмп: Ще изкопаем целият дълбоко заровен ядрен прах в Иран От Техеран пък обявиха, че безопасното преминаване пред Ормузкия проток ще е възможно в рамките на две седмици в координация с иранските въоръжените сили Русия прати в затвора противници на войната Русия прати в затвора противници на войната Шестима руски антивоенни активисти от продемократичното младежко движение „Весна“ получиха присъди между 6 и 12 години затвор Експлозии отекнаха в Бахрейн часове след обявеното спиране на огъня между САЩ и Иран Експлозии отекнаха в Бахрейн часове след обявеното спиране на огъня между САЩ и Иран Спешните служби потушиха пожар в съоръжение, избухнал вследствие на иранска агресия Нова мода: Хора си инжектират мазнина от трупове, за да не ходят на фитнес Нова мода: Хора си инжектират мазнина от трупове, за да не ходят на фитнес Процедурата е минимално инвазивна и доста безопасна Златото пак полудя - рязък скок след срив на петрола и долара Златото пак полудя - рязък скок след срив на петрола и долара Цената скочи над 4800 долара за тройунция заради примирието между САЩ и Иран Тръмп обяви, че е постигнато споразумение с Иран за двуседмично примирие Тръмп обяви, че е постигнато споразумение с Иран за двуседмично примирие Външният министър в Техеран Абас Арагчи обеща Ормузкият проток да бъде отворен през това време Иран удря с ракети държавите от Персийския залив, докато Пакистан моли Тръмп за отсрочка Иран удря с ракети държавите от Персийския залив, докато Пакистан моли Тръмп за отсрочка Агенция „Фарс“ съобщава за експлозии в ОАЕ, Катар, Кувейт и Бахрейн
Доналд Тръмп към Иран: Доналд Тръмп към Иран: Ще ви върна в каменната ера! Виц на деня Виц на деня Преди избори кандидат-депутати си говорят:
- Ти купуваш ли гласове?
- Не, аз съм честен, само на голи обещания ще разчитам.
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, хайде да забравим всичко лошо до сега!
- Добре! Госпожо, вие коя сте?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Лека жена, пиян поп и мъжко магаре се забелязват отдалече.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори