Забраниха на Вулева да стои на слънце
Лекари са препоръчали на бившата жълта водеща максимално да стои на сянка, защото има кожа, склонна към избиване на петна и бенки
Албена Вулева не може да се пече под жаркото слънце, а трябва да се крие от него. Лекари са препоръчали на бившата жълта водеща максимално да стои на сянка, защото има кожа, склонна към избиване на петна и бенки, което може да създаде сериозни рискове за здравето й.
Деколтето на бившата водеща на „Сигнално жълто” вече е покрито с множество от тях, което е причина тя все пак да послуша експертите. На плажа Вулева е на сянка, под чадър или с шапка и се маже усърдно със защитен крем с висок фактор. Бившата тв водеща в момента се е отдала на плажен релакс в Кипър, но не пропуска да „захапе” недоброжелателите си с изказвания, които класифицират обикновените плажове като „компот от хора”. Албена се жали и че дискотеките затваряли твърде рано.
САЩ отвориха таен коридор през Ормуз: До 20 танкера минават нощем, но петролът пак лети нагоре
КЗК установи картел при обществени поръчки за строителна техника
Български тираджия арестуван в Италия с кокаин и марихуана за над 3 млн. евро
Генерал от ФСБ е намерен мъртъв в Москва, руските медии съобщават за самоубийство
София се напълни с мигранти, дрога, отпадък и селяндури, а общината преследва детските рождени дни в парка
ЦСКА набеляза 196-сантиметров национал на Мозамбик за центъра на отбраната
Тежка катастрофа затвори Подбалканския път край Павел баня, медицински хеликоптер кацна за ранените
Министрите на туризма и регионалното развитие започнаха съвместна работа по реформата, свързана с курортната инфраструктура
Представиха проектобюджета на Несебър
Водеща от бТВ слезе от ефир, защото е бременна. Всички питат кой е бащата
Офертите заваляха: Хотелиерите очакват септември да изпревари август по морето
