×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Нещата, които не знаете за сестрата на Бойко Борисов


01 Август 2022, Понеделник, 10:59 ч.
Автор: Флагман

От медицината сестрата на Бойко Борисов не се отказа дори след най-преломния момент в своя живот – изключително сложна операция на мозъка, при която й бе отстранен тумор

Юли месец е пълен с празници за бившия премиер Бойко Борисов. 4 дни след като вдигна градинско тържество на по-малкия от двамата си внуци Иван, който на 13-ти юли стана на 4 годинки, лидерът на ГЕРБ празнува и рождения ден на една от най-важните жени в живота си – сестра си Красимира, пише вестник Ретро.

Лекарката е родена на 17 юли и е същата зодия като второто внуче на Борисов – рак. Тя навърши 66 години, а личния си повод отбелязала в тесен семеен кръг. Традиционно д-р Красимира Иванова обича да събира край трапезата сина си, снаха си, трите внучета, както и брат си Бойко, племенницата Венета и нейното семейство. Въпреки че вече има и възраст, и стаж, за да се отдаде на заслужена почивка, докторката няма намерение да се отказва от благородната си професия и ще продължава да се труди все така неуморно. Сестрата на Борисов е дългогодишен ръководител на отделението по неонатология в столичната Първа АГ болница „Св. София“ и в ръцете й са проплакали хиляди бебета. Само през изминалия месец юни е участвала в ражданията на 177 дечица, от които 57, сред тях и 5 двойки близнаци, са били поставени за наблюдение в нейното отделение. При д-р Иванова са раждали и редица родни знаменитости, а всичките й пациенти, независимо от обществения си статус, са категорични, че тя е ненадминат професионалист и изключително сърдечен човек.

От медицината сестрата на Бойко Борисов не се отказа дори след най-преломния момент в своя живот – изключително сложна операция на мозъка, при която й бе отстранен тумор във Военномедицинска академия през 2012 година. Работата на хирурзите била повече от 6 часа, а възстановяването – трудно. 10 години след изпитанието обаче д-р Иванова продължава да е все така отдадена на мисията си.

Въпреки че е под светлините на прожекторите от зората на политическата кариера на своя по-малък брат, за нейното семейство не се знае почти нищо. Синът й Димитър – племенник на бившия премиер, е на 42 години и е горд баща на три деца. Първородният му син, който носи неговото име, се роди през 2014 г. Три години по-късно семейството се разшири с още двама членове наведнъж, защото Митко и половинката му Теодора станаха родители на близнаци. Макар да се родиха в навечерието на имения ден на баща си, 25 октомври, майката и таткото ги нарекоха Краси и Боби.

Д-р Красимира Иванова бе в родилната зала и при двете раждания на своята снаха Теди, която е с 9 години по-млада от любимия си. Наследниците на сестрата на Борисов са в чудесни отношения с него, а той неведнъж е казвал, че ги обича като свои деца. Той е кръстник и на племенника си, и на неговите дечица. На големите християнски празници – Бъдни вечер, Коледа, Великден, цялата рода се събира край трапезата. „Не си позволявам да се бъркам в работата на брат ми. Имаме едно негласно споразумение, че в редките моменти, в които успяваме да се видим, си говорим по други теми. Бяхме щастливо семейство. Не сме живели охолно, но имахме всичко, което ни е необходимо. За толкова много години не сме се карали нито един път”, споделя д-р Иванова.


В категории: Животът


12
Коментара
12
Коментара по темата
12.
знаете ли
04.08.2022 08:24:46
0
1
Нищо не ме интерисува за сестрата на Борисов. Да е жива и здрава жената и не я тикайте в устите и очите на хората. Предостатъчно ни занимавате с брат й. От него ни е омръзнало и сме се отвратили.
11.
Софийски вести
03.08.2022 06:10:52
2
1
Сестрата на БОЙКО има същия дъъъълъг еврейски нос като на ПИАРА БЕХАР

Дедото на Бойко Борисов
Борис бил от ЕВРЕЙСКИЯ род БЕХАР а истинското име на Дедо му е Борис е
Барух
Майката м Бойко -Венета(Венеция) също има еврейска жилка(доста е тъмничка с вид на румънска копанарка )
Венета учителка от БАНКЯ която похотливия първи ръководител на БКП бай ТОШО често канел в чокойте на резиденцията във БАНКЯ след като вдигал "самолета-малкия Тошко" от горещата минерална баня в чокойте си и отрупаните с мезета маси
10.
ТИКВА
02.08.2022 22:11:31
6
11
Колкото и да се мъчите да му придадете човешки образ ще си остана животно
9.
Симеон Симанов
02.08.2022 09:10:41
3
26
Др.Иванова е изключителен и прекрасен човек ,доктор с главно Д.И нашите деца отгледаСимеон и Косара ,от бебешкия ковьоз до ученическата скамейка. Да е жива и здрава и да пребъде и тя и семейството й!
8.
Анонимен
02.08.2022 05:44:15
42
22
Като чуеш фамилията Борисов Гадост
7.
Анонимен
02.08.2022 05:41:58
42
17
Защо занимавате хората с маловажни неща нищо хубаво не видяха от тях
6.
Цвета
01.08.2022 19:44:39
13
59
Прекрасно семейства и на Красимира и на Бойко усеща се колко за задружни коректни и каква огромна обич ги свързва. .... Жалко че няма такава обич. .желаяви много здраве идано се срещат повече такива братя и сестри
5.
До2
01.08.2022 19:31:55
10
42
Проблем имаш ти, след като малкото ти сиво вещество не може да измисли и каже нещо човешко.
4.
Габи
01.08.2022 19:26:16
10
68
Сестрата на Борисов е доказан профисионалист и заслужава уважение. Имам по-малък брат за когото бих направила всичко.Прекрасно семейство. За съжаление света е пълен със злобари, неспособни да обичат и уважават и само завиждат и плюят.
3.
До 2
01.08.2022 16:07:40
39
27
Голям умник си да та еба в простата тиква.
2.
Българин
01.08.2022 14:30:35
78
19
Цялата фамилия на тиквата имат проблем с главите.
1.
Абориген Балкански
01.08.2022 11:22:11
39
41
Почна се кой е по по хрисим за пред диаспора , изборите чукат на вратата, а след тях си подкарваме ганкиното така вече е 32 години,така ще бъде и след още толкова
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Олигархичният картер контролира властта чрез десетки „окабелени“ магистрати, превърнати в биороботи Олигархичният картер контролира властта чрез десетки „окабелени“ магистрати, превърнати в биороботи Логиката на тази дълбока държава е желязна: Не вкарваш в затвора съдията или прокурора, когото си хванал в прегрешение, а го повишаваш „Созопол“ набра скорост: Задна ножица поведе „небесносините“ към втора поредна победа „Созопол“ набра скорост: Задна ножица поведе „небесносините“ към втора поредна победа Димитър Николов, Стоян Кижев и Глен Хабимана донесоха успеха с 3:1 над „Димитровград“ в Българово „Акулите“ схрускаха „орлетата“: Черноморец разгроми с 3:0 "Пирин" в Благоевград „Акулите“ схрускаха „орлетата“: Черноморец разгроми с 3:0 "Пирин" в Благоевград Ивайло Климентов откри в 22-рата минута, а бургазлии нанесоха втори удар малко преди почивката След битка с вълните обявиха спасителя на плаж "Градина" край Созопол за ангел След битка с вълните обявиха спасителя на плаж "Градина" край Созопол за ангел Господ и Света Богородица ни го изпратиха, споделя дама, която влязла в морето с дъщеря си до коленете при червен флаг Тежка загуба за „Нефтохимик“: „Шейховете“ паднаха с 2:4 в Крумовград Тежка загуба за „Нефтохимик“: „Шейховете“ паднаха с 2:4 в Крумовград Денис Токмак и Нуретин Пюскюлю намалиха резултата в края Панаир за 40 евро взриви село Българи: Нестинарите скочиха срещу огнено шоу край светинята Панаир за 40 евро взриви село Българи: Нестинарите скочиха срещу огнено шоу край светинята От 28 до 30 август външна фирма, по информация на Флагман.бг, възнамеряваше да проведе в района на параклиса край селото събор с музикална програма, различни етно изпълнения, джаз, палатки и рекламирано „огнено шоу“ Нивото на водата в Дунав се вдига: Повишение в почти целия български участък Нивото на водата в Дунав се вдига: Повишение в почти целия български участък Най-сериозното покачване е отчетено при Лом, докато при Русе реката остава на минус 128 см и ограниченията за корабите са в сила Сигнал до Флагман.БГ: Тротоарен капан в „Лазур“ принуждава пешеходци да слизат на улицата Сигнал до Флагман.БГ: Тротоарен капан в „Лазур“ принуждава пешеходци да слизат на улицата Настояват Община Бургас да направи спешна проверка Летящ старт на Обиколката на България от Приморско, сърбин триумфира в Бургас Летящ старт на Обиколката на България от Приморско, сърбин триумфира в Бургас 17 отбора от 11 държави поеха по 125,2-километровото трасе, а кметът Иван Гайков пожела силни и безаварийни километри на състезателите Три дни свобода за една торбичка кръв Три дни свобода за една торбичка кръв Въпросът не е за вземането ѝ от затворниците, а защо държавата допуска условия, при които животоспасяващата телесна течност да е негодна за даряване
Майка изгуби надежда, но се случи чудото: Откри живи и двете си деца след потопа в Непал Майка изгуби надежда, но се случи чудото: Откри живи и двете си деца след потопа в Непал Едно от тях било намерено със счупен десен крак, порязвания и охлузвания по лицето Гръцка следа в сенчестия флот на Иран: САЩ удариха мрежата от компании Гръцка следа в сенчестия флот на Иран: САЩ удариха мрежата от компании Двама гръцки граждани и три компании попаднаха под американски санкции заради доставки на гориво за танкери, свързвани с Техеран Скандал с българи във Франция: Обещали им по 140 евро на ден за гроздобер, но били измамени Скандал с българи във Франция: Обещали им по 140 евро на ден за гроздобер, но били измамени Договорът сочел 12,31 евро бруто на час и 35-часова седмица, а работниците твърдят, че са се трудили по 14 часа на ден Човек на Тръмп осребрявал речите му, ще плаща глоба над 172 000 долара Човек на Тръмп осребрявал речите му, ще плаща глоба над 172 000 долара Операторът на аутокюто Габриел Перес знаел предварително съдържанието на президентските речи и превърнал достъпа си до тях в печеливши сделки Турист извади от морето предполагаема част от дрон на плаж в Румъния Турист извади от морето предполагаема част от дрон на плаж в Румъния Останките от безпилотния самолет са предадени за експертиза, полицията предупреди почиващите да не докосват подобни находки Гъсокът Гуси стана герой в Тексас: Събуди стопанина и спаси десетки птици от пожар Гъсокът Гуси стана герой в Тексас: Събуди стопанина и спаси десетки птици от пожар Домашният любимец вдигнал тревога посред нощ, а Бърт Гербер успял да потуши пламъците с градински маркуч Нашвил готви голям поклон пред Доли Партън: Летището ще носи името на кънтри легендата Нашвил готви голям поклон пред Доли Партън: Летището ще носи името на кънтри легендата Губернаторът на Тенеси Бил Лий подкрепи промяната, а над 160 хиляди души вече са застанали зад идеята 147 тандема, хиляди емоции и зрелищни паркури: „Купа Бургас” покори морския бряг 147 тандема, хиляди емоции и зрелищни паркури: „Купа Бургас” покори морския бряг Йордан Йорданов изпрати снимка до „Вашият сигнал до Флагман.бг“ и пита защо при хроничния недостиг на места един автомобил трябва да лишава съседите от още едно МС за Гергана Петрова: Свободно е вървяла с Радев и го е снимала МС за Гергана Петрова: Свободно е вървяла с Радев и го е снимала Кабинетът отхвърли твърденията, че активистката е била държана далеч от премиера, а проверката трябва да установи защо по-късно полицията я отвежда с белезници Боговете сигурно са полудели! Автомивката вече струва 50 евро Боговете сигурно са полудели! Автомивката вече струва 50 евро Инфлуенсърът Боби Борисов призова шофьорите да питат за цената предварително, след като негов приятел останал неприятно изненадан от сметката
Полина Карастоянова, експерт Полина Карастоянова, експерт "Евровизия" трябва да бъде началото на едно ново препозициониране на България
Виц на деня Виц на деня 17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв и ги пита:
- Вие какво чакате?
- Ами 18-тата, защото под 18 не пускат.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки си говорят.
- Направих си втора дупка на ухото!
- И как е, по-добре ли чуваш сега?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук .Всяко общуване с малоценен човек те обезценява
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори