Николай Ангелов стана началник на РУ Созопол
Младият полицай идва с хъс да свърши много работа
Николай Ангелов е новият началник на Районното управление на МВР в Созопол, научи Флагман.бг. Досега той бе началник на сектор „Престъпления, свързани с наркотични вещества и детска престъпност“ към Криминална полиция на ОДМВР в Бургас.
Преди месец Ангелов бе отличен с почетен знак "Трета степен" заради високи резултати в борбата срещу наркоразпространението.(ВИЖТЕ ТУК)
Новият началник на РУ Созопол е млад полицай, сочен за професионалист с безупречна репутация и добра подготовка.
Той заменя на поста Красимир Киров, който бе освободен в края на миналата седмица.
Красимир Киров преди това оглавяваше РУ на МВР в Царево. Той бе прехвърлен в Созопол при масовите рокади в средата на 2021 година. Тогава министър Бойко Рашков повиши Живко Даскалов, който до този момент ръководеше РУ Созопол. Той бе назначен в отдел "Криминална полиция" в ОД на МВР, а на негово място в Созопол бе прехвърлен Красимир Киров. В Царево бе изпратен Димитър Чолаков, който до онзи момент бе началник на Охранителна полиция в Първо РУ Бургас.
Бургазлия призна за афера в Руен, съпругата му го разкри
Как да запазим паметта си с възрастта - съвети срещу когнитивен спад и деменция
Какво правеше тази чаша на масата на Мария Цънцарова
20 години любов: Как случайната среща на Мат Деймън и Лусиана Баросо се превърна в най-стабилния брак в Холивуд
Това са тайните синове на Путин
Въвеждат нови правила по кафетата в Турция
Почина известна писателка
Не съм терорист, оплака се германският принц Хайнрих XIII Ройс
Защо пъстървата е една от най-полезните риби на трапезата ни
Пробив: Комета може да е донесла живот на Земята! Учени откриха уникални градивни елементи
Учени с плашеща информация за ледник в Антарктида
Бургас се включи в антиправителствения протест

Искаш да пуснат тест, защото знаеш, че РПУто ще остане без състав.
Ги ди тарикатче !
Мишлетаааа