Черната серия продължава! Затвориха Ришкият проход заради жестока катастрофа, има загинал
Единият шофьор вероятно е изгорял в кабината на тира
Ришкият проход е затворен заради жетока катастрофа между два ТИР-а в 05:48 часа. Вследствие на челния удар товарните автомобили се самозапалват и към момента пожарникари продължават да ги гасят, съобщиха от ОД на МВР.
Два противопожарни автомобила от Карнобат са изпратени, за да спрат огъня. Вероятно към тях ще се присъедини и трети екип от Айтос.
Единият от водачите, по първоначални данни чуждестранен гражданин, най-вероятно е изгорял в кабината на ТИР-а.

Вторият шофьор е българин. Той е успял да излезе невредим.
Неговият товарен автомобил е превозвал въглища, като в момента стремежът на огнеборците е насочен към неутрализиране възможността товарът да се запали. Движението се пренасочва от мотел “Хан Крум” /за идващите от Шумен/ през Камчия - Съединение - Люляково - Просеник, а идващите от Карнобат могат да ползват котленския проход.
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника

Е затова ще сте на този хал...и затова си стойте там където сте,щото пък навънка такива мърлячи като вас,никой не ги търпи и никой не ги иска.......анадънму......отворен......
до 3
Хайде марш към терминала, че такива като теб не са ни нужни, търтеи....