Как журналистки намериха любовта в политиците
Последната известна връзка е на Ани Салич със Сотир Цацаров
Вече за никого не е тайна, че бившият главен прокурор Сотир Цацаров и Ани Салич са двойка. Дългогодишната тв водеща и бившият шеф на комисията „Антимафия“ не са единствената двойка между журналистка и политик. От кога датира връзката им и как точно са се залюбили, Цацаров и Салич не разкриват. Поне засега.
Бившият спортен министър Красен Кралев също открива любовта в лицето на журналистика. Водещата на bTV Виктория Петрова допада изключително много на досегашния депутат от ГЕРБ. Кралев я забелязва за първи път в коридорите на телевизията, докато отива за поредното си интервю в частната медия. Прави няколко опита, преди тя се съгласи да излязат на среща. След това стават неразделни. Кралев и Виктория за първи път се показаха като двойка на Нова година, когато посрещнаха 2015-а в прочуто столично заведение.
Росен Плевнелиев също намери любовта в лицето на журналистка или по-скоро синоптичка. Бившият президент на България от години има във връзка с Деси Банова. Двойката има син - Йоан. Сключи брак през 2018 година. Приказката на Деси и Плевнелиев започнала наградите в памет на Стоян Камбарев през 2017 година. Двамата се срещат за първи път няколко лета по-рано в САЩ на Световния форум на ООН за климатичните промени. Бившият президент и синоптичката започват да си говорят на наградите организирани от съпругата на покойния Стоян Камбарев – Деси Тенекеджиева. Между двамата прехвърчат искри, така започва всичко.
Още по-назад в миналото откриваме една друга двойка, отново между журналист и политик. Става дума за Елена Йончева и Сергей Станишев. Двамата се запознават в Москва, където следват. Връзката им е дългогодишна, но се разделят. През времето, в което са заедно, кариерите на двамата вървят стремглаво нагоре. Станишев успява да се издигне до председател на БСП по-късно става и премиер. Йончева, от своя страна, се превръща в един от най доказаните журналисти у нас. Популярна е с репортажите си от най-горещите точки на света. През 2009-а става ясно, че Йончева и Станишев са се разделили. Лидерът на БСП се залюбва с друга бивша журналистка - Моника Валериева, писа България Днес.
ЕС с нови правила: Задължително микрочипиране и регистрация на кучета и котки
Владимир Николов посочи кой ще бъде премиер и каза за Министерството на спорта
Километрична тапа заради самозапалил се товарен камион по източния обходен път на Пловдив
Слави Василев: Влизаме в парламента, за да променим България
Последен шанс за деклариране на доходите за 2025 г.
Въоръжен с чук нападна 5 мъже в чужбина, включително полицаи
Пенсионери с шокираща сметка от 3170 евро за ток
Вашингтон обмисля спешен ход след остър спор между Тръмп и Мерц
Депутатите полагат клетва днес
Дневен хороскоп: Стрелецът търси ценни знания и истини
Путин и Тръмп искат примирие за 9 май, а Захарова обвини Зеленски за ядрени провокации
Как да свалите килограми през пролетта: Лесна и ефективна диета

Кои журналистки се намериха депутати
Е по правилно