Заради финансови злоупотреби: Криминално проявена жена запали магазина, в който работи
Направила е пълни самопризнания и по случая са разпитани свидетели
Криминално проявена и осъждана жена от село Якимово е задържана за палеж на магазин за мебели в Лом, съобщиха от полицията.
На 30 юли е получен сигнал за възникнал пожар в магазина. Местопроизшествието е посетено от дежурна група на пожарната и полицията, която установила, че в резултат на възникналия пожар е изгоряла наличната стока - мебели.
В хода на работа по случая е направен повторен оглед, при който са открити данни за умишлен палеж. След разследване е установен извършителят.
Това е 46-годишна продавач-консултант в магазина - криминално проявена и осъждана. По първоначални данни, палежът е извършен с цел прикриване на финансови злоупотреби.
Жената е направила пълни самопризнания и по случая са разпитани свидетели.
Рецепта за лучена запеканка, приготвя се бързо и е адски вкусна
"Бюджетът на реалността": Таван на заплатите в държавните фирми, по-скъпи винетки и удар по онлайн хазарта
Голямото лятно пътуване: С кола, влак, автобус или самолет - как най-изгодно да стигнем до морето
Трагедия в Лондон: 19-годишен българин загина при сблъсък с Тесла, събират средства да го върнат в родината
Ралица Паскалева проговори след напускането на „Игри на волята“: Решението беше изцяло мое
Десислава Радева осъди жълт сайт за 25 500 лева заради поредица от клевети
Гала е на седмото небе от щастие
Жена уби куче с колата си, грози я затвор, вече е глобена с 50 бона
Лесен обяд за начинаещи: Вкусни кюфтета по чирпански стъпка по стъпка
Семейна драма край Средец: Дъщеря изпепели до основи къщата на баща си
Артисти от осем държави озаряват със светлинно изкуство Южното Черноморие, по време на втория LUNAR
Горещ Петровден: Жълт код за опасни жеги до 39 градуса в цяла България
