Черната серия продължава! Затвориха Ришкият проход заради жестока катастрофа, има загинал
Единият шофьор вероятно е изгорял в кабината на тира
Ришкият проход е затворен заради жетока катастрофа между два ТИР-а в 05:48 часа. Вследствие на челния удар товарните автомобили се самозапалват и към момента пожарникари продължават да ги гасят, съобщиха от ОД на МВР.
Два противопожарни автомобила от Карнобат са изпратени, за да спрат огъня. Вероятно към тях ще се присъедини и трети екип от Айтос.
Единият от водачите, по първоначални данни чуждестранен гражданин, най-вероятно е изгорял в кабината на ТИР-а.

Вторият шофьор е българин. Той е успял да излезе невредим.
Неговият товарен автомобил е превозвал въглища, като в момента стремежът на огнеборците е насочен към неутрализиране възможността товарът да се запали. Движението се пренасочва от мотел “Хан Крум” /за идващите от Шумен/ през Камчия - Съединение - Люляково - Просеник, а идващите от Карнобат могат да ползват котленския проход.
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София

Е затова ще сте на този хал...и затова си стойте там където сте,щото пък навънка такива мърлячи като вас,никой не ги търпи и никой не ги иска.......анадънму......отворен......
до 3
Хайде марш към терминала, че такива като теб не са ни нужни, търтеи....