Абсурден инцидент в Средeцко: Мини товарач блъсна Мерцедес, пострада жена
Шофьорът на специализираната машина е бил пиян
Абсурден инцидент се е разиграл в центъра на средецкото село Орлинци, научи Флагман. Катастрофа между мини товарач Bobcat Catterpillar и Мерцедес прати жена в болница. Ударът е станал на около 50 метра от географския център на малкото населено място, където има Т-образно кръстовище.
Водачът на Бобкат-а – 48-годишният Иван Иванов, седнал пиян зад волана на товарната машина по обед, но качил като пасажер своя 35-годишна приятелка да я повози.
Преминавайки през кръстовището обаче той не погледнал назад и извършвайки десен завой, блъснал странично приближаващия се от дясната му страна Мерцедес 208Д, шофиран от 23-годишен младеж от айтоското село Сърнево.
От удара е пострадала 35-годишната жена, возеща се в Бобката. Тя е с охлузвания по таза и гърба и е настанена за лечение в отделението по ортопедия на УМБАЛ-Бургас. Няма опасност за живота ѝ.
Двамата водачи са тествани с дрегер от дошлите на място полицаи от РУ-Средец. Апаратът отчел 1.91 промила алкохол в издишания от Иван Иванов въздух. Работата по случая продължава.
Времето се успокоява, слънце в по-голямата част от страната
25/03/2026, Сряда 07:33
0
Караше с Шумахер, беше на косъм от титлата, днес живее в лукс
Леща яхния като едно време
Аларма за националите: Не подценявайте Индонезия, ето какви играчи са в състава
Как да държим метлата у дома, за да не избягат късметът и парите
След 19 години брак, Кийт Ърбан пое по нов път
Онлайн инструмент за оценка на геотермални проекти скоро на сайта на Министерството на енергетиката
"Ергенът" се взривява, трима нови влизат и обръщат играта
Млечна баница - домашна рецепта стъпка по стъпка
Кризата в Челси се разраства, подозират саботаж
Двойна трагедия, инфлуенсърка загина в катастрофа, баща й се самоуби
Христо Стоичков скърби

Обикновено там при зори се закусва с 2 бири.До обяд вече лазят по пода.
MERCEDS е съвсем друга марка автомобил ?!
Хахаха.Аз ли съм много тъп или много голяма част от хората завършили университет Ме/Ни мислят за тъп/и?
Журналистите попадат в това число мисля.
Вишисти.Не мога до си съберат акъла в двете шепи да прочетат какви глупости написали, какво да повдигаме въпроса за правописа.