×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бурното море взе две жертви на неохраняем плаж в Ахтопол


Бурното море взе две жертви на неохраняем плаж в Ахтопол
Трагедията е станала вчера следобед
04 Август 2022, Четвъртък, 09:40 ч.
Автор: Флагман.бг

Течението повлякло 24-годишен мъж, втори летовник опитал да го спаси, но също бил завлечен от вълнението

Двама млади мъже се удавиха за ден в морето на Ахтопол. Вчера около 13.25 ч. в Районно управление - Царево е получено съобщение за инцидент в северната част на плаж "Ахтопол" / неохраняема зона/, при който в морето започнал да се дави млад мъж. На помощ във водата влязъл втори летовник, който също бил повлечен от морското течение.

След около 20 минути едното тяло – на 24-годишен мъж от Костинброд излязло на брега, като смъртта е установена от пристигнал на място екип на Спешна медицинска помощ - Царево. Няколко часа по-късно е открито и тялото на втория мъж, който е на 32-годишен мъж от Долни Дъбник. Двете тела са откарани за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" към УМБАЛ – Бургас. Работата по случая продължава.

 


В категории: Царево


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
10
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Радев бистри футбола с делегация на Барса Радев бистри футбола с делегация на Барса 13/07/2026, Понеделник 19:00 4
Тервел ИЛИЕВ След скандал в мрежата: Глобиха Александър Кадиев След скандал в мрежата: Глобиха Александър Кадиев 13/07/2026, Понеделник 18:53 8
10
Коментара по темата
10.
Мърдок
04.08.2022 20:35:50
0
1
Ами така е, аз като отида на зимен курорт на Ски се съобразявам с правилата на охраната. Ама тук селяците от планините се давят, защото си мислят, че морето е до колени.
9.
Ало Вараца?
04.08.2022 15:43:00
1
3
Крайно време е да има глоби и с тия пари да се плаща повече на спасителите. Така хем качество ще се търси на тяхната работа, хем Ганьо ще има едно на ум ,че ще му обръснат джоба.
8.
Лоша статистика
04.08.2022 12:01:56
1
24
Над 90 % от удавените всяко лято не са живущи около морето.Хората от морето имат респект от него и знаят кога може и кога не да се влиза в него.Всяка година е едно и също.Повечето хора ,които се дават или могат да плуват само в басейн или са плавали в някое местно поточе където ако има течение те бута към брега.А тук морето те дърпа и ако не знаеш как трудно е да излезеш .за това стойте на плитките особено на такива плажове където няма кой да помогне
7.
Даааа
04.08.2022 11:42:40
1
19
Мир на душите им, но нека всички, които идват на Море, да не мислят, че това е селската бара!
6.
SARS
04.08.2022 11:11:17
1
19
Хубаво нещо е слънцето и морето ,но разликите с басейна са огромни!Светла им памет на жертвите!А другите ,останали живи могат само да си вземат поука от това!Оставете далеч дебилните разсъждения от сорта на "Това няма да се случи точно на мен"
5.
777
04.08.2022 11:05:20
1
7
Жертвите на този плаж са не две, а 3.Предния ден на същото място пак се удави човек.
4.
flfl
04.08.2022 11:04:10
2
16
1.Морето си беше спокойно. 2. Снимката не е от там. 3. А твърдението, че "тялото излязло на брега" ще оставя без коментар.
3.
ето
04.08.2022 10:55:09
16
6
За тва не се помага на човек, освен ако не ти е роднина. Загиваш и ти. Ся ако този 2рия бе извадил камера и почне снима давещия се, ще има малоумници да го плюят що не помогнал..
2.
Ееее да, обаче
04.08.2022 10:35:16
4
29
И най-добрите плувци се давят. За това с морето шега не бива!
1.
Ало Вараца?
04.08.2022 10:01:30
5
20
Правила пак няма в тая държава. Всичко живо се мисли за Майкъл Фелпс и си мисли, че Искаро му е до колене.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Президентският вот през октомври: Първият голям тест за стабилността на управляващите Президентският вот през октомври: Първият голям тест за стабилността на управляващите Престоят във властта топи подкрепата на „Прогресивна България“, коментира политолог Димитър Николов: Емоцията е неописуема, Бургас отива на финал за Евровизия! Бангаранга Димитър Николов: Емоцията е неописуема, Бургас отива на финал за Евровизия! Бангаранга Той е сигурен, че морският град може да представи България на световно ниво Разследване на Флагман: Как една фалшива жалба ще освети нелегална мрежа за доноси и клевети, от която пропищя Бургас Разследване на Флагман: Как една фалшива жалба ще освети нелегална мрежа за доноси и клевети, от която пропищя Бургас Флагман е амбициран да я разплете докрай и да отговори на най-важния въпрос - кой е създател на този обществен тумор и стои в сянката му Ще стане ли Айтос част от Сантяго де Компостела заради чудотворния извор край Пещерско Ще стане ли Айтос част от Сантяго де Компостела заради чудотворния извор край Пещерско Макар до Аязмото да не са открити свети мощи, вярващи от цялата страна се събират в навечерието на Илинден, защото са убедени, че водата е лековита НАП удари хитовите заведения по Южното Черноморие: Ноар и Калипсо под заплаха от запечатване НАП удари хитовите заведения по Южното Черноморие: Ноар и Калипсо под заплаха от запечатване Сред нарушителите са още бийч бар Елвира в Равда и Каса Реал в Свети Влас Мантинелите по АМ „Тракия“ са декоративни, вместо да спасяват човешки животи, те убиват Мантинелите по АМ „Тракия“ са декоративни, вместо да спасяват човешки животи, те убиват Клиентът ми е професионален шофьор с 35 г. опит, карал е на автопилот с 85 км/ч., предната гума се е взривила при 50 градуса температура на пътя, има неоспорими следи от джантата по асфалта АЕЦ „Козлодуй“ затъва в дългове, проф. Касчиев алармира за раздути обществени поръчки АЕЦ „Козлодуй“ затъва в дългове, проф. Касчиев алармира за раздути обществени поръчки Той намекна, че е бил махнат от борда на директорите заради една от тях, като уточни, че за не е заинтересуван крупен бизнесмен Лудост на АМ Тракия: Дете с крака през прозореца при 130 км/ч Лудост на АМ Тракия: Дете с крака през прозореца при 130 км/ч Белград връща Стоян Мавродиев на 14 юли, чака го арестът на НСлС Белград връща Стоян Мавродиев на 14 юли, чака го арестът на НСлС Бившият шеф на ББР ще получи лично обвинението по разследването за кредита от близо 150 млн. лева Бургас изхвърли Варна и Пловдив, остава дуелът със София за Евровизия Бургас изхвърли Варна и Пловдив, остава дуелът със София за Евровизия Оценката е обхванала техническите характеристики на предложените зали, инфраструктурата около тях, изискванията на Европейския съюз за радио и телевизия и производствените стандарти на „Евровизия“
Хаос в Ормузкия проток: И Тръмп ще събира такси от корабите, а Иран удари US бази в 4 държави Хаос в Ормузкия проток: И Тръмп ще събира такси от корабите, а Иран удари US бази в 4 държави Цените на петрола скочиха рязко след мащабни американски бомбардировки и ответните атаки Огнен ад в Банкок: 28 загинаха в бар, десетки са в болница Огнен ад в Банкок: 28 загинаха в бар, десетки са в болница Пламъците тръгнали край сцената, а блокирани и неясно обозначени изходи превърнали евакуацията в капан Секс скандал съсипа живота на елитен съдия, намериха го мъртъв седмици след като го изхвърлиха от Световното първенство Секс скандал съсипа живота на елитен съдия, намериха го мъртъв седмици след като го изхвърлиха от Световното първенство 38-годишният Роб Диперинк не издържа на жестокия психически срив, след като ФИФА му отне най-голямата му мечта заради недоказано обвинение в Лондон Вълна от обири по гръцките плажове: Десетки българи ужилени само за два уикенда Вълна от обири по гръцките плажове: Десетки българи ужилени само за два уикенда Крадците разбиват автомобили край Халкидики, Аспровалта и Кавала, атакуват и вили посред бял ден Пуснаха Цветан Мирчев срещу 2000 евро, Илчо Боев остава с гривна Пуснаха Цветан Мирчев срещу 2000 евро, Илчо Боев остава с гривна Апелативният съд отмени постоянния арест на двамата обвиняеми, служителят по инвеститорски контрол ще бъде под домашен арест Европа плати кървава цена за рекордните жеги Европа плати кървава цена за рекордните жеги Над 9000 от допълнителните смъртни случаи са сред хора на и над 65 години, а Франция и Белгия отчетоха изключително високи стойности Търговският регистър заби: Фирми чакат по две седмици, сделки и кредити увисват Търговският регистър заби: Фирми чакат по две седмици, сделки и кредити увисват Агенцията по вписванията признава средно четири дни закъснение, а половината щатове за длъжностни лица по регистрацията са незаети Отвориха последния завет на космонавта Александър Александров Отвориха последния завет на космонавта Александър Александров Ирански вестник сложи Мелони, Тръмп и Нетаняху на мушка Ирански вестник сложи Мелони, Тръмп и Нетаняху на мушка Италия осъди публикацията като открита заплаха, след като световни лидери бяха представени като виновници за смъртта на Али Хаменей Прокуратурата: Отвлякоха 20-годишна жена и я принудиха да проституира в три града Прокуратурата: Отвлякоха 20-годишна жена и я принудиха да проституира в три града Мъж и жена са обвинени, че държали жертвата заключена, връзвали я с кабели и я пребивали, докато я водели по адреси на клиенти
Асен ВАСИЛЕВ Асен ВАСИЛЕВ Бюджетът на кабинета „Радев“ е по-лош от този на „Желязков” Виц на деня Виц на деня Жена пише на мъжа си:
"Скъпи, приготвила съм вечеря. Купи кренвирши, за всеки случай!"
Виц на деня Виц на деня - Колко тревомани са нужни, за да завинтят една крушка?
- 15 - един да я държи и 14 да пафкат, докато се завърти стаята.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Люта чушка, силна ракия и чужда жена са за хора със силни усещания.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори