×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

На живо във Флагман.бг! Схема за наивници или оферта на годината: Туристическа агенция лови клиенти в Бургас


На живо във Флагман.бг! Схема за наивници или оферта на годината: Туристическа агенция лови клиенти в Бургас
Минчо Минчев твърди, че няма нищо общо с фирмата със съмнителна репутация Солеос Виа и вече представлява друга, от която има доволни клиенти
22 Юли 2022, Петък, 18:26 ч.
Автор: Флагман.бг

Лицето на фирмата Минчо Минчев посрещаше гостите пред хотел "Бургас", изискваше им 8-цифрен код за достъп

Туристическият агент със спорна слава Минчо Минчев посети днес Бургас, за да представи на потенциални клиенти неустоима оферта. Дали това е клопка за наивници или е топ предложението на годината, може само да гадаем, но при всички положения цялата история изглежда много съмнителна. Репортер на Флагман.бг видя, че в залата на хотела има пет двойки. На тях ще им бъде предложен пакет за екзотична почивка, за която ако платят тази вечер, веднага, ще им струва между 800 и 1000 лв. От утре цената е двойна. Наш репортер разговаря с Минчев.

Той твърди, че вече няма нищо общо със Солеос Виа, а от няколко години представлява друга туристическа фирма. Минчев каза, че има много доволни клиенти от Бургас, които редовно пътуват с него. 

За да няма обвинения в монтаж, Флагман.бг предаде на живо разговора с Минчев. Вижте ги ТУК и ТУК

 


В категории: Бургас


11
Коментара
Флагман.БГ Трите основни стълба на успешната връзка Трите основни стълба на успешната връзка 29/03/2026, Неделя 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Как да почистите микровълновата за минути Как да почистите микровълновата за минути 29/03/2026, Неделя 20:18 0
Тервел ИЛИЕВ Най-добрата зодия за приятелство Най-добрата зодия за приятелство 29/03/2026, Неделя 19:40 0
Флагман.БГ Топ 5 храни за здрава кожа Топ 5 храни за здрава кожа 29/03/2026, Неделя 19:00 0
Тервел ИЛИЕВ Най-силната зодия в трудни ситуации Най-силната зодия в трудни ситуации 29/03/2026, Неделя 18:40 0
11
Коментара по темата
11.
Някакъв си
24.07.2022 21:50:18
0
10
Тоз беше от даскалото където учих,и беше същия боклук....Подиграваше се с всеки-съоченици и учители...Постояннно ланкаше и почти всеки 2ри му имаше зъб..Нищо ново не ни съобщавате,миналите години пак беше замесен в измами ,та чаквлезе в "Господари на ефира"!!! Щом те не успяха,значи смятайте...Пракуратурата да се захване вече с тоз....
10.
Peko
24.07.2022 19:52:19
0
8
Мръсен наркоман, виждал съм го много ппъти по нарко партита се подвизава
9.
Минчо
24.07.2022 18:06:50
0
2
Тоз е голям смешник
8.
Местен
24.07.2022 13:43:09
0
4
Защо за община несебър криете коментарите ?
7.
Мма
23.07.2022 07:35:16
0
23
Много неприятна муцуна,идеална за шутове...
6.
Toz
23.07.2022 01:37:32
1
24
Абе тоз като гледам си е жив мошеник.Прилича на комарджия Те дето се вързват са оо прости от негоне може да ти пусне почивка на половин цена
5.
недоумение
23.07.2022 00:26:34
1
19
Слушах запис на обаждане на въпросните туроператори .Тия се обаждат за анкета . За шибана анкета за екскурзия ! Не знам какъв човек трябва да си да даваш анкети по телефона ?! Аз,да споделА,мразя да ме интервюира бъдещ работодател,дори да съм на зор,дори заплатата да е пет цифрена . Честно, къф човек би вдигнал на непознат и би направил анкета за нещо си ?!
Да обобщя-вярвам че Минчо е полезен измамник-прави така необходимия естествен подбор
4.
Мария
22.07.2022 21:40:30
0
28
Определено измама. Два дена преди презентацията една дама ми звъня няколко пъти. Обясни ми , че съм спечелила награда от куфари или екскурзия, но трябвало да отида в петък в 15 часа със съпруга ми задължително. Как съм ги спечелила ей така от нищото не разбрах. Казах й , нямам време за глупости и тя се отказа да ме агитира.
3.
*********
22.07.2022 20:09:49
2
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
2.
Дон Авганаси
22.07.2022 18:49:43
0
21
Някой има ли 10 лв?
1.
Стефан
22.07.2022 18:48:34
1
61
Пуснете статия за един нормален човек в Бургас. Отрепка след отрепка
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„Монамур, вкусен ли е тоя руски шнур“: Лора Крумова отговори на Костадинов „Монамур, вкусен ли е тоя руски шнур“: Лора Крумова отговори на Костадинов Водещата от „Нова“ пусна стихче от старо парче на Ицо Хазарта, после го изтри Зоро от Оризаре е основният заподозрян за смрътта на Стефан Поляка в Слънчев бряг Зоро от Оризаре е основният заподозрян за смрътта на Стефан Поляка в Слънчев бряг 24-часовата полицейска мярка на групата изтича утре сутринта и вероятно част от тях ще бъдат освободени, но Зоро със сигурност ще остане в ареста поне за 72 часа Крум Зарков: Държавата трябва незабавно да се намеси, за да регулира цената на горивата Крум Зарков: Държавата трябва незабавно да се намеси, за да регулира цената на горивата Само 35-45%  от цената на литър гориво по бензиностациите се определя от суровината, докато останалите над 50% са в голяма степен ДДС и акциз. Ето тук държавата може да се намеси, категоричен е лидерът на БСП Как се стигна до създаването на едно чудовище Как се стигна до създаването на едно чудовище Хронология на престъпленията на Васил Михайлов "Черноморец 1919" показа, че гради сериозен отбор, спря лидера "Дунав" "Черноморец 1919" показа, че гради сериозен отбор, спря лидера "Дунав" Ако съставът се запази за следващия сезон - акулите ще са претенденти за първото място  Как от площада в Карнобат тръгна войната между Румен Радев и ПП-ДБ (ВИДЕО) Как от площада в Карнобат тръгна войната между Румен Радев и ПП-ДБ (ВИДЕО) Асен Василев нарече лидерът на "Прогресивна България" "страхлив лицемер" и замеси съпругата му Деси Радева  Телешки салам с едва 3 % месо разпали страстите в нета Телешки салам с едва 3 % месо разпали страстите в нета Сабриев иронично допълва, че саламът може да се нарече "телешки“ само заради металната тел, с която е завързан Готовите проекти на ГЕРБ за Бургаска област трябва да бъдат изпълнени! Готовите проекти на ГЕРБ за Бургаска област трябва да бъдат изпълнени! Няма да отстъпя и на милиметър, ако не получат финансиране, дори и да сме в опозиция, казва един от най-активните депутати на ГЕРБ Станислав Губеров, който отново е в листата за 52-ото НС Над 1 млрд. евро са спечелили българите от хазарт, но са заложили 2 млрд. евро Над 1 млрд. евро са спечелили българите от хазарт, но са заложили 2 млрд. евро Дадените пари за хазартни игри нарастват с около 40 на сто през миналата година, и то при положение, че през предходната 2024 г. имаше увеличение с около 8 на сто спрямо 2023 г. Близо 47 500 дружества декларираха данъците си от старта на кампанията Близо 47 500 дружества декларираха данъците си от старта на кампанията От тях близо 4 000 са подадените декларации от дружества само за Бургаска област
София по-скъпа от Берлин и Атина: Какви са цените на основните храни? София по-скъпа от Берлин и Атина: Какви са цените на основните храни? Млечните продукти и захарта повишават разходите в София Студент от Бургас осъди прокуратурата заради фалшиво положителен тест за амфетамини Студент от Бургас осъди прокуратурата заради фалшиво положителен тест за амфетамини Ще трябва да му платят 1500 евро обезщетение  Как ще изглежда светът при $200 за барел Как ще изглежда светът при $200 за барел Opмyзĸият пpoтoĸ, пpeз ĸoйтo минaвa eднa пeтa oт cвeтoвния пeтpoл, eднa чeтвъpт oт гaзa и eднa тpeтa oт тopoвeтe, e дe фaĸтo блoĸиpaн Учителка излязла в 16-годишен болничен и работила като природолечител Учителка излязла в 16-годишен болничен и работила като природолечител Подозренията са, че тя се е преструвала на неработоспособна Как червеното вино влияе на усмивката Как червеното вино влияе на усмивката Червеното вино е приятел на човека, а и на оралното здраве. То съдържа активни съставки и антиоксиданти, които имат благоприятно въздействие върху зъбите и устната кухина на човека Европейска директива ще оскъпи пратките от Тему Европейска директива ще оскъпи пратките от Тему Новата мярка ще се добави към вече въведената такса от 3 евро на тип артикул, която се събира от юли за малки пратки със стойност под 150 евро, основно идващи от Китай Руса бизнесдама, зам.-председател на Общински съвет, си купи хотел за 4 млн. евро Руса бизнесдама, зам.-председател на Общински съвет, си купи хотел за 4 млн. евро Имотът беше обявен на търг за 5,6 млн. евро от частен съдебен изпълнител през юли м.г., но тогава не се стигна до продажба Дубай гони хиляди иранци, конфискува им имоти и сметки за 530 млрд. долара Дубай гони хиляди иранци, конфискува им имоти и сметки за 530 млрд. долара Властите в ОАЕ са действали едностранно и без официални обяснения И Тервел Пулев ще бъде част от Max Fight 64 И Тервел Пулев ще бъде част от Max Fight 64 На ринга той ще изведе своя възпитаник Тома Великов, който представлява боксов клуб „Венко Пулев“. Северна Корея имали ракети, които могат да стигнат чак до САЩ Северна Корея имали ракети, които могат да стигнат чак до САЩ Според Ким Чен-ун най-новият тест на двигателя е имал „голямо значение за извеждането на стратегическата военна мощ на страната на най-високо ниво“
Станка Златева, председател на БФБ Станка Златева, председател на БФБ Вкарахте ме в цирк Виц на деня Виц на деня Тате, мама поръча да ти кажа тази вечер да ходиш из хола по чорапи, без чехли.
- Защо?
- Изгубила някаква игла и иска да я намериш.
Виц на деня Виц на деня Портиер в женско студентско общежитие.
- При коя отивате, младежо?
- Не знам, Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек с добри мисли никога не може да бъде грозен.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори