Огромна тапа на пътя Равадиново-Созопол, Опел и БМВ се блъснаха брутално
По първоначални данни няма пострадали, но щетите по возилата са сериозни
Тежка катастрофа блокира пътя между село Равадиново и Созопол, в посока Бургас. В отсечката край комплекс "Св. Тома" два автомобила са блъснали брутално, съобщава читател на Флагман.бг, който се намира в тапата по трасето.
По думите му, заради инцидента се е образувала километрична опашка от пътуващи летовници. Полицейски служители отбиват автомобилите през обходен маршрут през Шофьорския плаж.
По първоначални данни, няма пострадали, но щетите по возилата са сериозни. Едната от колите е БМВ, а другата - миниван Опел, който се намира в канавката, уточнява нашият читател. Предницата на БМВ-то е буквално смазала, колата е на пътя, което спира преминаването на други МСП-та
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

На Ви ся Кюприя...
У наше село бе убаво през Соца.
Големи, чисти и девствени плажове, природа и романтика.
Ся:
Скръбна, изядена до неузнаваемост плажна ивица от безразборното строителство не до първа а до нулева линия...чак
Разбити улици,с кратери....детско краче да потъне до колянната става...
Чаршия миришеща на помия и зловония от палачинки, дюнери и всякакви "лакомства"приготвени с имитиращи продукти от ръце..., които доскоро са чесали нещо друго...все пак трийсет градуса е на мегдана и потта,лошата хигиена води до кожни сърбежи и раздразнения на места даже където не се сещате.
Пренаселени плажове събрали утайката на нашето и бездруго нискоентелегентно общество, дошли да изфорсират тунингована си бръкма,да си покажат новия татус на попилото потта и миризмата на пътувалото цял ден тяло...да види морето
Ако си любител на фетишите към крака(дай боже да попаднеш на млади, поддържани и с педикюр- кюприйския плаж е твоето място....ще ти бъдат до носната лигавица...
Още от входа на наше село ще те посрещнат увълчени,изпосталяли(от търкане на оакани тоалетни чинии,стаи и мазета) , безизразни човекоподобни индивиди от местната флора (предимно стари ергени не успели да се отбият задомят и създадат семейство и наследници заради злобната си и алчна мама сакън некоя булка да не си събуе чехличките и влезе наготово в хотела от Соца с пристроени нужници, изкуфяли старчоци-хазяи алкохолизирани индивиди и култивирани мангали)... чакащи с трепет и вълнение издояването на бедния български турист в хотела от Соца с пристроени нужници.
Тотална липса на паркоместа, освен ако алчния хазяин не се е "инвалидизирал" или се е сетил да домъкне десет литровите бутилките с изворна вода,с която преди това е разредител нискокачествения първак от сливата в задния двор.
Да не се вдига шум след 22.00 щото са смазани от чистене,пране, поливане на доматитото и приготвяне на зимнина....
Щото в шест събахлян са като КУКУРЯЦИ.... чакащи и подканващи да освободите стаята... следващите клъвнали балъци са вече на път или вече ядат мазни банички с айран... щото са блъскали нощеска...от Радомирско, Пернишко и Ихтиманско...
...да си поправят текезесарския си ръкавен тен...
Само, че преди да преплакнат дрехите от сака, трябва да са наясно,че един бойлер заранва три до четири стаи..
кой завари той превари...
АКО ОЩЕ ВИ СЕ ХОДИ В ПРИМОРСКО...
WELCOME....
ПАРИТЕ ЛА ВИ ГИ ВЗЕМЕМ